Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile

Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile

Pilnik ze stroną grubo i drobnoziarnistą. Delikatny dla skóry i dokładny. Prosty w użyciu. Strona gruboziarnista przeznaczona jest do usuwania silnych zrogowaceń, natomiast strona drobnoziarnista do wykończenia pedicure. Dzięki wodoodpornej szmerglowej powierzchni, pilnik można łatwo czyścić przy pomocy szczoteczki i ciepłej wody.

pilniki

Wybawiciel!

Jestem osobą, która zmaga się z rogowaciejącym naskórkiem na stopach od wielu lat. Mam na tyle duży problem, że czasem już odechciewa mi się cokolwiek z nimi robić. Dlaczego? Bo po prostu moje stopy są bardzo kapryśne i w dwa dni po kompleksowym ścieraniu naskórka mam już znowu stopy jakbym ich nie ruszała od miesięcy. Bardzo upierdliwe zajęcie, mało który kosmetyk działający i godziny piłowania stóp doprowadzały mnie chwilami do szału. Jednak któregoś dnia postanowiłam kupić i wypróbować ten pilnik. Mały, niepozorny pilnik za złotych 5 a działanie? Powiem szczerze - nieraz po piłowaniu elektrycznym zdzierakiem od znanej firmy na S. nie miałam tak pięknie zadbanych stóp!

Zalety:
- dostępność
- cena
- bardzo trwały
- nie tępi się po jednym czy dwóch razach
- z pozoru delikatny a jednak bardzo mocno ściera naskórek
- nie robi krzywdy
- potrafi doprowadzić najbardziej zaniedbane stopy do stanu salonowego
- dwie powierzchnie ścierające

Wady:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286666].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Kupiłam go ze względu na cenę, jednak był to nietrafiony zakup. Pilnik pozostawia wiele do życzenia - niby posiada dwie różne gradacje, ale dla mnie nie ma między nimi różnicy. Gradacja jest mała, ale nadaje się do codziennej pielęgnacji. Źle się go trzyma, wypada z ręki i zawsze mam wrażenie, że rączka za chwilę się złamie. Rewelacji nie ma.

PLUSY
+ gradacja (dla mniej wymagających nada się idealnie do codziennej pielęgnacji)
+ cena

MINUSY
- niby dwustronny o różnej gradacji, ale ja tej różnicy nie odczuwam
- trwałość (jest dosyć giętki)
- wyślizguje się z ręki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276651].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam od lat

Jedyne tarki jakich używam do stóp :)
Jedna strona gruboziarnista, a druga delikatniejsza. Tarka sprawdza się do szorowania stóp na sucho i po wymoczeniu nóg.
Są baaaardzo żywotne, tarka jest dobrej jakości nie jakiś naklejony papier ścierny który po paru użyciach jest bezużyteczny.
Ja używam od lat i jedyne co się z nimi dzieje to to że odłamuje się rączka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261926].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

Świetna tarka

Tarka z Rossmana za parę złotych sprawia, że moje pięty stają się miękkie jak przysłowiowa pupka niemowlaczka.

Regularne ścieranie (ale nie intensywne) co 2-3 dni i moje stopy w krótkim czasie mogę pokazać światu.
Zabiegi tarką mogą zastąpić wizyty u kosmetyczki na pedicure.

Tarka wystarcza mi na bardzo dlugo, wolno się zużywa.

Jedyny minus jest taki, że tarka może się złamać jeśli dociskasz ją za mocno ;/ i ja miałam takie przypadki

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001765].usefull || 0 }}% pomocna.

Boska

Najlepsza tarka pod sloncem. Dwustronna- jedna szlifuje, druja wygladzam. Nam dwie - kazda do innej stopy. Kosztuje smieszne pieniadze-ok 5zl, starcza przy regularnym stosowaniu na ok 2 miesiaca ( szybko mi rogowaceja stopy). Ta tarka ma wszystkie tarki pod sobaz

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996295].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwsza rzecz,która podołała moim piętom !

Jestem z niego bardzo zadowolona ! Na moje twarde, popękane i suche pięty próbowałam już wszystkiego a już po pierwszym użyciu tego pilnika był widoczny efekt :)

Plusy:
-Świetnie działa
-Cena
-Wytrzymały

Minusy:
-Brak

Ilość zużytych opakowań: 1 :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966517].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy sposób na gładkie pięty!

Kupiłam go niedawno zachęcona opiniami na wizażu i nie zawiodłam się! Wreszcie mogłam wyrzucić do śmieci mój pumeks, który zdążył już się złamać na pół.

Plusy:
+ cena (groszowe sprawy)
+ możliwość wyboru koloru (ja mam lawendowy, strasznie mi się podoba)
+ cudownie wygładza pięty już po pierwszym użyciu
+ można go używać zarówno na mokro jak i na sucho z tym samym efektem
+ bardzo prosto, łatwo utrzymać go w czystości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965329].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

początkowo bylam z niego zadowolona, ale wtedy jeszcze moje piety były w dosyć dobrym stanie. ogolnie zdecydowanie polecam używać go na sucho bo lepiej ściera niż na mokro.
poza tym rączka się wygina podczas używania co bardzo przeszkadza. zużywa się dosyć szybko.

przy mało wymagających stopach będzie ok do czestego stosowania. przy większych problemach niestety on nie pomoże.

cena adekwatna do jakości...

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959756].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna ale szybko się zużywa

Ogólnie bardzo dobry produkt,wart uwagi i polecenia. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to trwałość użytkowania. Po 3-4 razach nie ma już takiego efektu "wow" jak przy pierwszych użyciach, tak jakby nawierzchnia się wycierała. Mam dość problemowe stopy które wymagają więcej tarcia, może stąd u mnie ta zużywalność. Zazwyczaj stosuję na sucho, efekty są naprawdę bardzo widoczne, na mokro mniejsze. Prawdą jest, co zostało już napisane, że trzeba uważać z tarciem, bo można sobie zrobić krzywdę, tak jak ja za pierwszym razem.
W stosowaniu ok, nigdy nie złamała mi się rączka, chociaż teraz używam tarki Peggy Sage i już widzę zalety większej powierzchni tarcia. Myślę też, że nowy nabytek będzie jednak lepszy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947411].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

+dobrze ściera naskórek (choć mógłby to robić lepiej, bo trzeba się troszkę napracować);
+strona drobnoziarnista fajnie wygładza;
+mam go od niewiele ponad roku i nic się z nim złego nie stało;
+łatwo się go myje.
Gdyby troszkę lepiej ścierał byłby idealny.

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945428].usefull || 0 }}% pomocna.