L'Oreal Paris, Magic Shampoo, Invisible Dry Shampoo (Magiczny suchy szampon (różne zapachy))

Dlaczego Magic Shampoo jest magiczny? To pierwszy niewidzialny suchy szampon od L’Oreal Paris, który, dzięki swojej niewidzialnej formule, nie pozostawia białych śladów – nawet na ciemnych włosach. Niezależnie więc, czy jesteś blondynką, szatynką, brunetką czy masz rude włosy, możesz wybrać dowolny wariant suchego szamponu dla siebie – nie musisz przejmować się białymi śladami ani poświęcać dodatkowego czasu na wyczesanie osadu.Skrobia z ryżu siewnego zawarta w Magic Shampoo od L’Oreal Paris pochłania nadmiar sebum z włosów i skóry głowy, a także unosi włosy u nasady, zwiększając objętość i dając efekt świeżych włosów. Włosy stają się bardziej sypkie i gładkie w dotyku – zupełnie tak, jakbyś przed chwilą poświęciła czas na ich umycie i wysuszenie.

Wystarczy, że spryskasz włosy szamponem z odległości około 30 cm a następnie wmasujesz w nie produkt, by mógł dokładnie wchłonąć nadmiar sebum. Włosy będą wyglądały na czyste, będą gładkie w dotyku i kusząco pachnące, a Ty oprócz świeżego wyglądu zyskasz czas, który musiałabyś poświęcić na pielęgnację.

Magic Shampoo wyróżnia się również zapachami – lekkimi, świeżymi i słodkimi. Zapachy wszystkich 5 gam są na tyle subtelne, że nie kolidują z innymi produktami. Utrzymują się na włosach przez długi czas, ale dzięki swojej delikatności nie są nachalne ani duszące.
Dostepne zapachy:

zapachowa
w spray'u
100 – 250ml

Zero białych śladów :)

Jestem blondynką, a mimo to suche szampony zwykle zostawiały mi na włosach biały nieestetyczny osad. Wyobrażam sobie jak bardzo musi to przeszkadzać kobietom o ciemnych włosach :-o

Tak czy inaczej wynalazek sam w sobie jest genialny i szczerze nie wiem jak funkcjonowałyśmy bez suchych szamponów ;)

Magic Shampoo od L'Oreal to serio jakaś magia! Działanie takie samo, a białych śladów zero :-o Bardzo dobrze odświeża, lekko unosi włosy u nasady, nie usztywnia i nie przesusza nadmiernie.

Zapach rewelacyjny i bardzo trwały - włosy pachną przez cały dzień.

Polecam z czystym sumieniem, szczególnie tym z Was, które mają dosyć białego osadu na włosach po użyciu suchego szamponu <3

Agata

Słabiej niż Batiste, a nawet dużo słabiej

Szampon kupiłam w wersji Vegetal Boost (skusił mnie zapach, a raczej moje jego wyobrażenie - i w rzeczywistości okazał się naprawdę fajny).

Na co dzień używam suchych szamponów Baiste - innych bardzo chętnie próbuję, ale za każdym razem okazuje się, że jednak po zużyciu już do nich więcej nie wracam. Choć przerobiłam ich sporo. Najwyraźniej Batiste to wszystko czego mi trzeba, poprzeczka została ustawiona wysoko.

Szampon poza tym, że ma świetny zapach (świeży, botaniczny), niestety ostatecznie niczym nie podbił mojego serca. Owszem, obiektywnie dla kogoś może być dobry. Przeciętnie dobry. W porównaniu z różnymi wersjami Batiste, ma dużo słabsze działanie - nie unosi tak włosów, nie dodaje im tak wyraźnie objętości. Poza tym ma jedną cechę, która jest dla mnie nie do przyjęcia, a występuje w niektórych suchych szamponach: bezpośrednio po aplikacji wydaje się mokry, efekt jest taki, jakbyśmy zmoczyły nim włosy. Czuje się to nawet pod palcami, włosy wydają się zimne i wilgotne u nasady. Po rozmasowaniu efekt zanika, ale jednak włosy nie wyglądają ani tak świeżo jak po Batiste, ani nie są uniesione. Nawet jeśli produkt nieco je odświeża, nie rzuca się to zbyt wyraźnie w oczy.

Być może różnica byłaby większa przy włosach przetłuszczających się - może wtedy odświeżenie byłoby bardziej widoczne? Ja jednak mam suche włosy i to nie przetłuszczenie jest ich problemem, ale brak objętości - i do tego celu przede wszystkim stosuję suche szampony. Gdy tego efektu nie ma, mam po prostu wrażenie, że szampon nie działa.

To, co pewnie ucieszy osoby, które nie lubią tego efektu - szampon nie zostawia pudrowej warstwy we włosach, zupełnie nie jest na nich widoczny. Batiste może nadawać jednak pewną pudrową warstewkę, ale coś za coś: przez to nie wydaje się mokry, lepiej odświeża i przede wszystkim mocniej dodaje objętości.

Broni się opakowanie - bardzo ładne, moja wersja z zieloną grafiką z liśćmi monstery. Działa bez zarzutu i dobrze wygląda.
Cena - raczej na promocji.

Myślę, że szampon spodoba się osobom ceniącym sobie naturalny efekt, i w dotyku (nie usztywnia włosów, nie pozostawia wyczuwalnej warstwy) i w wyglądzie (brak pudrowości na włosach). Tym z Was, którym na tym niewidocznym efekcie zależy bardziej niż na uniesieniu włosów i ich wyraźnym odświeżeniu, dodaniu objętości. Ja mam włosy cienkie, delikatne i ten szampon nie daje na nich prawie w ogóle efektu, którego oczekuję, czyli jakby było ich więcej. Trochę odświeża, i tyle. Owszem, producent nie kłamie: ten szampon jest niewidoczny. Ale też - niestety niewidoczny w działaniu. Na pewno nie będzie moim ponownym wyborem. Batiste znów wygrało ;)

Koło ratunkowe

Odświeża włosy na kilka godzin. To zdecydowanie wystarczy na jakieś szybkie wyjście. Kosmetyk nie da naszym włosom świeżości na cały dzień. Jednak nie wymagajmy od niego zbyt wiele – ma być tylko takim naszym małym tak zwanym kołem ratunkowym pomiędzy myciami głowy.

nie

nie nawidze czegosc co niestety sprawia ze wlosy powoli się niszcza, to jest produkt który nie odzywia nic nie dodaje a wręcz niszczy wlosy
nie dla mnie
nawet na szybko, na specjalne okazje NIE
śmierdzi

Oj!niestety nic nie robi

Kupiłam w Superpharm za 13,99.Mój zapach to ROSE TONIC. Niestety ten "szampon" ma jedynie ładny zapach,ale poza tym nie robi kompletnie nic. Nie zauważyłam żadnego efektu.Producent obiecuje zwiększenie objętości i odświeżenie włosów.Niestety ja takiego efektu nie odczulam.

DObry

Do niedawna sądziłam, że jeden z szamponów znanejmarki jest jedynym i najlepszym. Gdy skończył się zakupiłam w markecie jedyny, który był, ten z Loreala. Szampon ten nie pyli, choć trochę białego osadu zostaje na włosach i nie wiem czy super dobrze odświeża. Jest zimny, gdy opryskuje się nim głowę i w zasadzie zapach jest niewyczuwalny. Starcza na długo.

Prawie ideał

Jestem stałą i regularną użytkowniczką sucych szamponów i sporo ich przewinęło się już przez moją łazienkę Dotychczas głównie stosowałam szampony marki Batiste ze względu na ich łatwą dostępność i dość satysfakcjonujące działanie. Największym minusem dotychczas stosowanych przeze mnie suchych szamponów było pozostawianie białego pyłu na włosach (a jestem brunetką, więc jest to wyjątkowo widoczne) oraz przesuszanie skóry głowy.
L'oreal wyeliminował w swoim suchym szamponie dwie powyższe cechy. Szampon faktycznie jest absolutnie niewidoczny na włosach. Jest to bardzo wygodne, bo mogę szybko go nałożyć i nie martwić się, że gdzieś pozostał niewyczesany biały proszek. Poza tym szampon nie przesusza skóry głowy (a na pewno nie w takim stopniu, jak robi to Batiste). Poza tym szampon dobrze odświeża włosy, nie skleja ich, nie usztywnia i nie jest wyczuwalny pod palcami. Naprawdę jest to świetny produkt, który widocznie odświeża włosy, ale pozostawia je przy tym miękkie i naturalne. Jedynym minusem jest to, że trzeba nałożyć go na włosy w większej ilości niż szamponu batiste, przez co jest mniej wydajny. Warto też dodać, że nie zauważyłam, aby dawał tak dużą objętość, jak Batiste.

Najlepszy suchy szampon!

Kupiłam go na promocji i nie żałuję; jest najlepszym suchym szamponem jaki używałam! Ładnie odświeża włosy i nie pozostawia pudrowej warstwy, jak sama nazwa wskazuje - jest niewidoczny, w przeciwieństwie do innych produktów tego typu. Po pierwszym użyciu miałam mieszane uczucia, natomiast po paru razach i nabraniu wprawy uważam, że jest naprawdę świetny. Trzeba tylko pamiętać, by przez każdym użyciem mocno go wstrząsnąć.

Z pewnością odkupię.

Omawiany kosmetyk dostałam w ramach wizażowego testu. Posiadam zapach Fresh Crush.
Ten produkt przyciąga do siebie od samego początku. Cały design butelki zdecydowanie jest atrakcyjny dla oka i wyróżnia się spośród kosmetyków na mojej półce. Posiada wygodny i niezawodny atomizer oraz piękny i długo utrzymujący się zapach. Działanie szamponu oceniam na bardzo dobry. Aplikacja to czysta przyjemność - podczas rozpylania nie ma białego osadu. Produkt szybko wsiąka we włosy, wyraźnie je odświeża, odbija od nasady i nadaje ładny look na cały dzień bez białego nalotu i sypania się z głowy. Zdecydowanie daje egzamin w chwilach, gdy nie ma czasu na stylizację włosów od zera. Warto wspomnieć, że nie powoduje łupieżu i uczulenia na skórze głowy. Bardzo wydajny - niewielka ilość nadaje świeży look fryzurze. Zdecydowanie polecam i z pewnością odkupię. Godny konkurent dla Batiste.

Okropny

Jestem bardzo zawiedziona marką loreal, ponieważ zazwyczaj kosmetyki tej marki mi się sprawdzały , lecz nie tym razem. Stosowałam wiele suchych szamponów na rynku, lecz ten jest najgorszym jaki miałam. Jedyny plus jest taki, że lekko podnosi włosy u nasady, zapach sztuczny, a czy jest to suchy szampon? Uważam, że nie, wygląd włosów w ogóle sie nie zmienia, może odrobinke. Zdecydowanie nie polecam!

Ciesze się, że go kupiłam

Suchych szamponów używam już od dłuższego czasu. Na ten namówiła mnie córka, obiecując że to będzie coś wspaniałego. Włosy mam gęste, mocno falowane i rozjaśniane.
W tym produkcie najbardziej odpowiada mi to, że nie zostawia żadnych śladów. Mam włosy blond, ale odrosty ciemne. Niestety nie zawsze mam czas biegać do fryzjera co 4 tygodnie, więc to że większość takich produktów zostawia białe ślady na włosach bardzo mnie irytowała. Loreal się postarał i stworzył naprawdę solidną formułę, szampon działa szybko, wystarczy kilka psiknięć, szybki masaż opuszkami palców i praktycznie fryzura gotowa. Nie wysusza włosów, nie działa drażniąco na skórę głowy. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jedyny minus to bardzo mocny zapach, ładny ale intensywny i chociaż szybko znika to dla niektórych może być dyskwalifikujący. Pożyczyłam ostatnio ten szampon koleżance, która jest alergiczką i niestety po użyciu w naszej małej firmowej łazience kaszlała przez dłuższy czas. Nie polecam tego produktu osobą wrażliwym na zapachy, alergikom oraz astmatykom.

Odświeżenie włosów w kilka sekund

Suchy szampon, który spośród gamy produktów wyróżnia się brakiem białych śladów oraz przyjemnym zapachem. Jest skutecznym ratunkiem w sytuacji gdy na odświeżenie włosów mamy zaledwie którką chwilę.

Świetny

Kiedyś namiętnie od 2 klasy liceum używałam do początków studiów suchego szamponu z Isany. Rozpylany biały proszek pozostawiał na moich ciemnych włosach ślad i musiałam to dobrze zawsze wyczesać. Niedokończone opakowanie do tej pory leży gdzieś w szafce. Kupiłam je ponad 3 lata temu! To chyba zasługa że dobrałam wreszcie (!) odpowiedni szampon do moich włosów. Pierwsze co mnie zaskoczyło w tym szamponie to to że jest nie widzialny. Mogę pryskać jak chce i ile chce (w przeciwieństwie do tych "proszkowych") i jeśli dobrze nie wyczeszę to nie będzie znać. Kilka pryśnięć wystarczy by odświeżyło na jeden dzień moje włosy, znaczy przetrzymało je jakoś do umycia. Moje włosy praktycznie (myje je co 3 dni, nakładając za każdym razem odżywkę) nie przetłuszczają się tak bardzo by nie wymagały używania suchego szamponu co chwilę. Chyba że będę ciągle, pierwszego dnia po myciu czy coś, przeczesywała je ręką. Szampon naprawdę daje odświeżenie, można śmiało rzec że dosłownie takie jak umycie włosów. No ale nam tego nie zastąpi. Nadaje im też lekki zapach świeżości. Nie występował mi po tym żaden łupież czy coś. Zmywałam to szamponem, którego używam na co dzień.
Szampon zamknięty jest w butelce przypominającej lakier do włosów. Kolor produktu jest także podobny do lakieru, przezroczysty. Pompka i zakrętka działają bez zarzutów. Zapach nie jest duszący. Z opakowaniem w ogóle nie działo się nic złego.
Jak zawsze powtarzam, że redukuje kosmetyki w mojej kosmetyczce. Chce dojść do kosmetycznego minimalizmu i używać produktów, które naprawdę mi są potrzebne. Ale jeśli miałam bym się skusić ponownie na jakiś suchy szampon to na pewno wybiorę właśnie ten.