L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Maska odżywcza z olejkiem kokosowym

Dyscyplinuje niesforne pasma włosów, aby ich stylizacja stała się łatwa i przyjemna. Odżywia włosy od nasady aż po same końce. Nadaje włosom zmysłowy, kokosowy zapach.
Jedna maska, wiele sposobów użycia:
• Przed zastosowaniem szamponu.
• Podczas mycia włosów: .
• Maska do włosów po umyciu
• Maska stosowana na noc
• Intensywne pielęgnacja na dzień, bez spłukiwania: w dowolnym momencie dnia.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • PARFUM / FRAGRANCE • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • CETYL ESTERS • CI 19140 / YELLOW 5 • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • LINALOOL• BENZYL BENZOATE • BENZYL ALCOHOL • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CARAMEL • BHT • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL.

Świetna maska :)

Maska nie obciąża włosów, co zdarza się w przypadku innych produktów tego typu. Po jej użyciu zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich włosów - łatwo się rozczesują, są błyszczące i wyglądają dobrze przez cały dzień. Ogromny plus za zapach, który utrzymuje się na włosach dość długo, ale nie jest drażniący. Chętnie sięgnę po ten produkt ponownie :)

Redakcja wizaz.pl (Olga)

Bardzo dobry produkt

Kupiłam niedawno poraz pierwszy i muszę powiedzieć że jestem baardzo zadowolona, fantastyczny olejek, który w bardzo dobry sposób odzywia skórę i daje jej naturalny błysk, cena według mnie tez jak najbrdziej odpowiednia przy tej jakości

Mój ulubieniec

To jest absolutny hit! Maska jest poprostu świetna. To, jaki efekt daje spełnia moje wszystkie oczekiwania - wygładza, dociąża bez utraty objętości, nabłyszcza, nawilża... pięknie pachnie!

dobry do rozjasnionych wlosow

Kupialm jakis czas temu. Jak wszystkie masko Loreala: dobra cena w promocji, super zapach i wydajnosc. Maska ma gesta konsytencje, bialy kolor . Dostepna we wszsytkich drogeriach. Dobrze nawilza wlosy i ulatwia rozczesywanie. Niby mozna ja uzywac na kilka sposobow, ale ja uzywalam tylko w jeden tradycyjny sposob: trzymalam na wlosach ok 5 minut i splukiwalam. Nakladalam mniej wiecej od polowy wlosow w dol. Polozona od nasady powoduje lupiez i oklapniecie wlosow. Jedna z lepszych masek Loreala. Moze keidys do niej wroce, na chwile obecna prym u mnie wiedzie maska Vichy.

L'oreal paris elseve magiczna moc olejków

Maska jest cudowna.Bardzo mi pomogła w moich suchych i zniszczonych włosach. Teraz są znacznie w lepszej kondycji.Włosy po niej sie łatwiej rozczesują a zapach jest super.

Uwielbiam!

Trafiłam na nią dość przypadkowo, bo wpadłam do Rossmanna i zbytnio nie zastanawiałam się, którą maskę wybrać. Wzięłam tą, bo przyznaję się, spodobało mi się ładnie wyprofilowane opakowanie, a gdy tylko otworzyłam wieczko, urzekł mnie prześliczny zapach kokosowy. Opakowanie jest dobrej pojemności, nie za duże, nie za małe i świetnie trzyma się w ręce przez nieco zwężany dół. Gdy nakładałam maskę na włosy spodobała mi się również konsystencja, nie spływa, ale też bez problemu niewielką ilością pokryjemy całe włosy. Podczas czesania mokrych włosów byłam wniebowzięta. Rozczesywały się bez problemu i do tego nadal pięknie pachniały. Gdy wyschły (używam suszarki tylko w ostateczności) zauważyłam, że nadal ładnie się rozczesują i są błyszczące. Uwielbiam tą maskę. I również nie należy od niej oczekiwać cudów. Sam producent pisze jasno: Włosy potrzebujące LEKKIEGO odżywienia.
Musimy też pamiętać o dokładnym jej spłukaniu, bo potem po wysuszeniu włosy są przetłuszczone (ale to chyba jak u każdej maski do włosów). Używam je co drugie mycie, nie częściej, aby nie przesadzić.

całkiem, całkiem

Odżywka ma przyjemną konsystencje i po zastosowaniu na włosy pozostawia je gładki i przyjemne do rozczesywania. Włosy pięknie pachną po umyciu odżywką. Warto kupić i wypróbować.

Nawilżenie i piękny zapach

Produkt postanowiłam kupić z polecenia wizaz i muszę wam powiedzieć że maska jest naprawdę fajna. Odżywia i nawilża włosy. Sprawia że są one bardziej miękkie i lśniące. Przede wszystkim urzekający mega słodki zapach, trochę wręcz mulacy ale raz na jakiś czas naprawdę warto. Produkt nie obciąża włosów co przy tak bogatej masce jest naprawdę dużym plusem. Uważam tylko że pojemność jest dość mała bo jednak te 300 ml wystarczają jedynie na kilka użyć.
+działanie (włosy są miękkie i nawilzone)
+zapach
+nie obciąża włosów

-mała pojemność

Mega

Zapach obłędny, aż miło jest używać tego produktu. Włosy są gładkie i sypkie po zastosowaniu tej maski. Dobrze nawilża i pielęgnuje moje włosy. Kupiłam ja na promocji wraz z całą linia i jestem pod dużym wrażeniem.

Hit

Jak ktoś wspomniał zgadzam się jest to prawdziwy deser dla włosów, zapach przecudny, efekt również powalający, można odżywkę stosować na wiele sposobów z takim samym efektem

Pierwsza taka maska w drogeriach!

Kocham ją! Używając profesjonalnych, fryzjerskich kosmetyków. Muszę stwierdzić że to pierwsza maska do włosów dostępna w drogeriach która dorównuje najlepszym kosmetyką profesjonalnym. Mocno nawilża bardzo suche włosy i pozostawia na długo cudowny kokosowy zapach na włosach!

Używa produktu od: próbka

Kokosowa przyjemność

Maska tylko dodatkowo polepsza efekt otrzymany po umyciu włosów. Piękny kokosowy zapach sprawia, że czuję się zrelaksowana :D Maska podobnie jak szampon jest bardzo wydajna. Łatwo się spłukuje. Włosy nie przetłuszczają się, nie są obciążone i pięknie błyszczą. Z pewnością zakupie kolejny zestaw, zwłaszcza że cena jest bardzo przyciągająca.

Świetna maska :)

Redakcja wizaz.pl (Olga)