L`Oreal Paris, Magic Shampoo, Invisible Dry Shampoo (Magiczny suchy szampon (różne zapachy))

Dlaczego Magic Shampoo jest magiczny? To pierwszy niewidzialny suchy szampon od L’Oreal Paris, który, dzięki swojej niewidzialnej formule, nie pozostawia białych śladów – nawet na ciemnych włosach. Niezależnie więc, czy jesteś blondynką, szatynką, brunetką czy masz rude włosy, możesz wybrać dowolny wariant suchego szamponu dla siebie – nie musisz przejmować się białymi śladami ani poświęcać dodatkowego czasu na wyczesanie osadu.Skrobia z ryżu siewnego zawarta w Magic Shampoo od L’Oreal Paris pochłania nadmiar sebum z włosów i skóry głowy, a także unosi włosy u nasady, zwiększając objętość i dając efekt świeżych włosów. Włosy stają się bardziej sypkie i gładkie w dotyku – zupełnie tak, jakbyś przed chwilą poświęciła czas na ich umycie i wysuszenie.

Wystarczy, że spryskasz włosy szamponem z odległości około 30 cm a następnie wmasujesz w nie produkt, by mógł dokładnie wchłonąć nadmiar sebum. Włosy będą wyglądały na czyste, będą gładkie w dotyku i kusząco pachnące, a Ty oprócz świeżego wyglądu zyskasz czas, który musiałabyś poświęcić na pielęgnację.

Magic Shampoo wyróżnia się również zapachami – lekkimi, świeżymi i słodkimi. Zapachy wszystkich 5 gam są na tyle subtelne, że nie kolidują z innymi produktami. Utrzymują się na włosach przez długi czas, ale dzięki swojej delikatności nie są nachalne ani duszące.
Dostepne zapachy:

100 – 250ml
oczyszczające
zapachowa

Zdecydowanie nie

Jestem fanką suchych szamponów Batiste, które jednak od pewnego czasu powodują straszne podrażnienie mojej skóry głowy. Skuszona niezłymi recenzjami na Wizażu i promocją w Hebe postanowiłam wypróbować L'Oreal Magic Shampoo. Niestety koszmarnie się zawiodłam,bo ten suchy szampon nie robi NIC!

Jets ok

Jest to bardzo dobry suchy szampon. Mam ciemne włosy a on nie zostawia białych śladów i po użyciu nie wyglądam jakbym wpadła do słoika z mąką :) Jest wydajny, szybko wchłania nadmiar sebum i unosi włosy. Mocno pachnie co mnie nie do końca zachwyca, albo po prostu wybrałam zły zapach.

Super produkt

Kupiłam bo nasłuchałam się od koleżanek jaki jest cudowny. I miały rację :) bardzo szybko mi się przetłuszczają włosy, a ze względu na to że są mega długie to nie mogę ich myć za często. Ten szampon jest moim ratunkiem ;)

Perfumowane powietrze

Od lat jestem wierna suchemu szamponowi Batiste, ale postanowiłam spróbować produktu marki L'oreal bo skoro nie zostawia białych śladów a ja jestem brunetką to pomyślałam, że to może coś dla mnie.

Owszem białych śladów nie zostawia, ale.. zostawia za to zbyt perfumowany smród na włosach.
Działanie ? Nie widzę żadnego. Włosy przy skroniach jak miałam lekko przetłuszczone tak miałam nadal a pół suchego szamponu zużyłam. Nie pomagało mocne wstrząsanie, nic. W sytuacjach kiedy ten suchy szampon jest naprawdę potrzebny do odświeżenia to klient pozostaje w kropce.

Moim zdaniem to nie jest suchy szampon tylko perfumowany spray do włosów. Producentom coś po drodze widocznie nie wyszło :) Nie polecam nawet na promocji. Niższa półka cenowa jak Syoss spisuje się już zdecydowanie lepiej.

Bubel

Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak słaby suchy szampon. Faktycznie nie zostawia białych śladów, ale co z tego, skoro prawie wcale nie odświeża włosów. Jak były przyklapnięte i lekko przetłuszczone, tak po użyciu tego produktu wcale nie zmieniają swojego wyglądu.
Posiadam wersję zapachową "Vegetal boost", zapach niby przyjemny i roślinny, ale jest tak silny i duszący, że powoduje u mnie kaszel. Jestem w stanie używać tego szamponu tylko na balkonie, rozpylenie go w niewielkiej łazience to prawie samobójstwo. Przestrzegam alergików i astmatyków przed tym produktem!
Nie przypuszczałam, że Loreal jest w stanie wypuścić tak słaby kosmetyk, niestety nabrałam się na reklamy i piękną szatę graficzną. Zdecydowanie nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto.

Nie widze efektow

Jak dla mnie mocno kiepski. Chyba musialabym wypsikac cale opakowanie zeby uzyskac efekt odswiezenia. Co z tego ze nie zostawia bialych sladow skoro w ogole nie widac efektu uzycia produktu. Batiste nadal numer jeden.

Dezodorant do włosów

Jak to pisze producent "niewidzialny suchy szampon" dobrze powiedziane, ja nie widzę kompletnie jakichkolwiek efektów odświeżenia prócz zapachu, który szczerze mówiąc również nie powala z nóg (mam Sweet Fusion). Fakt, nie pozostawia białych śladów przy czym także nie pozostawia świeżego wyglądu. Cena jak za ten produkt to jakaś pomyłka. Najgorszy suchy szampon jaki miałam okazje używać. Nie dość, że nic nie robi to skóra głowy troszkę po nim swędzi. Znacznie bardziej wolę już ten biały nalot z włosów wyczesać, widzieć i czuć „świeże” włosy niż stosować tego produktu. Odradzam.

Jedyne co, to ładnie pachnie

Kupiłam ten szampon skuszona dobrymi opiniami i reklamami. I faktycznie - rewelacyjnie pachnie. Kupiłam zapach Fresh Crush i jest po prostu piękny :)
Jednak na tym kończy się mój "zachwyt" tym produktem. Gdy chciałam odświeżyć nim włosy, okazało się, że w ogóle ich nie oczyszcza. Nie pozostawia białego pyłku, ale on po prostu nie robi nic! Ani nie odświeża, ani nie dodaje objętości. Nie działał ani przy użyciu niewielkiej ilości, ani wypsikaniu na głowę dużo więcej. Zdecydowanie wolę użyć Batiste, który w porównaniu do tego szamponu, działa od razu.

Szampon, który stracił magię

Skuszona reklama w tv postanowiłam zaryzykować i kupić. Spośród kilku wybrałam sweet fusion i musze powiedzieć, ze zapach jest przecudowny i bardzo długo utrzymuje się na włosach. I to tyle... jeżeli chodzi o działanie to większej objętości włosów nie miałam, odświeżenie było minimalne, jak za dużo da się w jedno miejsce to zostaje pyłek.

Przereklamowany ;)

Kupiłam ,żeby sprawdzić ,bo nowość ,ale podziękuje. Szampon suchy którzy nie robi nic dosłownie. Stosowałam wiele razy i rezultat ten sam. Więcej nie kupie. A ślady robi , tylko nie takie dosłowne tzw. śnieżyce na głowie. Bubel

Pieniądze wyrzucone w błoto

Zakupilam bo widzialam, ze gdy wprowadzili te szampony byl lekki szal na nie, ladnie wygladaly, a cena byla tez w miare okej, gdyby rzeczywiście przynosiły oczekiwany rezultat. Po spsikaniu włosów poczulam ladny zapach, zobaczylam zero bialych sladow, i niestety zero efektow. Szampon ( o ile mozna go tak nazwac) uzylam na wlosach zaraz na drugi dzien po umyciu tak aby lekko je odswiezyc. Niestety nie dal rady z delikatnym odswiezeniem a co mówić, jezeli ktos chcialby go uzyc na duzo tłustszych wlosach. Bez porownania z kultowym batiste, jedyne co ma lepsze to opakowanie bardziej mi sie podoba, za to batiste przebija go ceną, dzialaniem i większą różnorodnością.

Zawód

Na zakup tego szamponu zdecydowałam się, ponieważ w sklepie nie mieli Batiste, a mi nie uśmiechało się latać po drogeriach w piekielnym upale.
Podeszłam do produktu całkiem optymistycznie nastawiona - w necie natknęłam się na sporo pozytywnych opinii.
Suchych szamponów używam zwykle dzień po myciu włosów, gdy fryzura przy nasadzie nie wygląda już tak świeżo, jak powinna lub w bardziej podbramkowych sytuacjach, kiedy włosy potrzebują już "tradycyjnego" szamponu, a ja muszę pilnie gdzieś wyjść. Nie oczekuję cudów - nie zależy mi na super objętości i efekcie niczym z reklamy, a jedynie na odświeżonych, schludnie wyglądających włosach.
Niestety, w moim przypadku Magic Shampoo w ogóle sobie nie radzi. Użyłam go na włosach wymagających jedynie delikatniej poprawki, a efekt i tak był bardzo mizerny. Odświeżenie minimalne, początkowe wrażenie wilgotnych włosów, o obiecywanym uniesieniu u nasady nie ma nawet co wspominać. Przy kolejnym razie kombinowałam z ilością produktu, odległością, wstrząsałam tak i siak - znów to samo.
Właściwie widzę jedynie dwie zalety Magic Shampoo:
- faktycznie nie pozostawia białych śladów, nawet użyty w większej ilości (mam włosy w kolorze mocno ciemny blond)
- ciekawie i mocno pachnie (aczkolwiek dla wrażliwszych nosów zapach może być nawet zbyt silny) - posiadam wersję Sweet Fusion
Generalnie jestem mocno zawiedziona. Zużyję szampon do końca, ale ponownego zakupu w ogóle nie biorę pod uwagę.