Mleczko ujędrniające do ciała

Mleczko ujędrniające do ciała

Mleczko do ciała oparte na ekstraktach alg morskich i kompleksie rozjaśniającym. Nawilża i wygładza skórę, wyrównuje koloryt i nadaje jej miły zapach i lekki połysk, poprawia napięcie i jędrność skóry.

Cena: 29,90 zł

świetnie ujędrnia

Jeden z nielicznych produktów, które naprawdę spełniają obietnice producenta. Balsam ma lekką konsystencję i dobrze się wchłania, nie lepi się. Skóra po nim jest wyraźnie ujędrniona, a jej koloryt ujednolicony.

bardzo dobre :)

Używam go od kilku miesiecy. Jestem bardzo zadowolona, gdyż mleczko świetnie nawilża. Skóra jest mięciutka, gładka, miła w dotyku. Efekt ujędrnienia jak dla mnie zadowalający :) choc faktycznie nie spektakularny ;)
Mleczko dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy.
Poza tym trzeba wspomnieć o drobinkach rozświetlających.

ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

super

no efektu ujedrnienia takiego super swietnego nie ma, ale mleczko swietnie nawilza, odzywia, nie pozostawia tlustej warstwy, ladnie rozswietla, szybko sie wchlania i dobrze rozprowadza. teraz w katalogu jest w ofercie za 14.90. na 100% zamowie;)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

hmm...

Balsam dobrze sie wchłania,przyjemnie rozprowadza,nie zostawia tłustej powłoki na skórze.Dobrze nawilża i odzywia skórę. i to sa chyba plusy tego produktu. strasznie nie odpowiada mi zapach tego balsamu!! o fuj!! dla mnie on po prostu smierdzi! Nie zauwazyłam tez efektu ujedrnienia.

jestem zadowolona

Mleczko to nie jest, raczej krem i to dosyć gęsty mimo to ładnie się rozprowadza i szybko wchłania. Efekt ujędrnienia o dziwo widoczny. Podoba mi się też zapach jakby bluszcza. Kupię jeszcze nieraz.

całkiem całkiem

Zapach typowo chemiczny jak w większości produktów Avonowskich, ale jakos nie drażni mnie specjalnie ;) Poza tym dobrze się rozprowadza, ale dosyć wolno ( za wolno) się wchłania. Nałożony wieczorem sprawia że rano skóra jest miękka w dotyku, nawilzona. Efektu ujędrnienia jakiegoś spektakularnego nie zauważyłam. Napięcia skóry też jakoś nie. Ale ogólnie uważam, że to dobry produkt. Odpowiada mi w jakimś tam stopniu i jestem ogólnie rzecz ujmując z niego zadowolona.

Fajny prod. ze złą nazwą

Bardzo fajny balsam, o przyjemnym zapachu dobrze sie rozprowadza - co do ujędrnienia to chyba jestem za młoda na to żeby się wypowiadać - ale myślę, że nie o to w tym "mleczku" chodzi. Znów producent dodał nazwę na wyrost - krem porównałabym do "Porannego blasku" (Avon - do twarzy) - ma takie mieniące drobinki, nadaje skórze jadwabisty połysk - i to powinna być jego reklama.Podsumowująć - dla mnie b. dobry (szególnie na lato) ale te drobinki mogą niepoinformowanych, oczekujących dokładnie ujędrnienia "denerwować"

kiepskie

Mleczko jest jak zwyczajny balsam do ciała. Nie spełnia obietnic producenta, co zaskoczeniem wielkim nie jest... Żadnego ujędrnienia czy poprawienia kolorytu nie zauważyłam. Zapach jest dość dziwny i trudno go nazwać "miłym", nie wchłania się szybko i pozostawia na skórze tłustawy filtr - tzw. "połysk" ;) Ogólnie: nie polecam, kolejny bubelIlość zużytych opakowań: 1