Avon, Naturals, Balsam do ciała z zieloną herbatą

Avon, Naturals, Balsam do ciała z zieloną herbatą

Balsam do ciała z serii Naturals o zapachu zielonej herbaty. Bardzo przyjemnie orzeżwia i wygładza skórę. Z tej serii dostępny także żel pod prysznic i spray do ciała.

Cena: 16,90 zł

Oj pamietam :)

Pmiętam,że przez czas wakacji używałam co codziennie. Ładny zapach zielonej herbaty, konsystencja trochę wodnista, opakowanie bodajże miałao 200ml. Nie był najgorszy. Gdyby jeszcze był w sprzedaży kupiłabym go ponownie

szkoda, że go już nie ma:(

Zapach tak cudowny, że to się w głowie nie mieści. Nie wiem, jak mogli go wycofać:( bardzo fajnie nawilżał, pięknie pachniał, szybko się wchłaniał. Był idealny na lato. Kupowału go u mnie prawie wszystkie koleżanki.

Używam tego produktu od: długo go używałam
Ilość zużytych opakowań: 6 dużych opakowań

5 gwiazdek za piekny zapach i mile wspomnienia:)

Uzywalam tego balsamu bedac w liceum.Byla to starsza wersja w fajniejszym opakowaniu.No coz daje 5 gwiazdek za zapach-po prostu PRZEPIEKNY!Nie jestem pewna czy tak wlasnie pachnie zielona herbata,nie mniej jednak pamietam ten zapach doskonale-swiezy,pobudzajacy,mega przyejmny.Nie meczyl i nie byl uciazliwy przy dluzszym stosowaniu balsamu.Sam balsam-byl calkiem o.k.Mysle,ze dla suchej skory bylby niewystarczajacy,ale dla normalnej jak najbardziej.Szkoda,ze tak fajny kosmetyk zostal wycofany,Kupilabym dla samego zapachu.

Używam tego produktu od: kilka ladnych lat temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

stare dzieje

Mam fazę na wspominanie starych kosmetyków :-)
Co do powyższego,to stanowił chyba mój ulubiony avonowski balsam,jakiego kiedykolwiek używałam.Ten zapach...i uczucie chłodzenia...i ta wiosna w nim obecna,delikatna,świeża,radosna...Zawsze miałam ogromny sentyment do niego.W kwestii nawilżania skóry sprawował się dosyć dobrze,chociaż nie rewelacyjnie.Cenowo był przystępny.Daję mu 4 gwiazdki,że udalo mu się mnie zauroczyć,co avonowi raczej nieczęsto się zdarza...
Aha,posiadałam również spray do ciała z tej samej serii,który także obdarzyłam szczerym uwielbieniem:-)

Używam tego produktu od:lata temu

Tylko pachnie...

Zapach ciekawy, konsystencja wodnista, nawilżanie żadne. Po godzinie, dwóch sucha skóra nadal jest sucha. Myślę, że zbiera dobre oceny za to jak pachnie. Zielona herbata ma swoich wielbicieli. :)

Balsam ma jeszcze jedną ciekawą cechę, nie nadaje się po depilacji. Można się wściec tak piecze. :)

Używałam tego produktu: kiedyś

wspaniały

To dopiero był balsam! Wspaniale nawilżał, wydajny, super konsystencja, przepiękny zapach. DLACZEGO GO WYCOFALI??? :(:(:( Aha i taniutki był, przy 250 ml. Och Avon, Avon, coś ty znrobił najlepszego? Taki dobry balsam wycofać? Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo nie mam gdzie :( Ale super był

mój ulubiony

Zawsze byłam zadowolona z tego balsamu. Dobrze nawilża, szybko się wchłania. Jest wydajny. Noi ten cudowny zapach. Uwielbiam go. Nie wiem dlaczego ostatnio nie ma wogóle tego balsamu w ofercie Avonu. Czyżby go znowu wycofali? :(

Cudowny...

Balsam ma śliczny zapach. Świetnie nawilża nawet suchą skórę. Fajnie się rozprowadza i szybko się wchłania. Zapach utrzymuje się na skórze dosyć długo.

nie sprawdza się

Zapach zielonej herbaty niestety mnie drażni, ale tego oceniać nie będę. Balsam jest niewydajny i w ogólenie nawilża. Konsystencję ma za rzadką, ale szybko się wchłania. Nie lubiłam go.

mój ulubiony :-)

+ nawet wydajny
+ ma śliczny i trwały zapach
+ szybko się wchłąnia
+ dobrze nawilża nawet moją, skłonną do przesuszenia skórę
+ ma wygodne opakowanie

Na pewno jeszcze do niego wrócę :-)

BARDZO DOBRY

Balsam jest bardzo dobry, super się wchłania, dobrze nawilża skórę, łatwo się rozprowadza. Skóra jest gładka i miła w dotyku. No i oczywiście cudownie pachnie! Jestem bardzo zadowolona z tego produktu!

super!

Bardzo lubię ten balsam, przede wszystkim za świeży zapach, jednak nie nachalny, nie oszałamia jak migdałowy. Konsystencja odpowiednia, dobrze się rozprowadza, wchłania dość szybko, daje miłe uczucie chłodu i nawilżenia. Skóra po nim jest miękka i gładka. Nie zauważyłam, żeby zostawiał tłuste lub mokre ślady an mojej skórze. Najlepszy balsam z Avonu, a używałam ich już sporo. Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie