Manhattan, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Manhattan, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Korektor maskujący niedoskonałości oraz przebarwienia na twarzy, działa antybakteryjnie. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Formuła w sztyfcie.

antybakteryjne, kryjące
do twarzy

Znasz skład tego produktu?

Nie ma tragedii :0

Korektor ładnie kryje, dobrze wtapia się w skórę i się utrzymuje. Jest to dość oszczędny produkt, gdyż korzystam z niego około roku i kończy mi się dopiero pierwsze opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043589].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabiutki

Produkt zakupiłam na szybkiego ze względu na to, że skończył mi się ulubiony korektor, a następnego dnia miałam wyjazd. Najjaśniejszy odcień nie jest wcale taki jasny i mam wrażenie, że oksyduje na mojej skórze. Słabo kryje, oraz nie utrzymuje się długo na mojej twarzy. Ma łatwo rozprowadzającą się konsystencję i przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040561].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Używam już chyba 3 albo 4 opakowania. Bardzo dobrze kryje, nie wysusza, idealnie dopasowuje się do skóry. Minusem może być nie zbyt długa trwałość przy wysiłku fizycznym.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002377].usefull || 0 }}% pomocna.

Max Factor 3

Rewelacja

+Jest przede wszystkim baaaardzo wydajny
+ładnie pokrywa
+nie wysusza skóry
+nie przeszkadzają mu suche skórki

-do bardzo jasnej cery ciężko dobrać jednak kolor (ale to już tak żeby za dużo nie słodzić :))

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001990].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny korektor

Kupiłam najjaśniejszy kolor - 1 Naturelle, który w sklepie wydawał się być pasujący do mojej cery, ale okazało się że jest za ciemny. Natomiast po nałożeniu na niego podkładu jego zbyt ciemny kolor nie rzuca się w oczy.

Plusy:
* wydajny (mam jeszcze 1/3 opakowania),
* kryje zaczerwienienia i małe niedoskonałości,
* kremowa konsystencja ułatwia aplikację,
* jest dość trwały.

Minusy:
- gama kolorystyczna,
- cena,
- błyszczy się po nałożeniu,
- zapach.

Używam tego produktu od: dziewięciu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974627].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny korektor na drobne niedoskonałości

to zaczynajmy ;p ja posiadam korektor w kolorze nr.3 Beige, zwaracam uwagę że jest to korektor który nie pokryje jakis większych niedoskonałości, ale na te dorbne jest wręcz idealny. Ja nakładam go pod podkład, ponieważ nakładając go na podkład, za bardzo świecą mi się miejsca na które go nałożyłam.
przejdzmy do zalet:
*trwały,ale tylko po nałożeniu pod podkład.
*zakrywa małe niedoskonałości, czyli popękane naczynka, czy drobne podrażnienia, zaczerwienienia,
*kolor, który dopasowuje się do cery,
* nie uwidacznia suchych skórek,
*dostępność ( w każdym rossmannie)
* bardzo fajna konsystencja ułatwiająca aplikacje,

wady:
*cena, która jest troszkę zawyżona,

oprócz ceny jest to produkt naprawde godny polecenia :))) ze względu na cenę nie iwem czy kupię go ponownie ale na pewno nie żałuję wydanych pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967311].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie super

Mój ulubuony korektor na niedoskonałości.
Plusy:
+ duża paleta kolorów.. i idealny dla mnie megajasny odcień
+ ładnie kryje
+ długo się utrzymuje (po przygryciu go podkładem i pudrem wytrzyma caaaały dzień)

Minusy:
-jeśli już mam się doczepić... to cena

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942316].usefull || 0 }}% pomocna.

pomocny, ale nie na długo

Plusy:
- Dobrze kryje zaczerwienienie
- Wygodne opakowanie

Minusy:
- cena
- widać na twarzy

Nie używałam za długo, wiec nie dostrzegłam więcej zalet, ani wad..

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883339].usefull || 0 }}% pomocna.

w porządku, ale za drogi

Nie wiem skąd aż tak niske oceny, chociaż muszę przyznać że nie miałabym zastrzeżeń dopiero gdyby był o połowę tańszy.
Fajne kolory, wtapiające się w skórę, pod utrwaleniu pudrem daje radę przez większość część dnia. Na jakieś większe problemy z cerą jest nieodpowiedni, ale żeby zakryć cienie pod oczami - czemu nie.
Raczej go ponownie nie kupię, poszukam czegoś lepszego w takiej cenie.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 (różne kolory)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869962].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezly

Posiadam raczej sucha cere, bez wiekszych niedoskonalosci, jedynie przed okresem jakies male niespodzianki, i lekkie cienie pod oczami. Ten korektor kupilam przypadkiem, odcien naturelle. Konsystencja jest lekko tlustawa ale dla mojej suchej skory w sam raz, trzyma sie calkiem niezle, maskuje dobrze i jest bardzo wydajny. Minus za nieporeczne, jak dla mnie opakowanie. Polecam osobom bez wiekszych problemow skornych.

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827770].usefull || 0 }}% pomocna.