Mat Specialist, 2-Way Shine Control Fluid

Mat Specialist, 2-Way Shine Control Fluid

Fluid Mat Specialist zapobiega dwóm przyczynom świecenia się skóry: nadmiernemu przetłuszczeniu oraz osadzaniu się wilgoci. Lekka konsystencja fluidu wzbogacona jest o beztłuszczowe składniki nawilżające. Przeznaczony do cery tłustej i mieszanej. Pozostawia cerę dobrze nawilżoną, jędrną i miękką w dotyku. Zawiera czynniki nawilżające i i 2 rodzaje pudrów pochłaniających sebum oraz wilgoć, składniki regulujące błyszczenie - ekstrakt z glonów morskich i Phlorogine, cynk i flitry ochronne.

Cena: ok. 42USD / 50ml

Brutalny dla cery

Niestety rozczarowanie (zwłaszcza wobez wysokiej ceny). Matuje, owszem. Przy okazji jednak wysusza skórę, szczypie i powoduje intensywne zaczerwienienie, co w rezultacie jest efektem wizualnym znacznie gorszym od świecenia się.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i na pewno ostatnie

nie wart swojej ceny

Krem nie jest wart swojej ceny. Matuje twarz ale na bardzo krótko , może dwie godziny.A miało być tak pięknie Jestem zawiedziona i za te pieniądze nie polecam tego kremu. Równie dobrze można je wydać na tańszy kosmeyk i efekty będą takie same

dobry

Bardzo dobrze matuje. Twarz się nie błyszczy nawet po kilku godzinach, podkład pozostaje w stanie praktycznie nienaruszonym. Ponadto, co bardzo ważne, nie tylko nie wysusza cery ale wręcz bardzo dobrze nawilża....

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

bardzo dobry

Coraz bardziej przekonuję się do tej firmy.Mat Specialist to naprawdę świetna baza dla mieszanych i tłustych buzi.Dość gęsta, mocno i na długo matująca twarz, nie wymagająca specjalnych poprawek w ciągu dnia.Ładnie pachnie i jest to - moim zdaniem - najlepszy kosmetyk na świecenie się buźki.Ilość zużytych opakowań: pół opakowania.

Oceniam na 3.00

Nie mam szczęścia do HR. Wypróbowałam wiele rzeczy i jeszcze nigdy nie byłam w pełni zadowolona. Mat Specialist teoretycznie ma wszystkie zalety dobrego kremu: jest lekki, puszysty, doskonale się wchłania, pięknie pachnie i ma prześliczne opakowanie. Po nałożeniu twarz jest gładka i ładnie napięta, dzięki czemu podkład fantastycznie się rozprowadza i dobrze stapia z cerą. Tylko to matowanie... Natychmiast - owszem, owszem. Ale po dwóch godzinkach zaczynam się błyszczeć. Może mam podkład niekompatybilny? Większość osób przedkłada Mat Specialist nad Hydra Controle Mat+ Lancome'a. Ja odwrotnie. Wypróbowałam oba i zdecydowanie wybieram ten drugi. Jak widać nie ma produktów idealnych dla każdego.

Oceniam na 5.00

Wspaniały! Pięknie matuje, a przy tym skutecznie nawilża. Doskonały pod makijaż i na cały dzień pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu. Elegancki, subtelny zapach, śliczny flakon z pompką. Polecam!

Oceniam na 5.00

Doskonały, kupiłam go niedawno ale jestem zachwycona jego działaniem,nie ściąga twarzy, można spokojnie nałożyć make-up,nie daje uczucia dodatkowej warstwy, matuje jak należy. Efekt matu jest długotrwały a przy tym kolor podkładu nie zmienia się w miarę upływu czasu. Cera wygląda świeżo przez cały dzień. Oceniam ten kosmetyk na 5!

Oceniam na 4.00

Dozownik umożliwia otrzymanie odpowiedniej porcji kosmetyku. Konsystencja bardzo lekkiego fluidu sprawia że kosmetyk bardzo szybko sie wchłania co jest ważne w przypadku kremu pod podkład. Ma własciwości matujące a nie powoduje nagłego, zwiększonego wydzielania sebum po zaprzestaniu działania matującego. Po zastosowaniu skóra sprawia wrażenie bardzo nawilżonej a nałożony na niego podkład nie "waży" sie i nie rozmazuje.