Jantar, Odżywczy krem do rąk z esencją bursztynową i złotem

Jantar, Odżywczy krem do rąk z esencją bursztynową i złotem

Kobiety pragną emanować swoim pięknem, Jantar DNA REPAIR jest tajemnicą ich młodego wyglądu, pielęgnacją aktywizującą procesy odnowy skóry, dzięki mocy kamieni i metali szlachetnych.

Odżywcza formuła anti-ageing poprawia sprężystość skóry i przywraca jej naturalnego piękno. Krem jest dla dłoni niczym złote rękawiczki, pozostawia lekki film ochronny zapewniając efekt aksamitnie miękkich i gładkich dłoni.
Składniki aktywne:
- Esencja bursztynowa - stymuluje mechanizmy naprawcze w skórze, dodaje jej energii i poprawia witalność
- Złoto koloidalne- pobudza skórę do syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia
- Energisome Q10- wykazuje właściwości regenerujące i odmładzające na skórę

bogate
krem
50 - 100ml

Jantar Krem do rąk

Jantar jako firma produkująca nie tylko kremy już dawno skradła moje serce więc zaczynając testować ten produktu podeszłam z wielką radością.

Na opakowaniu napisane jest, że krem do rąk z esencją bursztynową i złotem ma odmłodzić Nasze ręce. Zawarty w nim bursztyn stymuluje mechanizmy naprawcze skóry co w rezultacie daje młody i energiczny wygląd dłoni. Złoto koloidalne pobudza do syntezy kolagenu i spowalnia proces starzenia, zawiera także Q10 co daje efekt regeneracji i odmłodzenia.

Buteleczka jest bardzo poręczna i zmieści się do torebki, dużym plusem dla mnie jest pompka z dozownikiem co ułatwia aplikację na dłonie.
Zapach kremu jest bardzo ładny, słodkawy kojarzy mi się z kadzidełkiem.
Po rozprowadzeniu krem bardzo fajnie się wchłania i pozostawia dłonie nawilżone oraz gładkie w dotyku, efekt utrzymuję się bardzo długo.
Drugim takim wielkim plusem dla mnie jest fakt iż krem się nie klei, wiec bez chwili odczekania aż się wchłonie można robić co się tylko chcę.

Cudo :)

Odżywczy krem z Jantara to istne cudo. :) Moje dłonie po jego zastosowaniu były dobrze nawilżone i gładkie w dotyku. Niewielka ilość wystarczy na rozprowadzenie kremu na całych dłoniach, dzięki czemu będziemy mogły cieszyć się tym kremem bardzo długo. :) Duży plus za szybką wchłanialność i brak uczucia lekkości na skórze dłoni. Dla mnie jest też jeden malutki minus, a mianowicie trochę za bardzo intensywny zapach.

Bursztyn ma moc!

Wygodna aplikacja przy pomocy ładnego opakowania z pompką. Wystarczy niewielka ilość by ukoić suchą skórę. Gęsty krem, po nałożeniu tworzy lepką warstwę lecz po paru minutach się wchłania. Zapach obłędny. Dłonie po jego użyciu są gładkie, zregenerowane i nawilżone.