Szampon z cytrusami i żeńszeniem

Szampon z cytrusami i żeńszeniem

Szampon z wyciągiem z cytrusów i żeńszenia. Nadaje włosom puszystość, skutecznie oczyszcza. Do włosów przetłuszczających się.

Cena: 6-7 zł

średniaczyna

Właściwie jest to normalny szampon, który na łopatki mnie nie rozłożył :( Faktycznie, wysusza włosy, które prezz to bardziej się elektryzują, ale od czego Pomysłowy Dobromir ma Lenora ? :)
Najprzyjemniejszy w szamponie jest zapach - połączenie zapachu soku pomarańczowego, wódki piołunówki i wywaru z szałwii lekarskiej. To w nim najbardizej lubię - odświeżenie.
Włosy muszę i tak myć codziennie, więc nie wiem, czy ogranicza przetłuszczanie. Pewnie nie :(

Masakra

Sama miałam ochotę go zgłosić, żeby ostrzec.Kupiłam go i tak powodowana raczej ekonomią, niż temperamentem zbieracza przygód.Nie jestem ekspertem i nie rozumiem, co się do mnie pisze w dziale "skład" kosmetyku na opakowaniu, wiem tylko jedno, że nie powinien zawierać alkoholu denaturowego - bo on, jeśli już czemuś służy, to konserwowaniu innych środków w płynie, jest rozpuszczalnikiem i jest TANI - włosom, skórze czy wątrobie natomiast wręcz przeciwnie, szkodzi.W szamponach, które posiadają w składzie alkohol powstaje paradoks, że cokolwiek dodatkowego by mieć miały - wysuszają i niszczą włosy, wszystkie włosy, łącznie z tymi z tworzyw sztucznych.St. Ives ma alkohol w składzie i szamponu i odżywki, ale o tym dowiedziałam się i tak dopiero wtedy, jak pół butelki już nie było, a ja wygladałam z każdym dniem gorzej.Nie polecam, to mało powiedzieć. Choćby rozdawali za darmo, będę trzymać się od niego z daleka.Ilość zużytych opakowań: 1 + odżywka

tani

Osobiście nie polecam tego zapachu, jedyna jego zaleta jest piekny cytrusowy zapach. Mam szybko przetłuszczajace sie wlosy i po tym szmponie jeszcze szybciej się przetłuszczaja, dodatkowo dostałam po nim lupiezu :(

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

ok

mi sie podoba. zaleta jest cena....no i dobrze oczyszcza, a mam baardzo przetłuszczające sie wlosy

Tani i myjący:)

Jest fajny. Taki szampon po prostu do mycia, zadnych czarów. Dość ładny zapach, trochę rzadka konsystencja. Włosy są po nim dość sypkie i bez odżywki raczej się nie da...