Perfecta, Oczyszczanie, Peeling gruboziarnisty z minerałami morskimi i drobinkami orzecha

Aktywny peeling z drobinkami orzecha włoskiego polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry, oczyszcza pory i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin E - C - F, a także miód z dzikich kwiatów, który odświeżą cerę i nadaje jej ładny, zdrowy koloryt.

Dla mnie idealny :)

Moja cera go uwielbia ...
Peelingu używam już od dobrych kilku lat i chociaż czasem zdarza mi się go zdradzić na rzecz testowania różnych nowości to zawsze chętnie do niego wracam :)

Peeling zamknięty jest w wygodnym opakowaniu w postaci tubki, które ułatwia jego aplikację. Ma delikatny świeży zapach, przyjemną konsystencję, w której zawarte są całkiem spore "drobinki" ścierające, łatwo się go nakłada i bez problemu zmywa :)
Peeling bardzo dokładnie oczyszcza skórę, usuwa martwy naskórek oraz inne zanieczyszczenia, pozostawiając cerę wygładzoną i odświeżoną.
Skóra po jego użyciu jest idealnie przygotowana na dalsze zabiegi pielęgnacyjne (serum, maseczka) jest też delikatnie zaczerwieniona więc niezbyt dobrze sprawdzi się u osób z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień ale cery mieszane i tłuste będą zachwycone jego działaniem :)

Na plus również jego wydajność oraz niska cena.

Polecam :)

Bardzo dobry.

Lubię bardzo peelingi mechaniczne z ostrymi drobinkami. Przez bardzo długi czas moim ulubionym był morelowy z firmy Soraya. Cieszę się jednak, że poznałam peeling Dax, bo nie ustępuje mu jakością ani trochę.

* Peeling stosuję raz w tygodniu, bo mniej więcej co tyle czasu moja twarz potrzebuje takiego sponiewierania. Mam dosyć szybko zanieczyszczające się pory na nosie, ponadto po całym tygodniu w makijażu moja cera potrzebuje trochę się otrzepać z tej wierzchniej, doczesnej warstwy. ;)
* Peeling Dax ma zielony kolor i wyraźnie zauważalne, brązowe drobinki. Widać, że są to orzechowe drobinki i jest to jedyna sytuacja, w którym toleruję orzech włoski w swoim pobliżu. Konsystencja jest w sam raz, ani wodnista, ani zbyt gęsta. Przyznam, że szoruje naprawdę, naprawdę mocno. Te z Was, które mają cerę naczynkową, bądź po prostu nie przepadają za tak silnym ścieraniem naskórka niech darują sobie ten kosmetyk. Mnie ten jego power odwrotnie - bardzo urzeka. Peeling znakomicie usuwa martwy naskórek, czyści pory, pozostawia skórę bardzo delikatną, miękką, lekko uwrażliwioną. Nie powoduje jednak zaczerwienień i nie wywołuje żadnej alergii. Cudownie jest zafundować sobie po nim maseczkę, bądź położyć odżywczy krem.
* Cieszę się, że kupiłam peeling w tubce, ponieważ produktów w saszetkach szczerze nie znoszę. I o ile jestem jeszcze w stanie zakupić maseczkę w takim opakowaniu to peeling, który jest stałym gościem w mojej łazience po prostu w saszetce nie zda egzaminu. Tubka jest niewielka, zamykana na zatrzask. Dobrze się z niej dozuje, bo plastik jest bardzo miękki.
* Peeling znalazłam na jakiejś zapomnianej półce w Super Pharm. Nie sądziłam wtedy, że ten peeling dają w tubce, więc ucieszyło mnie to znalezisko. Zapłaciłam za niego jakieś 13 złotych. Wydajność produktu dość wysoka, jeśli spojrzeć przez pryzmat tego, jak często go używam.

Peeling oceniam na pięć. Jest to prawdziwy, rasowy zdzierak, a nie jakiś przebieraniec. Bardzo go polubiłam i stawiam go na równi z peelingiem Soraya. Bardzo możliwe, że poszukam go ponownie w drogerii, bo kolejny tego typu produkt z Lirene, którego aktualnie używam nie ma już tak wysokiej skuteczności.

Używam tego produktu od: Ok. 3 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

mój ulubiony

Zdecydowanie najlepszy peeling do twarzy, którego używałam.
Pięknie pachnie, dobrze złuszcza, drobinki nie są ani za miękkie ani za twarde, nawilża skórę, odrazu po buzia wygląda dużo ładniej.
Konsystencja i opakowanie na plus.
Używam go od bardzo dawna i wątpie, żebym znalazła jakiś zamiennik.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 duże i z 6 saszetek

dzienny smoky eyes

uwielbiam go

Dość często kupuje ten produkt, jest jednym z moich ulubionych.

Plusy;
+piękny zapach
+ dobrze oczyszcza
+wygładza skórę- po użyciu jest bardzo gładka
+cena

Minusy
- nie dla wrażliwców, może podrażniać

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Podrażnia

Zwykle używam peelingów naturalnych z pestek. Wyjątkowo skusiłam się na ten w saszetce. Niestety moja twarz okazała się zbyt wrażliwa na niego. Drobinki podrażniły moją cerę zamiast ładnie usunąć martwy naskórek. Twarz miałam po nim czerwoną. Chyba jednak wrócę to swoich pestek.

Używam tego produktu od: dwóch dni
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Świetny :)

Używam go już bardzo długo. Bardzo dobrze złuszcza naskórek, lubię peelingi, które "czuć". Chodzi mi tu oczywiście o drobinki, których jest w nim dużo :) dla mnie to oczywiście plus. Używam go 1-2 razy w tygodniu i nie mam zamiaru go zmienić :) jeśli ktoś chce go wypróbować, to w drogeriach można często kupić takie małe saszetki, które wystarczają na kilka razy :) tak właśnie zaczęła się moja przygoda z tym peelingiem. Będę mu wierna na zawsze :D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 i więcej

Genialny!

Jak na razie - najlepszy peeling na jaki trafiłam!

+ rzeczywiście gruboziarnisty, dobrze czuć działanie drobinek
+ dobry zdzierak
+ zostawia cerę gładką, miękką
+ nie wysusza
+ wydajność

- czasem powoduje napięcie skóry

cena neutralna, osobiście kupuję w saszetkach.

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Bardzo dobry peeling

Peeling kupiłam w ciemno. Saszetkę na jedno użycie. Nie lubię kupować kota w worku więc bardzo mnie ucieszyło to, że można go dostać w saszetce.
Okazał się strzałem w 10. Po wyciśnięciu moim oczom ukazał się zielonkawy peeling z brązowymi drobinkami. Od raz skojarzył mi się z ekskluzywnym peelingiem w SPA.
Peeling twarzy robię przy użyciu szczoteczki elektrycznej do oczyszczania twarzy. Musze przyznać, że nie mam się do czego przyczepić :)
Peeling dokładnie oczyścił twarz bez żadnego bólu i dyskomfortu. Skóra po zabiegu błyskawicznie przyjęła krem.
Cena bardzo przystępna :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Świetny!

PLUSY:
- cena
- wydajność
- zapach
- pięknie wygładza skórę
- idealnie oczyszcza pory
- odświeża
- wyrównuje koloryt
- wystarczająco mocno zdziera martwy naskórek
- nie wysusza, nie podrażnia, nie uczula

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Fajny, niezbyt mocny zdzierak

Jak w tytule.

Zalety:
- stosunkowo dobrze oczyszcza,
- delikatny,
- baaardzo wydajny,
- nie wysusza (wielki plus!),
- nie podrażnia,
- nie uczulił mnie,
- cena korzystna w stosunku do ilości i jakości.

Wady:
- dostępność pełnowymiarowego produktu,
- nie jest szczególnie mocny,
- nie radzi sobie z większymi problemami skórnymi,
- nie posiada za wiele drobinek.

Peeling jest na prawdę bardzo dobry, jednak jeśli ktoś szuka mocnego zdzieraka, to raczej nie ten produkt (wiadomo - wszystko zależy od podatności skóry na tarcie i delikatny ból tym wywołany) natomiast ja z pewnością wrócę do niego nie raz.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Peeling jest rewelacyjny !!!

Peeling jest bardzo dobrym kosmetykiem.
Doskonale oczyszcza naskórek i pory. Skóra jest po niem delikatna i gotowa do dalszych zabiegów.
Minus jest jeden - peeling nie jest w każdej drogerii.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 60 ml

REWELACYJNY

nie wyobrazam sobie bez niego zycia.. jedyny minus to ze nie ma go w rossmanie w tubce, sa tylko w saszetkach na jakies 3 razy.

plusy:
skora jest tak gladka ze szał pał i w ogole szok
nie podraznia wypryskow
wrecz lagodzi
ukojona skora
mozna stosowac na szyje i dekold z takim samym skutkiem
taniutki
nie podraznia oczu jak inne gruboziarniste
nie wysypuje po nim
i tak w nieskonczonosc........

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: okolo 15 malych saszetek