Nivea, Dry Fresh, Antyperspiant w kulce

Nivea, Dry Fresh, Antyperspiant w kulce

Skuteczny i niezawodny antyperspiant w kulce dla kobiet. Nivea Dry Fresh to ochrona przed poceniem nawet do 48 godzin.
Formuła Dualactive gwarantuje skuteczną ochronę dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych, tworząc najsilniejsze antyperspiranty na rynku od Nivea.

ochronne, zapachowe
zapachowa
w kulce
50 - 100ml
Skóra
normalna

Nieporównywalnie skuteczniejszy niż cała linia antyperspirantów Nivea

Nie ukrywam, że większość antyperspirantów Nivea to w moim przypadku festiwal porażek, niewiele udało mi się tu znaleźć dezodorantów, które mogłabym polubić. Jednak ostatnio skusiłam się na ten - i jestem pozytywnie zaskoczona.

Na początku mojej recenzji zaznaczę, że nie mam kłopotów z nadmierną potliwością, więc nie stawiam antyperspirantowi przesadnie wysoko poprzeczki; jednak wymagam suchości i poczucia świeżości przez cały dzień - po prostu. Myślę że każdy takie właśnie ma oczekiwania wobec antyperspirantu, a w przypadku braku nadpotliwości każdy przeciętny produkt powinien temu sprostać. Jednak dotąd tylko jeden antyperspirant jest jak dla mnie absolutnie niezawodny - 24h Vichy. Niezawodny - czyli nigdy nie zdarzyło mi się, żeby czuć przy nim choćby najmniejszy ślad wilgoci czy przykrego zapachu.

Nivea ma formę w kulce (co bardzo mi odpowiada), dozuje się dobrze, nie oblepia skóry zbyt dużą ilością, nie zacina się. Zapach bardzo przyjemny, świeży, chętnie do niego wracam. Nie jest przesadnie mocny i nie będzie raczej stwarzał konkurencji dla perfum.

A działanie? Naprawdę zaskoczył mnie bardzo na plus, mogę powiedzieć, że był jak dotąd najskuteczniejszy ze zwykłych drogeryjnych antyperspirantów, jakich dotąd próbowałam. Nie planuję rezygnować z Vichy (to mój hit i niezawodny ulubieniec, zaufałabym mu podczas maratonu, ironmana i co tam komu jeszcze przyjdzie na myśl), ale gdybym miała stosować zamiennie tańszą opcję - to byłby to właśnie ten produkt. Po ostatniej porażce z Nivea dry comfort (strasznie kiepski) nie spodziewałam się takich rezultatów!

Radzi sobie na co dzień - to akurat żadne wyzwanie, uznaję za warunek konieczny do pozytywnej oceny. Ale sprawdziłam go podczas całego dnia intensywnych porządków (takich w rodzaju "przestawię tą szafkę, przerzucę do niej rzeczy z komody... o, jeszcze trzeba umyć karnisz. I trawę skosić. Aaa, i jeszcze cała łazienka") - i dał radę. Zero brzydkiego zapachu, pod pachami sucho. Pomyślałam - eee, takie wyzwania. Dajmy mu popalić! I zabrałam go ze sobą na działkowe manewry, z malowaniem ogrodowej huśtawki i intensywnymi pracami ogródkowymi. W upalny dzień. I co? Dał radę. Czułam się świeżo, wszystko suche, elegancko.
Pozostaje mi przyznać, ze jest naprawdę skuteczny!

Pozostałe parametry: czy bieli ubrania? Nie zauważyłam nic szczególnego, zawsze ostrożnie się ubieram, ale na pewno zauważyłabym, gdyby był pod tym względem bardziej brudzący niż większość tego typu produktów.
Opakowanie - minus za to, że ciężkie i szklane. Tego bardzo nie lubię w dezodorantach Nivea - jeden upadek na kafelki i mamy albo po dezodorancie, albo po kafelkach. Albo jednym i drugim. Najgorzej.
Zarówno cena, jak i dostępność - drogeryjne, super.

Jednym słowem: odnajduję go bardzo skutecznym ;) Może czyni to zawartość dwóch składników antyperspiracyjnych, o których pisze producent? I uważam, że zapewnienia producenta w ogóle są tu jak najbardziej spełnione: "najsilniejsze antyperspiranty na rynku od Nivea" - tak, zgadzam się w zupełności. Żaden Nivea nie sprawdził mi się tak jak ten, a nie zawaham się powiedzieć, że żaden w ogóle poza Vichy nie dał mi takiej skuteczności. Vichy to numer jeden, ale Dry Fresh zasługuje jak najbardziej na drugie miejsce u mnie na podium.

Typowy

Jak dla mnie typowy antyperspirant z nivea. Delikatny, nie podrażnia mi skóry, ładnie pachnie i kosztuje nie wiele. Plus na wydajność, starcza naprawdę na długo