Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

L'Oreal Paris, Glam Shine (Błyszczyk do ust)

L'Oreal Paris, Glam Shine (Błyszczyk do ust)

Cena już od 12,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kosmetyk nawilża i pielęgnuje usta. Rewelacyjnie nabłyszcza usta dzięki migoczącym drobinkom masy perłowej. Usta nabierają zniewalającego uroku, przyciągają spojrzenia głębokim kolorem a zarazem olśniewającym blaskiem.
Zawiera witaminę E i olejki roślinne.

Przecietniak

Błyszczyk niczym szczególnym sie nie wyróżnia. Efekt błyszczenia jest naturalny, ma malutkie drobinki ktore odbijają światło. Usta nie wyglądają jak mokre, to nie ten typ produktu. Nie wysusza ust ale także ich nie nawilza co widac po Zniknięciu produktu z ust. Zapach neutralny. Ani smaczny ani odstraszający. Opakowanie zaskakująco małe. Jak za taka cene powinno byc 3 razy wieksze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493726].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham

dosyć długo się utrzymuje

minus:
trochę lepki
czasami 'zbiera się' w kącikach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478141].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze się trzyma ust

Lubię błyszczyki i ani trochę nie przeszkadza mi ich lepkość, wyczuwalny film na ustach oraz trwałość- nie porównywalna ze szminkami. Z Glam Shine zetknęłam się wiele lat temu i co jakiś czas daję się skusić na któryś z nich.
+Konsystencja. Gęsta, dobrze trzymająca się ust
+Aplikator. Miękki pędzelek "serduszko". Wygodny w użytkowaniu i aplikacji
+Trwały. Dzięki konsystencji dużo lepiej znosi jedzenie, picie i moją gadatliwość. Nie trzeba go poprawiać tak często jak inne błyszczyki
+Szeroka gama kolorów i efektów. Najbardziej lubię te kryjące, z maleńkimi drobinkami
+Gęsty ale niezbyt klejący

+/- Neutralny zapach. Ani piękny, ani rażąco chemiczny. "Kosmetyczny"
+/- Średnio wydajny

-Opakowanie. Nie wielkie, poręczne, niestety szybko się ściera i rysuje i wygląda niechlujnie
-Cena. Za wysoka jak na pojemność, efekt i wydajność. Nie lubię płacić za markę
-Seria pół transparentna. Pół przezroczyste, żelowe kolorki które nadają ustom jedynie połysk. Za 35 zł? Ten sam efekt osiągniemy kosmetykiem poniżej 10

Całkiem ciekawy błyszczyk. Oczywiście zależnie od wariantu i efektu jakiego oczekujemy- mniej lub bardziej godny uwagi. Ja lubię go za to że dobrze się trzyma ust i w niektórych wersjach świetnie się prezentuje. Wersji o żelowej, półtransparentnej konsystencji nie polecam- efekt nie zauważalny, nie warty 35 złotych. Polecam kupować w promocjach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1427496].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

Dobry

Stary jak świat błyszczyk, którego formuła wpasowuje się i w dzisiejsze trendy. Przez te kilka lat miałam kilka kolorów-jedne zużyłam, inne zgubiłam :) Ogólnie bardzo go lubię.

+duża gama kolorów
+jedne transparentne, inne mocniej napigmentowane kolorem
+nie wysusza ust
+nie podkreśla suchych skórek
+trwały na ustach
+nie skleja ust, nie przyklejają się do niego włosy
+pięknie błyszczy
+duża pojemność
+kocham ten pędzelek <3 idealnie się nim maluje usta!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418856].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały

Uwielbiam drobinki na ustach. Cudowne opakowanie, soczyste kolory i konsystencja doskonała. Dopóki go nie kupiłam, szczerze nie cierpiałam błyszczyków. Zazwyczaj kleista konsystencja była dla mnie zbyt obrzydliwa. Górna warga kleiła się do dolnej, brrr. Tu tego nie ma. Nie wiem, jak osiągnęli taką przyjemną konsystencję z efektem drobinek, ale nie klejącą, ale udało im się :)
+ śliczne opakowanie, poręczne, małe
+ idealny pędzelek do nakładania
+ soczyste kolory
+ można go nakładać na wierzch ust, na wcześniej położoną szminkę
+ przyjemnie nawilża
+ na ustach zostawia piękne drobinki, przy małych ustach to ważne, aby jakoś je nabłyszczyć, aby optycznie wydawały się większe
+ ładnie pachnie i dobrze smakuje :D
Po prostu lubię go mieć pod ręką ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389476].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak!

Szczerze powiem, że wcale za bardzo nie lubię błyszczyków, ale Glam Shine używałam całkiem z przyjemnością i był to chyba mój pierwszy błyszczyk w życiu, który zużyłam do końca zanim się zepsuł lub zanim mi się znudził!

Przede wszystkim opakowanie jest bardzo trwałe i ładne. Nie ściera się, wygląda porządnie, a krótki gąbeczkowy aplikator pozwala dobrze nałożyć błyszczyk.

Konsystencja jest idealna - nie za płynna, nie za gęsta i większość kolorów ma dużo brokatowych drobinek, które sprawiają, że usta naprawdę błyszczą się jak szalone ;) Błyszczyk nie skleja ust i ich nie przesusza, ma fantastyczny lekko różany zapach i jest właściwie bezsmakowy.

Błyszczyk jest pół-kryjący, trochę barwi usta, ale jednak subtelnie. Efektu właściwie nie da się stopniować.

Nie zachwyciła mnie natomiast trwałość - zupełnie przeciętna i cena - moim zdaniem za wysoka. Głównie ze względu na cenę daję 4 a nie 5 gwiazdek.

Plusy:
+śliczny zapach
+ładne opakowanie
+nie przesusza ust
+wygodny aplikator

Minusy:
-cena
-średnia trwałość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308576].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo go lubię

Był to jeden z moich pierwszych błyszczyków. Ma piękne odcienie, jest trwały, nawilża usta. Dobrze się aplikuje. Nie skleja ust. Jeden z niewielu lubianych przeze mnie błyszczyków. Polecam :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276401].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra jakość

Przede wszystkim muszę pochwalić opakowanie. Po trzech latach użytkowania, noszenia w kieszeni i torebce wygląda jak nowe. Jestem w szoku.
Błyszczyki nie zmieniły przez ten czas również zapachu ani konsystencji.
Moje kolory były bezdrobinkowe i niestety takie okazy w kolecji glam shine to wyjątki. Większość kolorów jest bardzo brokatowa i mało nowoczesna. Chyba ze wzgledu na mały wybór kolorów nie kupię ponownie.
Muszę też pochwalić aplikator, bardzo wygodny. Błyszczyki utrzymują się dość długo (prawie tyle co moi faworyci z YR) a przy tym nie kleją się. Jeśli użeknie was kolor warto zapolować na nie na promocji
Na zdjęciu kolor sheer grenadine, nizbyt kryjący ale kolor widoczny na ustach

Używam tego produktu od: 3 lata!
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124396].usefull || 0 }}% pomocna.

Mogłoby być lepiej

plusy:
+ świetny pędzelek
+ dobrze się rozprowadza
+ nawilża
+ nabłyszcza się
+ nie rozmazuje się
+ długotrwały

minusy:
- za dużo brokatu

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- zdecydowanie za wysoka cena
+ fajny kształt opakowania

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036438].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

jak dla mnie za bardzo sie klei a jak nałoży sie go ciut za dużo usta wyglądają jak pokryte szronem...
Plusem jest to że fajnie nawilża usta jednak nie pozostaaje na nich zbyt długo

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991894].usefull || 0 }}% pomocna.