Avon, Eve Elegance EDP

Avon, Eve Elegance EDP

Jeden z najlepiej sprzedających się kompozycji Avon Femme zmienia się w Eve Elegance i staje się członkiem rodziny Eve Discover Collection. Jest to zapach dla kobiety eleganckiej i pełnej wdzięku . Stworzony po to , uchwycić i zachować każdą chwilę do której chcesz wracać . Perfumy stworzył Harry Fremont
Nuty głowy : gruszka , magnolia , różowy grejpfrut i granat
Nuty serca : płatki jaśminu i lilia wodna
Nuty bazy : drewno bursztynowe , skórka brzoskwiniowa i piżmo

50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

piękne , lekkie i codzienne

Gdy w jednym z ostatnich katalogów Avon zobaczyłam pożegnalny dzwonek przy perfumach Avon Femme no to miałam już ten stan zwany ''Helena mam zawał'' kupiłam od razu trzy butelki na wypadek wojny i końca świata i gdy uspokojona obstawiłam się flakonami dowiedziałam się , że Femme zmieniło butelkę i nazwę. Oczywiście kupiłam by sprawdzić czy to na pewno to samo , ale na producenta mam nerwy bo przecież można było poinformować , że zapach przejdzie drobny lifting a nie takie coś co by kasę wyciągnąć bez sensu - bo pewnie nie tylko ja poczyniłam zapasy :) Dobra , żale wylane można przejść do konkretów

Bardzo mi się podoba to nowe kwadratowe , ciosane na lekkie ostrości opakowanie. Dobrze leży w dłoni , atomizer działa bez zarzutu uwalniając perfumy delikatną mgiełką. Sam flakon dobrze leży w dłoni

Perfumy na mojej skórze nie rozwijają się. Ale nie traktuje tej jedno wymiarowości jako wadę. Jest to jeden z moich ulubionych wiosennych zapachów taki lekki , optymistyczny , radosny i słodki

Wyczuwam wyraźnie piękną i kremową magnolię przypudrowaną delikatnie zwiewnym jaśminem. Do tego orzeźwiający grejpfrut i parę kropli słodkiej brzoskwini , a na tym wszystkim unosi się cieplutki wiosenny fiołek. Naprawdę udana kompozycja

Nie mam również zastrzeżeń co do trwałości- perfumy czuje na sobie nawet i 9 godzin , potrafią zostawić lekki ogonek który nie przytłacza :) Nie jest to może jakieś wybitne arcydzieło sztuki perfumeryjnej, ale to naprawdę śliczny i leciutki wiosenny zapach o który warto wzbogacić swoją toaletkę

* oczywiście o ile istnieje jeszcze ktoś kto go nie zna :)