Organic Shop, Coconut & Shea, Moisturising Hair Mask (Maska do włosów `Kokos i Shea`)

Wzmacniająca maska do włosów z wyciągiem z organicznego kokosa i organicznym Shea. Zainspirowana tropikalnymi wyspami, niezwykle bogata maska do włosów Coconut & Shea to niezwykła mieszanka stworzona w celu nawilżenia włosów od nasady aż po same końce.
Organiczny Kokos wspiera strukturę włosów, pozostawiając je lśniące oraz regeneruje suche i zniszczone włosy.
Organiczne Shea zapewnia intensywne nawilżenie, naprawia rozdwojone końcówki i wygładza, pozostawiając włosy miękkie i odnowione.

Zdecydowanie polecam

Większość kosmetyków marki Organic Shop spełnia moje oczekiwania ale serię masek do włosów lubię najbardziej. Maska Organiczny Kokos & Shea jest nową propozycją w bogatej już ofercie masek OS. Oprócz tego, że maska pachnie obłędnie, to faktycznie zauważalnie wygładza moje włosy i je nawilża. Lubię maski bez dodatków silikonów, bo wiem, że choć na efekt trzeba będzie trochę poczekać, to będzie on trwały (w przeciwieństwie do odżywek z silikonami, które "działają" natychmiast, ale efekt "zmywa się" wraz z umyciem włosów).
Ta maska w pełni spełniła moje oczekiwania i z całą pewnością kupię ją ponownie. Maska ma dość bogatą, kremową strukturę trzeba więc pamiętać, by bardzo dokładnie spłukać włosy po jej użyciu. Za to bardzo przyjemnie się ją nakłada :)