L'Oreal Paris, Glam Shine (Błyszczyk do ust)

L'Oreal Paris, Glam Shine (Błyszczyk do ust)

Kosmetyk nawilża i pielęgnuje usta. Rewelacyjnie nabłyszcza usta dzięki migoczącym drobinkom masy perłowej. Usta nabierają zniewalającego uroku, przyciągają spojrzenia głębokim kolorem a zarazem olśniewającym blaskiem.
Zawiera witaminę E i olejki roślinne.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
perłowe, transparentne, z drobinkami

Jeden z najlepszych błyszczyków, jakich kiedykolwiek używałam

Nie jestem pewna, czy ten błyszczyk jest jeszcze dostępny w sprzedaży, gdyż w stacjonarnych drogeriach go nie widuję, natomiast jeśli u jakiejś Pani zalega gdzieś w zapomnieniu toaletki – proszę się z nim przeprosić i używać do końca, gdyż to doskonały produkt w swojej kategorii. Sama zużyłam ich przez wiele lat przynajmniej jakieś 10 sztuk, i wciąż mam chyba jeszcze z 2, w pojemniczku po wewnętrznej stronie drzwi lodówki, w którym normalni Ludzie trzymają masło lub jajka.

Z reguły wybieram naturalne, piaskowe odcienie różowego beżu – w tym przypadku dawny "Sand Crystal", a później jeszcze subtelniejszy nr 405 "Crystal Nude Glow" – przepięknie, naturalnie podkreślające usta, natomiast wszystkie egzemplarze z bogatej palety kolorów są równie piękne, dobrze napigmentowane i nasycone lśniącymi mikrodrobinkami – nie wulgarnie brokatowymi, a zapewniającymi zmysłowy, kuszący wygląd lekko wilgotnych i optycznie powiększonych ust. Megasexy, choć z wielką klasą ze względu na to, że błyszczyk nanosi się na usta bardzo poręcznym aplikatorkiem (sercokształtną mini-kielnią – czad!) cieniutką, równomierną, nie lepiącą się warstewką, gładko stapiającą się z ustami, całkiem trwałą (u mnie spokojnie powyżej 4 godzin – nieźle, jak na nawilżający błyszczyk), i równomiernie z nich znikającą.

Do tego błyszczyk jest przyjemnie bezsmakowy i ma subtelny, nieinwazyjny, waniliowo-owocowy aromat, co bardzo umila aplikację.

Fantastyczny kosmetyk. Jeśli gdzieś jeszcze jest dostępny – polecam go gorąco.

Optycznie powiększa usta!

Uwielbiam ten błyszczyk. Jest moim hitem! Świetnie wygląda na ustach, sprawia, że wyglądają na optycznie większe i zdrowsze. Dodaje takiej świeżości makijażowi. Wiadomo, że schodzi wraz z jedzeniem i piciem... trzeba uważać na wiatr, żeby włosy się do niego nie przykleiły. Dlatego ja zawsze noszę go w kieszeni, żeby użyć ponownie kiedy potrzebuję. Zawsze kupuję na promocji, polecam serdecznie!

Klasyk❤

Błyszczyk jest w stożkowej buteleczce, posiada aplikator w pędzelku o kształcie zbliżonym do serca. Ma przepiękny odcień nude, który wygląda bardzo naturalnie. Błyszczyk zawiera roziskrzone drobinki, które obłędnie mienią się na ustach. Posiada przyjemny zapach, chyba owocowy. Błyszczyk optycznie powiększa usta, sprawia, że wyglądają bardzo sexi i ponętnie. Nawilża i pielęgnuje usta. Jest trwały, nie prędko znika.

Milutkie lśnienie

Blyszczyk taki jak powinien być czyli lśniący i błyszczący. Ma gęstą konsytencję, nie rozmazuje się i nie wyciera. Nawet nawilżający. Kolor jest widoczny, ale nie intensywny. Mam takie uczucie, że mocno trzyma się na ustach. Ma delikatny przyjemny zapach. Polecam!

Od lat jeden z moich ulubieńców:)

Błyszczyk od L'Oreal Glam Shine znam od lat i absolutnie uwielbiam. Posiadam odcień czerwony oraz taki cukierkowy róż.

Błyszczyki zamknięte są w bardzo wygodnym opakowaniu, wyglądającym dodatkowo bardzo luksusowo. Aplikator błyszczyku jest najwygodniejszy jaki do tej pory stosowałam. Bardzo komfortowo się go używa, jest mięciutki i świetnie rozprowadza produkt na ustach nawet bez lusterka:)
Jeden minus opakowania- napisy dość szybko się ścierają

Błyszczyki mają cudowną konsystencję. Jest dość błynna, mocno napigmentowana, dodatkowo zawiera drobinki, które przepięknie odbijają światło tworząc na ustach efekt tafli wody.
Formuła jest lekko klejąca, mi osobiście to nie przeszkadza, ale warto wspomnieć o tym, szczególnie jeśli martwicie się, że włoski mogą przyklejać się do ust
Ogromną zaletą jest niewysuszająca formuła błyszczyków. Nie tylko nie wysuszają ust, ale skutecznie pielęgnują. Po zejściu błyszczyku czyli około 2-3 godziny, czuję, że moje usta są mocno nawilżone i nie muszę się martwić o ich kondycję

Dodatkowym plusem błyszczyków jest ich gama kolorystyczna, bardzo wyraziste, żywe kolory, które uwielbiam stosować szczególnie latem.
Bardzo fajne jest również to, że błyszczyki na ustach wyglądają bardzo podobnie do gamy kolorystycznej.

-Małym minusem jest tutaj również cena produktu, która oscyluje w granicach 50zł . Mimo wszystko ja bardzo polecam gamę tych błyszczyków. Dla mnie efekt pięknych, pełnych, soczystych i nawilżonych ust jest wart każdej wydanej złotówki

Sentymentalnie

Kiedyś bardzo często używałam tego produktu z Loreal. Bogata kolorystyka. Bardzo ładny, subtelny efekt na ustach. Przyjemny zapach, który uprzyjemnia stosowanie produktu. Wygodny aplikator. Poręczne, niewielkie opakowanie. Błyszczyk nie jest trwały. Chętnie powróciłabym do tego produktu.

Świetny

Używam 2 kolorów z tej serii i wszystkie są świetne.
Szukałam dla niego tańszej alternatywy, ale póki co słabo. Błyszczyk ładnie wykańcza makijaż ust.
Optymalnie się błyszczy, nie robi ani maski ani dyskoteki-daje wyważony efekt. Utrzymuje się stosunkowo długo (mógłby dłużej).
Nie uczula, nie podrażnia.

uwielbiam

Mój ukochany błyszczyk-dużo kolorów,nawilża usta,nie lepi się,bardzo komfortowo nosi i posiada cudne drobinki rozświetlające. Szkoda,ze juz tylko można go w Internecie gdzieś znaleźć,w drogeriach juz go niestety od dawna nie ma.

Błysk i nawilżenie

Nie spodziewałam się że brokatowy błyszczyk zadba o moje usta. Mam odcień 301 Coral Strass, jest bardzo wydajny, łatwo się go aplikuje bo pędzelek jest dość duży ( przy moich dużych ustach to podstawa). Opakowanie jest bardzo poręczne i zgrabne. Długo się utrzymuje, ładnie błyszczy i odbija światło. Nie wysusza ust. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Odrobina błysku ;)

Całkiem niezły błyszczyk. :) Można wybrać z dość szerokiej gamy kolorystycznej. Błyszczące drobinki delikatnie mienią się na ustach, dając subtelny efekt. Kosmetyk oprócz ozdabiania również pielęgnuje usta. Podczas jego używania skóra nie pierzchła i była miękka w dotyku. Ma przyjemny, delikatny zapach owoców i troszkę też tak smakuje. Co do trwałości, nie jest źle, ale po jedzeniu i piciu trzeba dokonać poprawek.

Błyszczyk wygodnie się nakłada aplikatorem. Gąbeczka jest dobrej jakości, nie rozdziera się po dłuższym użytkowaniu. Mankamentem opakowania są napisy, które po pewnym czasie się ścierają, przez co buteleczka nie wygląda już estetycznie.

Najlepszy jaki miałam

Błyszczyk pięknie wygląda na ustach, podkreśla ich kształt i ładnie się błyszczy. Gama kolorystyczna jest bardzo szeroka, każda kobieta znajdzie odpowiedni odcień dla siebie. Ponadto jest bardzo trwały, nie zmywa się tak szybko podczas jedzenia i jest wyczuwalny przez kilka godzin po nałożeniu. Błyszczyk jest lekki, nie obciąża ust i przyjemnie nawilża. Pędzelek jest delikatny i wygodny, łatwo rozprowadzić kosmetyk na ustach. Do tego produkt jest bardzo wydajny, ciężko go zużyć, a co za tym idzie wychodzi korzystnie cenowo. Ogólnie polecam.

Pięknie wygląda na ustach

Nie zliczę ile opakowań tego błyszczyku już zużyłam. Bardzo lubię tą serię głównie za to, że błyszczyki pięknie wyglądają na ustach. ładnie odbijają światło i mają przepiękne kolory.