Cinecitta - Sypkie cienie do powiek

Cinecitta - Sypkie cienie do powiek

Sypkie cienie do powiek w praktycznych pojemnikach złożonych w "wieżyczki". Ponad 30 kolorów z różną ilością pyłu brokatowego.

idealne dla mnie

to drozsza wersja naszych wizażowych bestselerów:) używam tylko na bazę i primer dzieki czemu utrzymują sie bardzo bługo. w zaleznosci od koloru i odcienia intensywnosci i natezenie koloru jest rozne. raczej dla wprawionych

Używam tego produktu od:5 lat

Super

Kupiłam kiedyś na próbę , można je zakupić w www.kappabi.com w Poznaniu, rewelacja, są bardzo wydajne i nie do końca zgadzam się z poprzedniczkami że tylko na wieczór można je używać ponieważ są też delikatne kolory np 24 ,23 Polecam

Używam tego produktu od:2 lat

wielobarwne rozświetlacze

Mam kilkanaście sztuk tego cudeńka.
Nie używam zbyt często ponieważ tak jak napisała moja poprzedniczka nadają sie głownie do makijażu wieczorowego ewentualnie modowego.
Ładnie rozświetlają.
Mocne kolory (niebieski, zieleń, fiolet) w rzeczywistości nie są tak intensywne po nałożeniu na powiekę. Ewentualnie można poprobować i nakładać je na typowo tłusty cień w kremie.
Jeśli chodzi o trwałość to jest w normie - taka jak u większości sypkich cieni czyli średnia.

Pudełeczka można skręcać w "wieżyczkę" jednak potem niektóre z nich ciężko jest odkręcić.
A jeśli przez przypadek zakręcimy ją krzywo (zdarzyło mi sie kilka razy) to wysypują sie. Tak wiec opakowanie pozostawia wiele do życzenia.

Jednak, mimo wszystko jestem z nich zadowolona :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście - w trakcie

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Posiadam trzy rózne odcienie i sa naprawde sliczne maja tylko dwie wady ale mozna na nie przymrozyc oko :)
1 to potrzebna po te cienie baza bo raczej sredno sie trzzmaja bez niej
2 to sypia sie przy kazdym zamykaniu i otwieraniu
Tak ze cienie warte polecenia do makijazu zwłaszcza wieczorowego idealne Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 rozpoczete ...

średnie

Przyznam że się rozczarowałam tymi cieniami. Liczyłam na lepszy efekt, dla mnie to zwykły sypki cień, niczym sie nie wyróżnia, może poprostu nie lubie sypkich cieni, źle się nakładają osypują się, trwałość też nie rewelacyjna. Kolorek mam granatowy opalizujący na róż, ale dla mnie to zwykły granat, nie widze tego opalizowania :) Nie skusiłabym sie już na inne kolory.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

śliczniutkie!

Jestem na TAK! Na razie dysponuję dwoma kolorkami ale zdecydowanie zainwestuje w kolejne "numerki". Nakładają się świetnie, trzymają się długo na powiece (a jeszcze dłużej gdy nakładam na mokro) i tak ślicznie się mienią w słońcu! Jestem pełna zachwytu:)

wspaniałe

jestem posiadaczką zarówno serii Cinecitta jak i Cinema.Kolory niesamowite,zróżnicowane,trwałość bardzo dobra.Jakościowo są doskonałe,a cena bardzo niska :)
Dla niewprawnych apikacja moze być kłopotliwa,gdyż nieumiejętnie nakładane mogą się osypywać-polecam robić to opuszkiem palca bądź pędzelkami z naturalnego włosia.

Feeria barw i blasku

Mam cały zestaw 36 cieni. Wszystkie są perłowe ale jedne są mniej inne bardziej błyszczące. Można przy ich użyciu skomponować naprawde bardzo ciekawy makijaż - mają czyste, rzadko spotykane kolory. Około 10 cieni białych rózniących się kolorem błysku. Jest też cała gama kolorów jesiennych z różnymi odcieniami złota, zgaszonej zieleni, rudości i brązów. Piękne pastele i intensywne granaty i fiolety. Niestety ze względu na ilość błyszczących drobinek nadają się tylko do wieczorowego makijazu. Opakowane są w maleńkie pudełeczka skręcone w wieżyczki - w zależności od grubości błyszczących drobinek. Bardzo wydajne.