Lumene, Moisture Touch, Revitalizing Cream Cleanser (Odżywczy krem oczyszczający)

Obficie pieniący się krem usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu ze skóry. Nadaje się również do demakijażu oczu. Zawiera wyciąg z ananasa i betainę. Doskonały zwłaszcza dla skóry dojrzałej.

Cena: ok. 25 zł / 150 ml

fajniutki

Dostałam go gratis w promocji w naturze, więc chociaż nie mam skóry dojrzełej, wypróbowałam. Bardzo mnie ten krem zaskoczył. Pachnie ślicznie, jak mydełko, taką cvzystością, zmywa makijaz bardzo dokładnie, nawet tusz. Niestety troszke wysusza, ale ogólnie jest ok

millllutki :) mrrr

Nie mam co prawda skóry dojrzałej ;) ale postanowiłam się skusić. I nie zawiodłam się - to świetny kosmetyk, ma postać niezbyt gęstego kremu, którym zmywam resztki makijażu - dobrze oczyszcza i nawilża skórę, dość ładnie pachnie, sprawia że twarz czuje się komfortowo. Bardzo miły w użyciu. Lumene to jednak dobra firma, którą na jakiś czas zaniedbałam, a teraz wracam ze skruchą jak syn marnotrawny ;) czy też córka. Polecam.