Insight, Rebalancing, Sebum Control Shampoo (Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy)

Normalizuje nadmierne wydzielanie sebum. Głęboko oczyszcza i łagodzi podrażnienia. Posiada właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne. Daje uczucie świeżości.
Równoważący fitokompleks z brzozy, grejpfruta i lawendy posiada właściwości przeciwzapalne, kojące oraz odświeżające. Olej herbaciany oczyszcza i działa antybakteryjnie.
pH 5,0 – 6,0
NIE ZAWIERA: SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

zdecydowane nie

kupiłam szampon ze względu na przetłuszczającą się skórę głowy, chciałam odzwyczaić swoje włosy od codziennego mycia. Niestety ten produkt kompletnie się u mnie nie sprawdził, wręcz mam wrażenie że przyspieszył proces przetłuszczania się skóry głowy. Plątał moje włosy, po umyciu były jakieś sztywne, szorstkie... nie wspominając o problemach z rozczesaniem. Zdecydowanie NIE. Produkt oddałam koleżance.