Artdeco, Blusher (Magnetyczny róż do policzków)

Artdeco, Blusher (Magnetyczny róż do policzków)

Artdeco Blusher, prasowany pudrowy róż - do samodzielnego kompletowania palety do makijażu w specjalnej magnetycznej kasecie Beauty Box.
Zamknięty w płaskim, plastikowym pudełeczku w postaci wkładu magnetycznego, bez lusterka i pędzla. Szeroka gama kolorystyczna, od matów do lekko połyskujących. Trwały, o wyjątkowo aksamitnej i delikatnej konsystencji.

dobrydobry

Mam róż w odcieniu 19.
Plusy:
Moim zdaniem róże są całkiem wydajne, trzeba nawet uważać, aby nie przesadzić, bo pigmentacja jest dobra.
Służy długo - mam go już od ponad pół roku, a wygląda, jakbym ledwie go dotknęła
Nie jest sypki

Minusy
Zdecydowanie opakowanie, za taką cenę, mogliby się trochę bardziej postarać, a nie sprzedawać w opakowaniu, które jest nie wygodne w użyciu (góra opakawania się zamiast np.otwierać, wysuwa się w bok, przez co albo całkowicie ją zdejmujemy albo mamy dostęp tylko do połowy różu)

Nie kupiłabym tego produktu ponownie tylko dlatego, że opróżnić ten dla mnie zajmie pewnie z 3 lata, a za tyle ten kolor się znudzi.

Myślę, że są lepsze

Oceniam róż "COLOR & ART" nr 73 Pink juice. Róż ten ma kremową konsystencję, pełną rozświetlających drobinek, które jednak nie dają intensywnego efektu rozświetlenia na twarzy. Sam wygląd końcowy można stopniować, jednak trzeba robić to tak umiejętnie aby nie skończyć z plamami na buzi. Tekstura różu zapewnia komfort nakładania, sam róż jest bardzo twały bo utrzymuje się praktycznie cały dzień. W tej serii występują dwa odcienie, ale myślę że jest w czym wybierać wśród innych róży ArtDeco. Ogólnie nie mam mu nic specjalnego do zarzucenia. Jednak cena nie jest zbyt adekwatna do jakości. Róż w kasetce magnetycznej strasznie się obsypuje i brudzi lusterko, co jest mało estetyczne.

Jest w porządku

Posiadam odcień 09.

Mam jasną cerę, o lekko żółtawym tonie.
Odcień zaproponowała mi wizażystka w sklepie i przyznam, że nawet pasuje. Daje bardzo subtelny rumieniec. Nakładam go kiedy potrzebuję delikatniejszy makijaż na policzkach.

(Używam z pędzlem do różu Barbara Hofmann)

Plusy
+ twarzowy odcień
+ wydajny
+ nie posiada brokatu (wolę naturalny efekt)
+ w przystępnej cenie
+ nie kruszy się i nie wysypuje, przynajmniej mój

Minusy:
- rozsuwane opakowanie mi nie odpowiada, (kasetka ruchoma też mi nie podeszła).
Do kosmetyczki lepiej go nie wkładać, bo wieczko może się rozsunąć;
Używam także cieni Artdeco i wszystko to trzymam przypięte na lusterku, bo produkty mają magnes.

Ponownie raczej nie kupię.
Lubię testować róże i nadal szukam ulubionego,
więc jako następny raczej kupię coś z innej firmy.

Używam tego produktu od: 1 rok

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

dobry

Posiadam kolor 13, piękny, nieoczywisty brudny róż. Kosmetyk jest dobry, długo się trzyma, kolor jest wyraźny, dobrze napigmentowany, i lubilibyśmy się bardzo gdyby nie parę mankamentów:
- opakowanie: rozumiem ,że zamierzenie jest takie ,że powinnam wlepić go do jakiejś paletki, ale takowej nie posiadam więc muszę pracować, jak jest. Opakowanie mocno utrudnia mi życie, zawsze kiedy proboję nałożyć róż na pędzel mam wrażenie ,że zdecydowana większość kosmetyku uraczyła stół/nadgarstek/parapet w kuchni/futro ciekawskiego kota który kręci się koło pędzli. Nie sądzę ,żeby posiadanie paletki coś zmieniło, opakowanie nie stałoby się od tego szersze ani bardziej zabudowane.
- Kolor jest bardzo mocno napigmentowany, więc trzeba uważać bo dość łatwo przesadzić i zrobić sobie nim krzywdę, a jest dość trwały więc po upaćkaniu sobie twarzy starcie go graniczy z cudem;)
- Ciężko się rozciera, tworzy plamy i wymaga sporo uwagi dlatego ciężko się go używa kiedy rano spieszę się do pracy

Oceniam nr 27

Bardzo długo szukałam chłodnego odcienia różu. Niestety nasz rynek kosmetyczny przesycony jest całą gamą pomarańczy i cukierkowych odcieni.
Po długich poszukiwaniach trafiłam na Artdeco i jestem bardzo zadowolona.
Róż jest trwały, dość wydajny,lekko się nakłada, aksamitny w dotyku i ma przepiękny chłodny kolor.
Jedyny minus to opakowanie, dość nieporęczne :(
Nie zamierzam wydawać 40zł na kasetkę. Poza tym ok :)

KWC tak jak cienie!

Róż sam w sobie mnie zachwycił jest taki blady jak sie wydaje, a raczej ma chłodny odcień, bardzo to do mnie pasuje, ponieważ mam blada cere i czarne włosy.

Posiadam odcień 27.

+ łatwa aplikacja
+ troche blendowania trzeba
+ nie konczy się
+ pięknie podkreśla kości policzkowe
+ trwały naprawdę!

- nie zauwazyłam

Używam tego produktu od: 2 bądź 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jeden egzemplarz w trakcie.

moj hit i moje KWC roz jest rewelacyjny

potrzebowalam szybko i tanio rozu w odcieniu moreli

trafilam do daglasa chodzilam i blakalam sie po sklepie sama nie weidzac co ja tam robie

chcialam kupic tani roz bo na wiecej juz nie by mi nie starczylo

zatrzymalam sie przy stoisku artdeco

zatrzymaly mnie kolory
packa palcami packam dotykam ogladam palce
hm jest cos ciekawego i to nawet bardzo

mam kolor 07

w pudelku do kasetki magnetycznej z magnesikiem

kosztowal cale 27 zl !!!!! FENOMEN

wczesniej widzlama te roze w innym opakowaniu o dyche drozej

kolor 07 jest jedyny i niepowtarzalny

to cos razem z rozem i morela z minimalnymi perelkami mieniacymi sie tecza

efekt jest subtelny i delikatny

aczkolwiek rewelacyjny

to najladniejszy roz jaki mialam do tej pory

kolor jest cudowny !!! ten jeden kolor

jest uniwersalny do zimmnych i cieplych makijazy

nie daje ani rozu ani moreli

taka piekna poswiate trudna do opisania

na palcu roz raz jest bardziej rozowy a raz bardziej brzoskwiniowy cudny kameleon

na policzku zupelnie inny

mysle ze NARS by sie nim nie powstydzil

jest go malo bo tylko 5 g

ma przezroczysta pokryweczke tak ze nie trzeba mu zadnej paletki

ja mam taka do ktorej wklejam cienie

widac w nim przewage srebrnej mocno zmnielonej perly

nie jest to brokat

efekt jest lekko blyszczacy taki bardziej satynowy
nazwala bym go bardzo satynowym lekko blyszczacym
bardzo lekko

jestem w nim zakochan
peiknie sie rozprowadz
lekko blenduje
konsystencja jest zbita nie osypuje sie nie pyli
ladnie przykleja do policzkow
jest w miare trwaly napewno wytrzyma 6 h na dobrym pudrze
jest srednio napigmentowany przez co nie robi krzywdy
mocny efekt takze mozna uzyskac np. poprzez dwukrotne nalozenie
wtedy kolor jest bardzo mocny i gleboki
nale po co przesadzac z kolorem? ja nie lalka ;)

przewaga jest moreli pomaranczu ale do zimnych oczu tez mi pasuje a inne morele nie

w pochmorny dzien jest bardziej morelowy
do sztucznego swatla bardziej rozowy

jest to bezpieczny kolor ktory kazdy moze sprobowac np. zaczynajac zabewe z rozem

chyba pokocham cieple odcienie zawsze uzywalam zimnych

ten jest fenomenalny, juz chce miec inny kolor !!!

firma Ardeco swietnie wymyslila z tymi elementami do tworzenia kasetki
mozna je powkladac do kazdej magnetycznej kasetki
kompletowc dodawac to co jest potrzebne
ten roz zacheca mnie po wiecej
jak tylko bede cos potrzebowala to pierwsze sprawdze artdeco
nie wiedzialam wczesniej i nie znalam tej firmy
ma b. dobre rzeczy

polecam

Bardzo dobry produkt!

Świetny róż, bardzo lubię jego konsystencję. Łatwo się aplikuje i daje piękny efekt na skórze :) Jeden z moich ulubionych kosmetyków w sporej kolekcji, którą posiadam ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

świetny

Róż jest naprawdę bardzo dobry i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie potrafię podać numeru koloru, jaki oceniam, jest to delikatny jasny róż (jestem bladolica). Prawie w ogóle nie jest błyszczący, ma bardzo subtelne drobinki, jest prawie matowy. Zależało mi właśnie na czymś takim, bo mam bardzo wydatne kości policzkowe i nie chcę dodawać na nich jeszcze blasku. Nakłada się go bardzo łatwo, ja robię to przy pomocy skośnego pędzla Maestro z włosiem Sablinsky (chyba tak to się pisze). Efekt jest prześliczny! I co najważniejsze: nie utlenia się tak szybko na mojej skórze, jak inne róże, np. tak uwielbiany tu na Wizażu Bourjois.
Odejmuję pół gwiazdki za opakowanie, tzn. za konieczność kupowania kasetki. Ja na szczęście swoją dostałam gratis przy zakupach w Douglasie, ale ogólnie nie jest to forma, która mi odpowiada (kasetki są dość drogie).

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Po prostu dobry.

Oceniam kolor 16.

Ładna brzoskwinka, doskonale rozprowadza się na twarzy nie tworząc okropnych plam. Utrzymuje się cały dzień bez konieczności poprawek.
Cena - 32 zł przy tak dobrej jakości i wydajności to nic.
Wydajność - 15 miesięcy przy codziennym stosowaniu!
Delikatny i przyjemny zapach.

Jak na razie mój róż nr 1 :)

Używam tego produktu od: marzec 2012

Dodbry kosmetyk w dobrej cenie.

Róż kupiłam bez magnetycznego opakowania (nie chciałam wydawać 40 złotych na kasetkę, bo na jeden produkt się nie opłaca, a tak to z różem się nawet wygodniej podróżuje, bo zajmuje mało miejsca).

Róż mam w kolorze 07- łososiowmy. Jest dośc mocno napigmentowany, w związku z tym trzeba uważać przy rozcieraniu, żeby nie zrobić sobie na twarzy placków. Rdit- posiadam również kolor 20- jasny róż z kolekcji Dity von Teese.

Zauważyłam, że 07 nie współpracuje dobrze ze wszystkimi pędzlami. Z moim ulubionym od Ecotools nie wgląda za ciekawie, natomiast nakładany pędzlem z Real Techniques (z jajowatą końcówką) nakłada się go bardzo przyjemnie i bez większych problemów. Na twarzy wytrzymuje około 7/8 godzin. Nadaje policzkom ładnego koloru, dobrze komponuje się z cerą. Nie zauważyłam wysuszania.

20 z kolei na twarzy wygląda równie pięknie i naklada się dobrze wszystkimi pędzlami. jest to bardzo delikatny kolor, ale również napigmentowany i widoczny, choć miałam obawy, że nie będzie go zbyt widać. Ten róż jest z kolei bardo pudrowy i przy przejechaniu pędzlem mocno pyli.

Ogólnie wybór kolorów jest spory, z tym, że w Polsce jest on dość ograniczony. Cena równiez jest przystępna.

powtórnie nie kupię

Kupiłam ten róż, po tym jak zrobiono mi make up kosmetykami ArtDeco. Generalny minus - ten róż znika, i to dosyć szybko. Pod koniec dnia pracy - nie ma go już na policzkach. Mimo, ze bardzo lubię kosmetyki ArtDeco, to przeszkadza mi polityka firma zmuszająca klienta do kupowania produktu i osobno kasetki. Ja mam róż bez kasetki i z biegiem czasu irytuje mnie to rozsuwanie i zsuwanie wieczka...Poza tym opakowanie jest małe i nieporęczne. Ale sorry, nie wydam ponad 30 zł za samo pudełko. Róż jest dobrze napigmentowany, wystarczy odrobina, żeby wyraźnie zaznaczyć kości policzkowe ale tym samym- łatwo jest przesadzić i zrobić placki.
To jest mój pierwszy róż, dlatego będę szukać innych.