Cleanic, Kindii, New Baby Care, Chusteczki nawilżające z emolientami (nowa wersja)

Pojemność 60 szt

Chusteczki Kindii New Baby Care do delikatnej skóry noworodków i niemowląt: - skutecznie i łagodnie oczyszczają skórę dziecka - chronią przed suchością i podrażnieniami, tworzą barierę ochronną - przyjemny i delikatny zapach, dający uczucie odświeżenia - nie pozostawiają na skórze uczucia lepkości - do higieny skóry całego ciała - mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr OP-ZF/429/K-7/12/15 Receptura chusteczek Kindii New Baby Care została opracowana na bazie emolientów pochodzenia naturalnego, aby sprostać wymaganiom delikatnej skóry dziecka: - przebadane dermatologicznie - hipoalergiczne - pH neutralne dla skóry - bez PEG - bez alkoholu

wszystko w jednym

Idealne dla wrażliwej skóry noworodka

Chusteczki o bardzo dobrym,sprawdzonym składzie. Idealnie sprawdzają się od pierwszych chwil życia. Nie powodują podrażnień, pielęgnują, nawilżają i oczyszczają naskórek. Są wygodne w użyciu, delikatne, bezzapachowe. Polecam wszystkim rodzicom!

Jako młoda mama zużyłam już wiele opakowań. Najbardziej opłaca się robić zakupy hurtowe (Economy pack) w drogeriach/aptekach internetowych.

Mega delikatne

Nowa wersja Kindii jest naprawdę świetna. Dobrze nasączone, grube chusteczki dokładnie myją i pielęgnują pupę malucha. Delikatny zapach przypominający puder to kolejny plus. Nie podrażniają i nie uczulają. Są delikatne i przyjemne w dotyku