Insight, Rebalancing, Sebum Control Shampoo (Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy)

Normalizuje nadmierne wydzielanie sebum. Głęboko oczyszcza i łagodzi podrażnienia. Posiada właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne. Daje uczucie świeżości.
Równoważący fitokompleks z brzozy, grejpfruta i lawendy posiada właściwości przeciwzapalne, kojące oraz odświeżające. Olej herbaciany oczyszcza i działa antybakteryjnie.
pH 5,0 – 6,0
NIE ZAWIERA: SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

Bardzo dobry

Ogromna pojemność, fajny skład i nie wygórowana cena.
Szampon sprawdza się bardzo dobrze, przedłuża świeżość co robi u mnie bardzo nie wiele szamponów.
Niestety mimo braku sls jest dość mocny i może przesuszac końce i "stroszyc" włosy więc ja go stosuje zamiennie z innymi

Najlepszy jaki używałam

JEDYNY szampon do przetłuszczających się włosów, który działa.
Po innych szamponach, gdy umyłam włosy rano to o godzinie 17:00 były już lekko nieświeże. W przypadku tego szamponu włosy są świeże cały dzień, czyli takie jak obiecuje producent. Do tego produkt jest bardzo wydajny, więc przy cenie ok 55 pln za 1 L, wychodzi bardzo korzystnie.

zdecydowane nie

kupiłam szampon ze względu na przetłuszczającą się skórę głowy, chciałam odzwyczaić swoje włosy od codziennego mycia. Niestety ten produkt kompletnie się u mnie nie sprawdził, wręcz mam wrażenie że przyspieszył proces przetłuszczania się skóry głowy. Plątał moje włosy, po umyciu były jakieś sztywne, szorstkie... nie wspominając o problemach z rozczesaniem. Zdecydowanie NIE. Produkt oddałam koleżance.