L'Oreal Paris, Glam Shine (Błyszczyk do ust)

L'Oreal Paris, Glam Shine (Błyszczyk do ust)

Kosmetyk nawilża i pielęgnuje usta. Rewelacyjnie nabłyszcza usta dzięki migoczącym drobinkom masy perłowej. Usta nabierają zniewalającego uroku, przyciągają spojrzenia głębokim kolorem a zarazem olśniewającym blaskiem.
Zawiera witaminę E i olejki roślinne.

Genialny efekty, ale nietrwały

Bardzo lubię kosmetyki L'Oreal - w większości można spodziewać się bardzo dobrej jakości -cenowo też nie tragedii. Glam Shine podpatrzyłam u jednej z koleżanek - mega efekt na ustach. Kupiłam Ruby Carat - świetny kolor i super pasuje do opalonej buzi. Dobrze napigmentowany - cała masa małych świecących drobinek dlatego bardzo dobrze sprawdza się na nocne wyjścia. Jednak ma też swoje minusy - mała wydajność, zapach nie jest przyjemny i niestety jest też nietrwały, szybko się "zjada", trzeba go aplikować dość często.

Fajny efekt.

Lubię te błyszczyki za zapach i konsystencję ale i super aplikator. Błyszczyk Loreal nie wysusza ust pozostawia ładny kolor oraz efekt nawilzonych/mokrych ust. Cena adekwatna ale osobiście czekam kiedy pojawia się promocja.

Stary hicior

Od lat go kupuję jak tylko trafię okazję cenową.
Ten błyszczyk lubię za zapach ,konsystencje i za efekt mokrych ust.
Ładne ,poręczne i zgrabne opakowanie.
Super aplikator dzięki któremu błyszczyk idealnie rozprowadza
się na ustach.
Podobają mi się zawarte w nim drobinki ,które pięknie migoczą w świetle.
Nie wysusza ust ,dość długo się utrzymuje.
Opakowanie małej pojemności ale bardzo wydajny.

Rewelacja

Jakiś czas temu zakończyłam kolejne opakowanie ,błyszczyki ujęły mnie odcieniami są mocne i wyraziste pięknie się prezentują na ustach .Mają przyjemny słodkawy posmak i bardzo dobrze nawilżają usta .Cena jest troszkę wygórowana i zawsze szukam promocji z drugiej strony błyszczyk jest dość wydajny i myślę że wszystko się to kalkuluje.

Już za drogi

Bardzo dobry błyszczyk długo utrzymujący się, dużo ślicznych odcieni fajna zgrabna i wygodna buteleczka w sam raz do torebki, trochę ma nieprzyjemny posmak. Teraz już można kupić równie dobry błyszczyk o wiele tańszy niż ten więc niema sensu przepłacać.

Kiedyś mój jedyny

Kilka lat temu używałam głównie tego błyszczyku, bo miał śliczne kolory, super trwałość, mega wydajność- wręcz miałam wrazenie, że nigdy się nie kończy. Tak- był wart swojej ceny. W tym momencie cena jest za wysoka i kupuję go tylko w promocji. Piękne kolory, świetna konsystencja i trwałość. Ogólnie polecam.

Najlepsze błyszczyki

Miałam dwa kolorki: 171 sheer pink i 174 sheer peach. Obydwa świetne:) Kiedyś je uwielbiałam i ciągle do nich wracałam, ale teraz przestałam używać, bo wolę mat na ustach;)

Niegdyś mój ulubiony.

Kiedyś kochałam te błyszczyki. Miałam ich chyba z dziesięć.
Były poręczne, akuratne do torebki. Opakowanie zgrabne, bardzo ładne.
Gama kolorów ekstra. Każdy mógł wybrać odcień dla siebie.
A ten błysk na ustach.... Rewelacyjny!
Błyszczyk ładnie podkreślał wargi, wydawały się pełniejsze. Kolory połtransparentne - idealne do szkoły czy do pracy.
Z trwałością bywało różnie, szybko zjadał się u mnie (poprostu apetyczny był).
Nawilżał, to fakt. Nigdy nie miałam po nim przesuszonych ust ani suchych skórek.
Jedyny minus to cena... Starałam się kupować je przez internet, bo stacjonarnie były zbyt drogie.

to był hicior

ludzie.....to były czasy
ten błyszczyk był obowiązkiem, każdej szanującej się panienki;) odkładało się na niego dłuższy czas...ale było warto
ta moda na błysk, szał i szoł. achhh miło wrócić/ były one w pewnym sensie fenomenem.
ten zapach, blask i kolor... na swoje czasy - mial wszystko.
wygodny i miły w użyciu aplikator, fajne kolory, które - jak na błyszczyk!!!- były mocno napigmentowane. drobinki brokatu potrafily czasem wylecieć poza ramy, ale kto się tym przejmował;0
używałam je dość długi czas, potem gdzieś mi zgineły i moda je trochę odsuneła.
z perspektywu czasu - nie były idealne, ale miały w sobie to coś....to coś, czego nikt nam nie zabierze

Parę lat temu nie miały konkurencji...

Wyciągnęłam go przez przypadek z kosmetyczki, noszony tam hmm, chyba kilka lat..nie skończony bo mam inne, a ten dostałam w gratisie od fryzjera, który mi,że tak powiem spaprał farbowanie włosów..Kolor ładny 105 Hold on Rose .Taki brudny róż z drobinkami. W sumie to taki kolor ust , lekko ciemniejsze są no i pięknie opalizują te drobinki. Poza tym cena za to cudo stanowczo wybujała,ale jak to z L'Oreal bywa... Trzyma się całkiem nieźle, ale kleją mi się usta trochę przy nim ,i ma ten błyszczy taki rzeczywiście dziwny posmak.Bardzo , ale to bardzo na plus sam aplikator , naprawdę przyjemny , taka milusia-łezka gąbeczka.nakładać go to sama przyjemność:) Nakrętka z biegiem czasu wytarła się u nasady. Tak więc dobry produkt tylko na dzisiejsze czasy można kupić podobne dużo taniej .

Dość trwałe ale o chemicznym posmaku

Jak w tytule recenzji..
Może kiedyś robiły wrażenie, bo wybór kolorów niezły, nie kleją się do ust, ładnie błyszczą i są dość trwałe.
Tyle, że na dzień dzisiejszy kiedy rozpieściłam się innymi błyszczykami, te zbyt mnie drażnią zapachem.
Zdają się juz po prostu zwyczajnie i po prostu za drogie.

są ok

Posiadam już 2 opakowanie, wcześniej miałam kolor wiśniowy i taki sam był zapach, teraz mam różowy z domieszką srebra. Zapach już nie zachwyca. Błyszczyki mają nieprzyjemny smak, dzięki czemu nie zlizuje się ich z ust. Trwałość jest dość ok