Garnier, Podstawa pielęgnacji, Mleczko do demakijażu z różą do każdego rodzaju cery

Łagodne mleczko do demakijażu, zwierające wyciąg z róży. Delikatnie usuwa makijaż, nadaje się również do wrażliwej cery. Ma przyjemną konsystencję i zapach, jest wydajne.

Cena: kilkanaście zł / 200 ml

Są lepsze

Do demakijażu oczu jest mało skuteczny.Jedyny plus:przyjemny zapach(chociaż mało różany;)) i dość ciekawa konsystencja.Jednak uważam,ze lepszy jest tej samej serii produkt bezpośrednio dla skóry suchej i wrażliwej.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Różane?

To mleczko chyba koło róży nie leżało. To i nawet lepiej. Dobrze zmywa, w moim przypadku nie podrażnia (ale już moją mamę tak)... Ale jakoś bez większych rewelacji. Nie biorę go dużo, a ilekroć zmywam oczy to mam przez nimi mgłę. Konsystencja jest taka sobie, podobnie jak zapach. Ale ogólnie daje radę :)

Dobry,ale mógłby być lepszy

mleczko nie podrażniło(o dziwo)mojej cery,jednak mam zastrzeżenia co do zmywania makijażu,do wodoodpornych tuszy się nie nadaje;;/;/;/

Używam tego produktu od:xxxxx

Manicure - geometryczny french

Doskonałe mleczko za niewielkie pieniądze:) świetnie radzi sobie ze zmywaniem tuszu do rzęs co nie zdarza się często w przypadku mleczek. Ma fajną konsystencję więc nie przecieka przez palce (nie stosuję płatków kosmetycznych by dodatkowo nie podrażniać twarzy poprzez tarcie), wspaniale odświeża buzię, która po jego użyciu nie jest lepka, na dodatek jest niebywale wydajne. Co tu dużo gadać - po prostu świetne:) szkoda, że już go nie produkują.

niezłe

Mleczek nie używam do demakijażu,ale do odświerzenia i złagodzenia umęczonej buzi.Czego oczekuje od takiego typu kosmetyku,to znawilżenia,odświerzenia.To mleczko niby się spawdza,chociaż spodziewałam sie lepszego efektu.Tonik z tej serii jest od dawna moim przyjacielem,ale z tym mleczkiem chyba już tak nie będzie.Przyjemnie pachnie,cena zachęcająca,około 9,00 złotych.Pewnie bym go nie kupiła gdyby nie to,że był w komplecie z tonikiem.

fajne

fantastyczny kosmetyk za rozsadna cene. warto go kupić bo jest wydajne i gęste. Nie spływa tylko bardzo dobrze rozpuszcza makijaż. pięknie i delikatnie pachnie i co najważniejsze nie podrażnia oczu i usuwa nawet trwałe maskary. butelka łatwo sie otwiera - to ważne bo przy poprzedniej wersji garniera można było sobie połamAĆ paznokcie.

na dobra trójeczke

w sumie nie zle mleczko.nie podraznia,nawet jak dostanie sie do oczu,srednio zmywa makijaz,jak dla mnie troszke za tluste.zapach moze byc,ale troche zbyt intensywny.
nie przypadlo mi do gustu,jest to zwykle mleczko nie wyrozniajace sie niczym w tlumie.

bardzo dobry :-D

Zapach rzeczywiście nie wiele ma wspólnego z różą.Ale jestem zadowolona-gęste mleczko dobrze oczyszcza,nie podrażnia oczu.

Bardzo dobre

Uzywam od jakiegos czasu i w sumie jestem bardzo zadowolona :wydajne ladnie pachnie i cena tez nie jest zla:)

super

dla mnie ulubione dobrze oczyszcza twarz i nawet wodoodporny tusz,wydajne ,skora twarzy nie swieci sie ,ślicznie pachnie...

jedno z moich ulubionych

Bardzo wydajne o przyjemnym, łagodnym zapachu, świetnie zmywa makijaż twarzy, nie podrażnia, nie zostawia tłustego filmu, nie świeci się, przystępna cena, polecam.

takie sobie

Dość dobry demakijaż, ale nie do oczu ( piecze ). Ładnie pachnie, nie zostawia bardzo tłustej warstwy. Po prostu typowe mleczko.