Daily Microfoliant (Enzymatyczny puder ryżowy)

Daily Microfoliant (Enzymatyczny puder ryżowy)

Unikalny enzymatyczny puder ryżowy mikro-eksfoliuje warstwę rogową naskórka, sprawiając, że cera odzyskuje miękkość i blask. Zawiera aktywny kompleks rozjaśniający Skin Brightening Complex, który pomaga wyrównać koloryt skóry i rozjaśnić przebarwienia. Preparat jest tak łagodny, że można go stosować codziennie. Do każdego rodzaju skóry. Nie stosować jednocześnie z preparatami złuszczającymi na receptę.

Peeling dla wrażliwych cer

Długo, bardzo długo szukałam peelingu, który nie podrażniłby mojej cery. Peelingi mechanicznie całkowicie odpadają, przy stosowaniu większej części peelingów enzymatycznych nabyłam się tylko wysypki na twarzy. Trafiłam na niego przypadkiem i strzał w 10! Przede wszystkim jest delikatny, nie powoduje wyprysków, ładnie oczyszcza skórę (nie nachalnie), świetna konsystencja w połączeniu z wodą. Oczyszcza pory, ale trzeba poświęcić na to trochę czasu, na początku wydawał mi się za słaby, jednak po regularnym stosowaniu mogę śmiało powiedzieć, że się sprawdza. Idealny dla wrażliwej cery, mam suchą, wymagającą skórę i nie podrażnił mnie w żadnym stopniu. Cena powala, ale wydajność jest tak ogromna, że nie jestem w stanie dobić do dna (a mam go rok!). Jedyna kwestia sporna to zapach. Jednym odpowiada, innym niekoniecznie. W mojej opinii proszek ma zapach vibovitu dla dzieci, co osobiście czasami jest drażniące, ale efekty powalają i nie zamienię na żaden inny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469342].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny

Skuteczny - wspaniale wygładza i rozjaśnia cerę. Od kiedy zaczęłam go stosować (używam codziennie od kilku miesięcy), praktycznie nie pojawiają się na twarzy niespodzianki. Komfortowy w użyciu. Mimo, że delikatny (można stosować codziennie i jak tak robię,), bardzo skuteczny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463987].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietny Produkt

Jestem wielka fanka tego produktu. Jest to idealny peeling.

Mam bardzo wrazliwa cere, sklonna do tradziku pomimo ze przekroczylam juz 30 lat. Moj tradzik ma podloze hormonalne i alergiczne wiec nie mam zludzen ze kosmetyk sprawi ze moj tradzik zniknie. Raczej nastawiam sie na leczenie farmakologiczne i przestrzeganie odpowiedniej diety.

Ten peeling mnie zachwycil, cera jest po nim tak gladka jak po zabiegu mikrodermabrazji :) jest teraz rozjasniona a po dluzszym stosowaniu moge stwierdzic ze przebarwienia potradzikowe delikanie sie rozjasniaja. Mam dosc sporych rozmiarow przebarwienie posloneczne i z tym sobie nie poradzil, aczkowliek nie jest to dla mnie minus bo takie przebarwienia trzeba usuwac kwasami i zabiegami w salonie a nie domowym peelingiem.

Ogolnie, uwielbiam ten peeling, zupelnie o nim zapomnialam ale przegladajac oferte Dermatologiki postanowilam ponownie go zamowic. Chcialam jeszcze dodac ze lepiej dziala z ich Clay Cleanser :)

Używam tego produktu od: 2 lat, z polroczna przerwa
Ilość zużytych opakowań: 3 duze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1117461].usefull || 0 }}% pomocna.
Starzenie się skóry - dieta

Mój absolutny must have

Niesłychanie wydajny (kupuję małe opakowania - próbki).
Genialny dla mojej cery.
Delikatny - uzywam go co rano. Skuteczny - skóra po nim jest wyraźnie oczyszczona, gładka, pory pomniejszone.
Nie podraznia.

Drobne granulki, proszek po zmieszaniu z woda zamieniaja sie w pianke skutecznie oczyszczajaca twarz.

Jedyny mały minus to tak sobie zapach. Ale przy wszystkich zaletach - mozna pominąć.

Używam tego produktu od: 2 lata

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002038].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem mega zadowolona

Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizazu postanowiłam nabyć ten peeling. Mam cerę mieszaną z tendencją do podrażnień więc peelingi mechaniczne mi nie odpowiadały, zaś ten mnie zachwycił. Peeling pozostawia skóre w super kondycji, jest świetnie oczyszczona, a pory zminimalizowane (a mam ich sporo w strefie T). Fakt nie jest to tani kosmetyk, ale jest bardzo wydajny, a efekty jego użytkowania widać od razu po pierwszym zastosowaniu :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923452].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry peeling

Dołączam do grona fanek tego peelingu.

Baaardzo przyjemny w użyciu. Rzeczywiście po kontakcie z woda zmienia się w lekką piankę, dobrze się rozprowadza, ma fajny "poślizg". Jedyne co mi lekko przeszkadza to dziwny mdły zapach, ale jest to do przeżycia.

Peeling jest bardzo łagodny. Delikatnie złuszcza skórę- po pierwszym użyciu byłam nawet lekko zawiedziona, że nie złuszcza "głębiej", tylko bardziej "powierzchniowo", ale przy regularnym stosowaniu, to przestaje być problemem, a wręcz staje się zaletą; a peeling można- zgodnie z obietnica wyrażoną w nazwie produktu :) - stosować nawet codziennie.

Twarz po użyciu Daily Microfoliant jest gładka i "wypolerowana" (tak, właśnie to określenie jest moim zdaniem najlepsze ;) ). Twarz po użyciu produktu jest miła i przyjemna w dotyku; rozświetlona i świeża. Czegóż chcieć więcej ?? ;)

Polecam wszystkim, zwłaszcza posiadaczkom cer wrażliwych !!!

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam pierwsze i myślę, ze starczy mi ono na długo :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845142].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!!!!

Dermalogica ma swoje plusy i minusy, jak każda marka. Ten produkt jest hitem!
Uwielbiam go : rewelacyjnie złuszcza zrogowaciały naskórek,dzięki temu skóra po nim jest naturalnie rozświetlona, wygładzona i odświeżona. Nie podrażnia i nie wysusza skóry (idealnie sprawdza się u alergików,wrażliwców, a nawet u osób z łuszczycą czy z łojotokowym zapaleniem skóry). Jest bardzo wydajny ! Można go robic codziennie, jeśli jest taka potrzeba!
Ciekawa aplikacja ( pół łyzeczki pudru ryżowego mieszamy z wodą w dłoniach, uzyskujac konsynstencję pianki; nakładamy na twarz kolistymi ruchami).
Mam skórę mieszaną i ten peeling jest idealny dla mnie. Stosuję go regularnie i widzę ściągniete pory, skóra jest odświeżona i pełna blasku.

Minusy : cena- jest wysoka, za jakość sie płaci.
Opakowanie (higieniczne, choc nie widać ile preparatu zostało zużyte, a jest to uciążliwe).

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780800].usefull || 0 }}% pomocna.

Love forever :)

Najlepszy peeling na świecie! Poznałam go podczas zabiegu u kosmetyczki i okazało się że mogę go mieć też w domu:) mam wrażliwą skórę, ktora lubi się zanieczyszczać i zawsze miałam problem z pielęgnacją, bo peelingi albo mnie podraznialy albo nic nie dawały. Ten jest cudowny, super oczyszcza, przyspiesza gojenie stanow zapalnych i niesamowicie wygladza i rozjaśnia skórę. Cena dość wysoka, ale wydajność niesamowita, więc patrząc na ile wystarcza to okazuje się że wcale nie jest drogi. No i efekt warty wydania takiej kwoty, szczególnie dla wrażliwców. Polecam

Używam tego produktu od: 1, 5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (mega wydajny!!!)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774261].usefull || 0 }}% pomocna.

Wypróbuj koniecznie.

Kupilam mini produkt w zestawie travel, nie jest tani, ale ze względu na to, jaki jest świetny skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie. Super oczyszcza skórę, fajnie się go aplikuje. Nie pachnie fiołkami :) tylko aptecznie, może nawet jak vibovit, ale mi to odpowiada. Dodam, że mam cerę mieszaną.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[767967].usefull || 0 }}% pomocna.

MUST have

Doskonały! produkt dla mnie. Dopóki ktos nie ma problemów z cerą nie doceni jego właściwości.
Dla kogoś z moja nadwrażliwą,mieszaną,przetłuszczającą sie w strefie T i ciągle zapychającą a jednocześnie 30+ cerą to wybawienie. Nie moge używac peelingów mechanicznych,enzymatyczne zapychają i podrazniają...a ten działa idealnie....jest pogromcą suchych skórek :) wygładza i poleruje powierzchnie skóry. Używam co drugie mycie,ale można i codziennie.
Cena troszkę dobija portfel,ale i tak będe go kupować.,bo jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758874].usefull || 0 }}% pomocna.