Sweet Secret, Hybrydowy olejek do kąpieli i pod prysznic `Czekolada z chili i owocami`

Sprawdź ceny produktu

Sweet Secret. Twoja słodka tajemnica. Nieopisana słodycz, której nie musisz sobie odmawiać. Chwile zapomnienia, które mogą trwać bez końca. Wyobraź sobie dzień pachnący jak czekolada z chili i owocami. A przy tym Twoje ciało otrzymuje wszystko, czego potrzebuje.

Hybrydowy olejek do mycia ciała Sweet Secret, dzięki bogatej formule, zawierającej aż ¼ pielęgnacyjnego balsamu nie tylko myje, ale też wygładza i delikatnie natłuszcza skórę. Ekstrakt z ziaren kakaowca intensywnie odżywia, ekstrakt z limonki i olej malinowy doskonale wygładzają i poprawiają elastyczność

EFEKTY:
- doskonale myje i pielęgnuje skórę,
- odżywia, wygładza i łagodzi podrażnienia, zapewniając skórze zdrowy wygląd.
Składniki aktywne:
- ekstrakt z ziaren kakaowca i limonki, olej malinowy.

Może być

Produkt jest zamknięty w niezwykle kolorowym opakowaniu, które na pierwszy rzut oka jest bardzo wygodne w użyciu- właśnie, na pierwszy rzut oka;) o ile suchymi rękoma otwiera się dobrze, o tyle mokrymi już sporo gorzej. Bez pomocy ręcznika nie da rady.
Konsystencja jest wodnista, jak na olejek przystało. Po kilkukrotnym użyciu zauważyłam, ze produkt się rozwarstwia i stracił jednolitą konsystencję, a z butelki zaczęły wypływać długie, gęste nitki.
Jeśli chodzi o zapach- rzecz gustu. Chciałam spróbować czegoś nowego i na początku aromacik z butelki podobał mi się. Ale później limonka zaczęła mnie drażnić.
Co do efektu końcowego- skóra jest nawilżona i gładka, więc nie ma potrzeby używać balsamu.
Ogólnie produkt spełnia podstawowe oczekiwania- myje i pielęgnuje, ale wydaje mi się, że już go nie kupię ze względu na toporną zakrętkę, zapach i rozwarstwianie się.