Odżywka z cytrusami i żeńszeniem

Odżywka z cytrusami i żeńszeniem

Odżywka do włosów przetłuszczających się, stanowi uzupełnienie szamponu z tej serii. Nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie.

Cena: 7,50zł

pomyłka...

Kupiłam tą odżywkę ze względu na jej pozytywne oceny. I po kilku zastosowaniach ją odstawiłam.
Nałożyłam niewielką jej ilość, porządnie spłukałam i włosy były puszyste, gładkie, delikatne.
ALE... wieczorem zaczęły się robić tłuste. A rano na głowie miałam smalec za przeproszeniem, z którym nie dało się wyjść z domu i musiałam znów umyć.
Normalnie myję włosy co drugi ranek i jest ok, po tej odżywce jest to wykluczone, musiałabym myć codziennie rano, a na to nie mam najmniejszej ochoty.
Myślę, że dobra by była dla osób myjących włosy codziennie rano, albo dla tych, które mają suche loki.
Dla przetłuszczających się jest zdecydowanie za ciężka, bardzo obciąża.

Dodatkowo dyskwalifikuje ją to, że jak spytałam męża, czym mi pachną włosy (zaraz po wysuszeniu - spodziewałam się odpowiedzi, że rześkimi cytrusami i energizującym żeń-szeniem ;) on powiedział, że... trocinami! :D

Niezastąpiona

Najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam. Żałuję, że producent zminił opakowanie - kiedyś była w takiej dużej butli 500ml. Smacznie pachnie, nie obciąża włosów a wygładają po niej super i świetnie się układają. Ilość zużytych opakowań: 3

potwierdzam

Potwierdzam opinię producenta zawartą w opisie i dodaję - fajnie pachnie...