Jantar, Odżywczy krem do ciała z esencją bursztynową i złotem

Jantar, Odżywczy krem do ciała z esencją bursztynową i złotem

Kobiety pragną emanować swoim pięknem, Jantar DNA REPAIR jest tajemnicą ich młodego wyglądu, pielęgnacją aktywizującą procesy odnowy skóry, dzięki mocy kamieni i metali szlachetnych.

Odżywcza formuła anti-ageing poprawia sprężystość skóry i przywraca jej naturalnego piękno. Krem zapewnia efekt zregenerowanej, aksamitnie gładkiej i jędrnej skóry, a subtelny zapach podkreśla zmysłowość.

krem
zapachowa
z pompką
Struktura
bogate

Skład jest w trakcie moderacji.

• Składniki aktywne: - Esencja bursztynowa - stymuluje mechanizmy naprawcze w skórze, dodaje jej energii i poprawia witalność - Złoto koloidalne- pobudza skórę do syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia - Olej perilla- odżywia skórę, poprawia jej elastyczność i jędrność Rozświetlające złote drobinki- dodają skórze subtelnego blasku

Gdyby nie ten zapach

Balsam kupiłam jako nowość w Rossmannie. Mam z nim jeden znaczący problem. Na początku byłam nim zachwycona. Za taką cenę dostajemy produkt, który nawilża ciało na wiele godzin. Niestety jego zapach, (który na samym początku bardzo mi się podobał...) jest tak intensywny, że aż męczący. Przyprawia mnie o zawroty głowy i mdłości :/ Pierwszy raz zdarza mi się coś takiego po kosmetyku do ciała. Niestety nie jestem w stanie go używać, dlatego recenzję wystawiam już teraz, a krem pójdzie do kogoś innego.