Plus, Super Whitening, perlit + bicarbonate

Plus, Super Whitening, perlit + bicarbonate

Pasta zawiera perlit, czyli zestaw mineralów używanych przez dentysów do wybielania zębów oraz sodę oczyszczoną, przy regularnym stosowaniu bardzo ładnie wybiela ząbki.

Cena: 6 zł

nie dla mnie

Niestety nie wyłamię się. Mnie też nie pasuje ta pasta. Ma dziwną konsystencję z grudkami, zapach tak paskudny, że miałam odruch wymiotny, a po zużyciu całej tubki nie zauważyłam żadnych efektów, a już na pewno nie wybieliła mi zębów. Porażka.

Nic ponad przeciętność

Niestety ta pasta mnie nie zachwyciła.

- barzdo słabo się pieni, tworzy raczej białą ciecz ściekającą po brodzie, niż pianę,
- podczas mycia wyczuwalne jakieś drobinki czegoś ( trudni powiedzieć czego), przypominające pokuszoną kredę, wrażenie w związkuz tym raczej nieprzyjemne.
- smak jak smak, normalny, miętowy, bez rewelacji,
- wybielanie porównywalne z innymi pastami wybielającymi, sądząc po opisie producenta, spodziewałam się barzdiej intensywnego efektu.

Reasumując: dwie gwiazki, ponieważ coś tam wybiela, nie można powiedzieć, że nic kompletnie, pasta nie wybija się ponad przeciętność, ale używałam gorszych.

Nie

Obleśny smak, zero działania wybielającego, ma jakieś grudy w środku, taka okropna, źle sie tym myje zęby. Kupiłam, bo chyba jest dość tania. Bubel. Raczej rozdrażnia zęby i dziąsła....

makijaż kreska

Ała:((

Okropna.Dzieki tej pascie przez tydzien nie moglam jesc nic zimnego ani goracego, bo bardzo bolaly mnie zeby. Nie jest wiec ona dla wrazliwych perelek;)Nie polecam.Smak tez jakis taki..

raczej nie

Gęsta, ale ma dziwne jakby grudki. Średnio się pieni, dobrze wypłukuje. Dobrze oczyszcza, choć mogłaby trochę lepiej odświeżać. Efektu wybielającego nie zauważyłam. Wydajna. Jakoś mi się nie podoba.

nie działa

Nie daje wybielającego efektu mimo regularnego stosowania :-(. Czyści porządnie jak każda pachnia, ale nie pachnie zbyt przyjemnie.Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie

niespecjalna

Ma dziwną, nieprzyjemną konsystencję - jakby za dużo kredy czy czegoś, pozostawia na zębach taki dziwny nalocik, średnio się pieni, absolutnie nie wybiela. :(Kupiłam raz i na tym koniec.

bardzo dobra

Myślę, że to jedna z lepszych z past do zębów. Skutecznie czyści i usuwa osad, a z tym wybielaniem, wiadomo, że nie rozjaśni mi szkliwa na śniżnż biel, skoro mój naturalny kolor szkliwa nie jest śnieżnobiały. Odpowiada mi też smak tej pasty.

Bardzo dobra

Jednya pasta która naprawdę wybieliła mi zęby a efekt się utrzymuje. Zużyłam już kilka opakowań i napewno udam sie po kolejne.