Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile

Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile

Pilnik ze stroną grubo i drobnoziarnistą. Delikatny dla skóry i dokładny. Prosty w użyciu. Strona gruboziarnista przeznaczona jest do usuwania silnych zrogowaceń, natomiast strona drobnoziarnista do wykończenia pedicure. Dzięki wodoodpornej szmerglowej powierzchni, pilnik można łatwo czyścić przy pomocy szczoteczki i ciepłej wody.

pilniki

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 10

Świetna tarka

Tarka z Rossmana za parę złotych sprawia, że moje pięty stają się miękkie jak przysłowiowa pupka niemowlaczka.

Regularne ścieranie (ale nie intensywne) co 2-3 dni i moje stopy w krótkim czasie mogę pokazać światu.
Zabiegi tarką mogą zastąpić wizyty u kosmetyczki na pedicure.

Tarka wystarcza mi na bardzo dlugo, wolno się zużywa.

Jedyny minus jest taki, że tarka może się złamać jeśli dociskasz ją za mocno ;/ i ja miałam takie przypadki

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001765].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 174

Boska

Najlepsza tarka pod sloncem. Dwustronna- jedna szlifuje, druja wygladzam. Nam dwie - kazda do innej stopy. Kosztuje smieszne pieniadze-ok 5zl, starcza przy regularnym stosowaniu na ok 2 miesiaca ( szybko mi rogowaceja stopy). Ta tarka ma wszystkie tarki pod sobaz

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996295].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Pierwsza rzecz,która podołała moim piętom !

Jestem z niego bardzo zadowolona ! Na moje twarde, popękane i suche pięty próbowałam już wszystkiego a już po pierwszym użyciu tego pilnika był widoczny efekt :)

Plusy:
-Świetnie działa
-Cena
-Wytrzymały

Minusy:
-Brak

Ilość zużytych opakowań: 1 :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966517].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 27

Najlepszy sposób na gładkie pięty!

Kupiłam go niedawno zachęcona opiniami na wizażu i nie zawiodłam się! Wreszcie mogłam wyrzucić do śmieci mój pumeks, który zdążył już się złamać na pół.

Plusy:
+ cena (groszowe sprawy)
+ możliwość wyboru koloru (ja mam lawendowy, strasznie mi się podoba)
+ cudownie wygładza pięty już po pierwszym użyciu
+ można go używać zarówno na mokro jak i na sucho z tym samym efektem
+ bardzo prosto, łatwo utrzymać go w czystości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965329].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 15

Napisanych recenzji: 179

taki sobie

początkowo bylam z niego zadowolona, ale wtedy jeszcze moje piety były w dosyć dobrym stanie. ogolnie zdecydowanie polecam używać go na sucho bo lepiej ściera niż na mokro.
poza tym rączka się wygina podczas używania co bardzo przeszkadza. zużywa się dosyć szybko.

przy mało wymagających stopach będzie ok do czestego stosowania. przy większych problemach niestety on nie pomoże.

cena adekwatna do jakości...

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959756].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 76

fajna ale szybko się zużywa

Ogólnie bardzo dobry produkt,wart uwagi i polecenia. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to trwałość użytkowania. Po 3-4 razach nie ma już takiego efektu "wow" jak przy pierwszych użyciach, tak jakby nawierzchnia się wycierała. Mam dość problemowe stopy które wymagają więcej tarcia, może stąd u mnie ta zużywalność. Zazwyczaj stosuję na sucho, efekty są naprawdę bardzo widoczne, na mokro mniejsze. Prawdą jest, co zostało już napisane, że trzeba uważać z tarciem, bo można sobie zrobić krzywdę, tak jak ja za pierwszym razem.
W stosowaniu ok, nigdy nie złamała mi się rączka, chociaż teraz używam tarki Peggy Sage i już widzę zalety większej powierzchni tarcia. Myślę też, że nowy nabytek będzie jednak lepszy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947411].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 118

Bardzo dobry

+dobrze ściera naskórek (choć mógłby to robić lepiej, bo trzeba się troszkę napracować);
+strona drobnoziarnista fajnie wygładza;
+mam go od niewiele ponad roku i nic się z nim złego nie stało;
+łatwo się go myje.
Gdyby troszkę lepiej ścierał byłby idealny.

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945428].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 81

świetny!

Pilnk kupuj regularnie, raz do roku i jedna sztuka właśnie na rok wystarcza.
Pilnik pozwala pozbyć się zgrubiałej skóry ze stóp, robi to delikatnie, ale jest bardzo skuteczny. Po jego użyciu stopy są naprawdę gładkie, łatwiej wchłaniają się kremy, a topy wyglądają bardzo ładnie. Pilnik wystarcza na rok stosowania raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie. Później robi się tępy. Nie jest drogi więc raz na rok można go sobie kupić. Bardzo polecam.

p.s. używałam też pilnika scholl i muszę stwierdzić, że pilnik scholla mocniej szarpie skórę na piętach natomiast pilnik fuss wohl jest delikatniejszy, ściara skórę, a jednocześnie ją wygładza, a efekt końcowy jest lepszy niż po schollu.

Polecam serdecznie!

plusy
+bardzo skuteczny
+świetnie ściera i wygładza skórę stóp
+jest niedrogi
+łato dostępny

+/- wystarcza na rok stosowania (mniej więcej raz w tygodniu), później się tępi (dla jednych będzie to aż rok, dla innych tylko rok, dlatego +/-) ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934989].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Gładkie stopy tanim kosztem

Pilnik jest łatwo dostępny i tani, często na promocji, bardzo dobrze spełnia swoje działanie, usuwa zrogowaciały naskórka i pozostawia skórę gładką i robi to w delikatny sposób. Używałam już różnych pumeksów, metalowych tarek i tylko ten pilnik w połączeniu z dobrym kremem i peelingiem sprawił, że moje stopy wreszcie są miękkie i przyjemne. Niestety jest słabo wytrzymały i jeden z nich mi się złamał, poza tym dość trudno go doczyścić, ale to jedyne minusy. Dla mnie kwc w tym temacie.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934168].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 181

Fajny, ale...

Tylko do usuwania zrogowaceń na piętach. Tam ściera naskórek całkiem dobrze. Produkt tani, łatwo dostępny, w różnych kolorach. Łatwo się go czyści, jest przyjemny w użyciu. Minus to to, że nie można usunąć skóry z innej części niż pięty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929385].usefull || 0 }}% pomocna.