Miłosny płyn do kąpieli (Heart Shaped Bubble Bath)

Miłosny płyn do kąpieli (Heart Shaped Bubble Bath)

Płyn w opakowaniu - serduszku. Zapach, reklamowany jako truskawek, pachnie jak guma do żucia - słodziuuutko!!
Dla zakochanych.

Cena: 9,90 zł

ach gdyby jeszcze

gdybym go jeszcze widziała w katalogu nie wachałabym sie z kupnem
głównie chodzi o wspomnienia z nim związane ale nie tylko
zapach nie truskawki, tylko landrynek, gumy do żucia
pyszny, zabawny, w stylu baby doll
wydajność średnia, pienił sie dobrze
śmieszne opakowanie

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: tylko jedno niestety

jak inne płyny Avonu

Dostałam go w prezencie. Ladny mocny, słodki zapach, ale raczej nie truskawka, tylko ladrynka labo coś. Jak dla mnie, konsystencja jest zbyt wodnista, a płyn słabo sie pieni. Jakby rozwodniony. Mała, ładna, poręczna buteleczka.

Cudeńko ;)

Cudeńko,świetne na prezent.Ślicznie pachnie,pieni się no i opakowanko ma cudny wygląd.Jedynym minusem jest malutkie opakowanko i to,że szybko się kończy:(

Generalnie jest fajniusie;) i polecam.

Avon Mark - relacja

Średni.

Jedynymi plusami są ładne opakowani i zapach. reszta to same negatywy, mało wydajny,skonczy mi się w ekspresowym tępie,a to dlatego,ze by wytworzyć jakąkolwiek pianę,tzreba go było wlać na prawdę dużo. więc podstawowe zadanie płynu do kąpieli spełniał słabo.

Słodki, ale nie tego...

Ma śliczne opakowanie i zapach (ale on nie jest truskawkowy! tylko jak guma do żucia). Bardzo słabo się pieni. I jest mało wydajny. Jest płynem do kąpieli, ale ja uzywam go jak żelu pod prysznic, z powyższych powodów. polecam na prezent dla ukochanej osoby. Ja też dostałam go w prezencie i jestem z niego zadowolona. Mimo wszytsko...

Nieee

Po pierwsze design samego opakowanie jeszcze by uszedł, gdyby nie koszmarny plastik, z którego jest wykonany:( Całkowcie psuje efekt i przez to jest po prostu tandetny! Zapach wyjątkwo syntetyczny, a do truskawek bardzo mu daleko. Wydajność żadna i trzeba wlać naprawdę dużo, aby w ogóle uświadczyć jakiejkolwiek pianki. Nie i jeszcze raz nie. Wyrzucone pieniądze!

urocze

Kupiłam bo zbliżał się dzień zakochanych a mnie się zachciało czegoś orginalnego :D Opakowanie piękne, choć wolałabym szklane :D, zapach naprawdę truskawki, cudownie sie rozpuszcza i daje dużo pachnącej piany. Opakowanie niewielkie starcza na ok 4 kąpiele ale dzień zakochanych jest tylko raz w roku, więc nawet gdyby opakowanie było na raz też bym kupiła :DIlość zużytych opakowań: 1

moze byc

przecudowne opakowanie-zostawie je jak zuzyje zeldobrze sie pieniwydajnyjedna wada-obrzydliwy chemiczny zapach-landrynki z guma do zucia z czyms jeszcze fuj

feee

Mnie sie nie podoba ten wstretny zapach... jakby kompostu na ogrodku. Bo od truskawek to cos to daleko stalo... A tak poza tym to malo wydajny, bo zeby byla pianka to sporo trzeba wlac. taaak sporo... Tak wiec raczej nie polecam, chyba ze dla buteleczki ktora naprawde jest fajna.

a w sercu landryna

A mnie się nie podoba. Przede wszystkim drażni mnie ten słodki cukierkowaty zapach, miały być truskawki, a jest jakaś landryna. Do tego jest za gęsty i zamiast się rozpuszczać w wodzie, tworzy jakieś smugi. Muszę go mieszać ręcznie :)Dwie gwiazdki - jedna bo tak kazali ;) druga za śliczne opakowanko, serduszko które mi zostanie, jak już zużyję to świństwo co jest w środku ;P

szkoda

Zgłosiłam go po jednym użyciu, teraz mogę coś dodać. Jest gęsty, więc chociaż tylko 250 ml, to wydajny. Ciut ciężko się otwiera. Po użyciu w łazience jeszcze dłuuugo unosi się słodki zapach... Szkoooooda, że to produkt sezonowy - jednokatalogowy.