Oriflame, City Jungle EDT

Oriflame, City Jungle EDT

Zapach pełen zieleni i kwiatów, który pozwala zanurzyć się w tropikalnej dżungli - nawet w środku miasta...

Nuty zapachowe: kokos, piżmo, frezja

Oryginalny zapach

Miałam te perfumki kilka lat temu. Szkoda, że zostały wycofane, bo zapach był naprawdę ładny i ciekawy i napewno jeszcze nie raz bym je kupiła. Ciągle trzymam pusty flakonik i zapach ciągle jest wyczuwalny. Najbardziej intensywny jest kokos, piżmo i aksamitna, mleczna nutka, ale też coś świeższego - może właśnie wodne kwiaty i kiwi.

Świeżo, mlecznie, kokosowo

Ciekawy zapaszek na letnie dni, zasługujący na wyższe oceny. Rzeczywiste nuty zapachowe to:
Nuta głowy: kiwi, mleko kokosowe, nuty metaliczne;
Nuta serca: brzoskwinia, kwiat pomarańczy, frezja, lilia wodna;
Nuta bazy: nuty drzewne, drzewo sandałowe, mleko, piżmo.
City Jungle pachnie naprawdę ciekawie, taki miks nut świeżych i kremowych. Dzięki kremowości świeżość mnie nie irytuje, a intryguje. Wyczuwam przede wszystkim kiwi, kokos, mleko i jakieś pachnące świeżo-wodniście kwiaty (czyżby lilia wodna?). Może jeszcze gdzieś pobrzmiewa ta nuta metaliczna, a może sobie tylko wmawiam, bo bardzo lubię tego typu nuty.
Bardzo fajny zapach na lato, kto wie, może kiedyś kupię tę wodę z myślą o ciepłych dniach?

Ilość zużytych opakowań: testy

Może miejski tak ale jungle to nie

Zapach jest dość ciekawy , taki miks . Można nazwać go chaotycznym, pachnie dość mocno i ładnie . Przez jego mieszankę kojarzy mi się z wielokulturowym miastem Berlinem lub Sydney .
Jungle to w nim mało czuje . Jest specyficzny, nowoczesny i chaotyczny jak metropolia

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Jeden flakonik

"Zapach to kwestia gustu"

Kupiłam w ciemno, w promocji za 15 zł zachęcona ciekawym opakowaniem i kokosem w składzie. Nie spotkałam wcześniej nic co pachniałoby kokosem, więc od razu pomyślałam, że zapach musi być oryginalny. Nie pomyliłam się, ale trochę zawiodłam. Perfumy od razu po użyciu pachną całkiem ładnie. Co prawda niestety nie wyczuwam tam kokosa, raczej taki kwiatowo-cukrzany zapaszek, ale przyjemny dla nosa. Nie jest mdły. Koleżanki są nim zachwycone. A mnie wprawia w zakłopotanie, bo o ile do zapachu się nie przyczepię, trwałość skutecznie zmusza mnie to schowania ich głęboko w szufladzie i używania jedynie w sytuacjach "kryzysowych". Zapach wcale się nie rozwija, tylko wietrzeje. Po 30 minutach wcale ich nie czuć. I to wcale nie dlatego, że przyzwyczaiłam się do zapachu. Jego po prostu już nie ma. Mam kilka perfum, które oferuje oriflame i nauczyłam się nie wymagać wiele od ich trwałości. Jednak te przechodzą wszelkie granicę przyzwoitości. Nie rozumiem jak firma, która ma dość dobra markę mogła zrobić zapach mniej trwały niż bazarowe "odświeżacze". On właściwie pachnie tylko we flakonie. Pomimo całkiem przyjemnej nuty zdecydowanie nie polecam. Kolejny całkiem dobry produkt oriflame zniszczony kiepskim wykonaniem.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1/5 buteleczki ; 50ml

Ładne pachnidełko

Zapach soczysty, wibrujący, słodkawy. W pierwszej chwili czuję tylko kokos. a po chwili nutki cytrusowo-waniliowe. Opakowanie estetyczne. Trwałość w skali od jeden do dziesięciu... Dwa... Miły zapaszek na lato i nic poza tym. Po paru chwilkach pachnie na skórze, jak przyśpieszacz opalania Ziaji ;)

Zmarnowana kasa...

Kupiłam w promocji za 15 zlotych...
Niewart był nawet tyle...
Nieczuje w nim żadnej miejskiej dzungli...
Raczej wioskę i pole xD
Zapach jest jak zawieszka samochodowa sosnowa , a utrzymuje się mniej niż 5 min od pryskania.
Leży na półce i raczej tam dłużej nie zostanie...
Daje pół gwiazdki za buteleczke w fajnym ksztalcie.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Odświeżacz do toalety.

Kupiłam bo był akurat w ogromnej promocji w katalogu a potrzebowałam prostego taniego zapachu na codzien.
Jest wg mnie beznadziejny - pachnie jak tani odswiezacz do toalet.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i nie dokoncze go.

Takie sobie

1. Opakowanie jest nieco ładniejsze od flakonu, ale flakon też ma ciekawy wygląd.
2. Zapach utrzymywał się krótko.
3. Mi zapach nawet się podobał, ale znajomi stwierdzili, ze pachnie koperkiem i jest odpychający :/

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

ok

Ładnie pachnie, chociaż próbka była lepsza, trochę za słodki, ale ogólnie ma "to coś", co pozwala mi go używać na siebie a nie jako odświeżacz. Pachnie dosyć długo, ma nietypowe opakowanie. Jestem nadal w trakcie 1 opakowania, dlatego że lubię zmieniać zapachy. Stosowałam lepsze, dlatego nie koniecznie kupię go ponownie, chociaż na pewno zyska swoje stałe zwolenniczki.Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy

nic cikawego

Po pierwsze - buteleczka. Fajnie wygląda w katalogu, ładne kolorki :) Niestety na żywo to badziew - niedopasowany plastikowy, wiecznie spadający, krzywo nasadzony korek, szkło jest bezbarwne, więc jak kolorowej wody ubywa to zaczyna to wyglądać nieciekawie.
Zapach - świeży, niby przyjemny, ale... taki odświeżaczowy :/ Szybko znika.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: część z 1

świeży powiew

Bardzo energetyczny zapach, dobry na lato, ale nie tylko, trochę mało trwały, ale za te pieniądze to nie ma co wymagać niewidomo jakiej trwałości, a poza tym to EDT, ale ogólnie zapaszek przyjemny, jeśli będzie jeszcze w promocji, to nie wykluczam, że się skuszę na ponowny zakup, poza tym fajna byteleczka, w sam raz do torebki

Mieszane uczucia....

Skusiłam się na ten zapach gdy powąchałam pefrumowaną kartkę katalogu oriflame. Chyba był on wtedy w promocji... Postanowiłam zakupić, bo zapach bardzo mi się spodobał :) A potem małe rozczarowanie...
Zapach jest świeży, dobry na lato. Niestety mało trwały...Już kilkanaście miunut po użyciu nie wyczuwam go, co więcej gdy podpytywałam koleżanek o opinię, to aby poczuć ten zapach musiały zbliżyć nos pod samą moją szyję a i tak mówiły, że mało wyczuwalny. Postanowiłam dać mu jednak szansę i piskałam się nim bardziej intensywnie, dawałam też trochę na ubrania. Ale wtedy był znowu jakiś dziwny, tracił na swoim uroku, stawał się duszący. Stwierdzam więc, że na lato się nada, narazie stoi nieruszany na półce. Mimo wszystko polecam dla miłośniczek świeżych zapachów :)