Citrobiotic, Antyrodnikowy krem na dzień SPF 20

Citrobiotic, Antyrodnikowy krem na dzień SPF 20

Dzienny krem odżywczo-pielęgnacyjny skutecznie osłaniający skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i zapobiegający powstawaniu na niej przebarwień. Kompleks naturalnych bioflawonoidów i witaminy C zawarty w ekstarkcie z pestek i białej skórki grejpfruta oraz białka bogate w organiczną siarkę, minerały i polihydroksykwasy z alg zielonych Codium, a także witamina E, d-panthenol, bioaktywne oleje roślinne, bezpieczne filtry promieniochronne UVA/UVB gwarantują skuteczność jego wszechstronnego działania ochronnego i antyoksydacyjnego.

Krem przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku, w tym równieżwrażliwej oraz bardzo wymagającej - odwodnionej, łuszczącej się, mało elastycznej. Zapewnia lekkie zmatowienie skóry oraz łątwe nałożenie makijażu.

całkiem, całkiem

Wygodne dozowanie. Przyjemny, delikatnie cytrusowy zapach ( wolałabym bardziej intensywny). Jest dośc gęsty, choc nie jakoś strasznie tłusty. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawiając lekki film. Nie wałkuje się ( na mnie ;)), nie zapycha...Na upały wydaje sie zbyt cięzki, raczej na troche chłodniejsze dni. Dośc dobrze pielęgnuje skórę.Używam tego produktu od:2 tygodni
Edytuję, bo własnie koncze opakowanie i muszę dodać * ;). Krem jest naprawde bardzo przyzwoity- niby cięzki i treściwy, ale wchłania się ładnie, w każdej ilości. Twarz nie błyszczy, nie jest natłuszczona, a nawilżenie długo sie utrzymuje. Moja skóra czuje się ...zaspokojona, a nie woła po 2 godzinach o inny krem ;)

nigdy więcej!!!

Chronić chroni, choć filtry niskie, a używałam go na wycieczce we Włoszech. Ale co mi po tej ochronie, kiedy zapchał mi pory? :( Za każdym razem, kiedy używałam go kilka dni pod rząd, wyskakiwały mi jakieś "niespodzianki". Odstawiałam go, i po jakimś tygodniu cera się uspokajała. A poza tym często wałkował się na skórze. :(
Na pewno nie nadaje się do każdego rodzaju cery i nie matowi ani trochę. Jest strasznie gęsty i tłustawy.
Jedyne, co mi się w nim podobało, to ładny zapach i opakowanie, choć ten dozownik czasem "zapadał" się i lądował w kremie. :(

łał!

Bardzo dobry krem! Baaaaaaaaardzo gęsty, ale nie zatyka porów (WOW!), świetnie się wchłania, twarz się po nim nie świeci, znakomicie nadaje się pod makijaż (nic a nic się nie wałkuje). Najważniejsze - bardzo dobrze nawilża. Idealny na basen, kiedy po chlorowanej wodzie twarz przypomina sucharek. Ten krem przywraca ją do "stanu używalności" :D Jedyne, co mi w nim nie pasowało, to zapach. Zapach jest okropny :) Tak poza tym - gorąco polecam. Acha, bardzo wydajny!

Używałam tego kosmetyku przez trzy tygodnie/ ilość zużytych opakowań: ...około 12 ml.

makijaż kreska

Bardzo dobry! Wart polece

Miałam 2 próbki po 2 ml.
Bradzo fajny i wydajny krem. Dobrze się rozprowadza, jest gęsty, nie pozostawia tłustego filmu.
Moją cerę MATUJĘ na baaardzo długo, zeby nie powiedziec, ze na cały dzień.
Przyjmny zapach grejpfruta, choć mnie się kojarzy z sernikiem mamusi :D
Używałam własnie teraz tych próbek, czyli w okresie letnim i bardzo dobrze się spisuje.
Wydaje mi się, że jest wydajny, bo jedna próbka wystarczyła mi na kilkudniowe aplikowanie.
NIe wiem jak działa w połączeniu z podkładem, ale wydaje mi się, ze nie robi zadnych abstrakcji na buzi.

Daje 4 gwaizdki, bo miałam tylko tester i być może nie wyłapałam wszystkich - i +
Ilość zużytych opakowań: ...2 próbki

świetny na zimę

Rewelacyjny krem na zimę ! Zostawia na twarzy ochronną warstwę, która co prawda trochę przeszkadza w rozprowadzaniu pudru (robią się czasem plamy), ale i tak warto go mieć w miesiącach zimowych. Skóra jest po nim doskonale nawilżona, miękka, rozjaśniona. Nie zatyka porów.
Nie podoba mi się tylko ten dozownik, dziwadło siakieś. Krem nie jest też zbyt wydajny, bardzo szybko się skończył, no ale w końcu dość dużo go ładowałam na twarz za każdym razem.

pierzynka

Otula twarz jak pierzynka, początkowo jest trochę tłusty, ale ta tłustość znika. Dobrze nawilża skórę normalną. Poza tym nie wchłania się od razu i bardzo intensywnie pachnie.Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie

chroni

Dostałam od Idei dwie próbki tego kremu. Dobry na zimę. Gęsty, dość tłusty, ładnie, słodko pachnie grejfrutem. Dobrze się nakłada i rozprowadza, nie maże się. Dobrze się wchłania, ale zostawia dość tłustą, trochę lepką, świecącą się warstwę. Łatwo jednak można przykryć ją pudrem. Nawilża słabo, raczej natłuszcza. Bardzo dobrze za to chroni przed mrozem, nie powodując przy natłuszczaniu powstawania wyprysków. Plus za filtry, minus za to, że nie został podany faktor UVA, więc pewnie go nie ma, albo jest niewielki. Na zimę dla każdego, na resztę roku raczej tylko dla bardzo przesuszonych, bo jest dość ciężki i gęsty.

przeżyłam zimę

Wspaniała, bogata konsystencja a jednocześnie dobra wchłanialność - ideał na zimę, a na wiosnę- dla cer przesuszonych. Gdy wychodziłam na 20-stopniowe mrozy, twarz była świetnie "opatulona" i zabezpieczona. Fantastycznie nawilża i odżywia skórę, która staje się miękka i elastyczna. Dzięki zawartości witaminy C poprawił mi koloryt skóry. Dobrze rozprowadza się na nim podkład. Jak na tę cenę - rewelacja.Nie wiem, jak matuje, ale bratowa mówiła, że zadowalająco. Ilość zużytych opakowań: ja - 2, bratowa -1