Color, Glazewear Lip Gloss (stara wersja)

Color, Glazewear Lip Gloss (stara wersja)

Błyszczyk do ust dostępny w ośmiu kolorach.

Błyszczyk metaliczny, Extreme Shine lub bezbarwny prosimy oceniać w oddzielnych zgłoszeniach.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Disostearyl Fumarate, Hydrogenated Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Hydrogenated Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Cera Microcristallina, Polybutene, Petrolatum, Parfum, Polyethylene, Benzoic Acid, Dimethicone, Octyldodecyl, Myristate, Glyceryl Rosinate, BHT, [+/- CI 77491/77492/77499, CI 77019, CI 42090, CI 77891, CI 15850:2, CI 15850:1, CI 77120, CI 77742, CI 45410]

Cena: 24,90 zł / 8 ml

taki sobie....

Błyszczyk jest taki sobie, średniak. Nie zachwycił mnie swoją trwałością, nie wyróżnia się niczym szczególnym.
+ładnie się błyszczy na ustach
+niska cena
+wydajny
-krótkotrwały, zmywa się szybko
-po dłuższym okresie użytkowania zapach robi się nieprzyjemny
-konsystencja trochę za gęsta

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Lubie go.

Posiadam różowy błyszczyk i używam go tylko na szminke. Spełnia on funkcję, która od niego wymagam - rozswietlic kolor i nadać mu połysku. Jestem, wiec na tak!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zjawiskowy! Mój numer 1.

Jeden z najlepszych błyszczyków, jakie miałam. Używałam najczęściej koloru GOLDEN, ponieważ był moim zdaniem najciekawszą barwą spośród zaproponowanych w gamie.

Niebywała trwałość błyszczyka (4 godziny), specyficzny, przyjemny zapach i efekt, jaki tworzył tuż po nałożeniu na usta można opiewać w nieskończoność :)

Gdzież teraz znaleźć taki błyszczyk, który mu dorówna? :(

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Przeciętny.

Posiadam odcień Golden - lekko pomarańczowe złoto. Trwałość średnia - w zależności od wykonywanych czynności.
Błyszczyk, który ciężko jednoznacznie ocenić.

Zalety:
*przyjemny zapach
*wygodny pędzelek
*wydajny - wystarcza na długo
*nie rozlewa się poza usta
*gęsta konsystencja

Wady:
*jasne odcienie nie są odpowiednie dla pań z naturalnie ciemniejszą barwą ust - kolor prześwituje i nie pokrywa naturalnego

Na co dzień może być, zatem mogę polecić :)

słabizna

posiadam najciemniejszy kolor z tej serii(chrome amethyst). Niestety nie trafiłam z nim, bo nijak wygląda na moich ustach. Trwałośc błyszczyka jest prawie żadna. Jedyny plus jaki mogę przyznać to smak i zapach . Uważam, że jest dużo lepszych błyszczyków na rynku za niższą cenę.

super!

Mam 2 takie błyszczyki na chwilę obecną i są świetne.Dobrze nawilżają usta,ładnie pachną,dobrze sie rozprowadzaja,długo sa świeze i zdatne do użytku.Bardzo fajnie wyglądają na ustach.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Super

Mój KWC:) Super kolor (jasnoróżowy), idealnie nawilża, długo utrzymuje się na ustach, fajny zapach, wydajny. Strasznie żałuję, że został wycofany, niestety muszę szukać innego ulubionego błyszczyka a to trudne zadanie:)

Ilość zużytych opakowań: dużo:)

fajny był

Miałam odcień koralowy, nie pamiętam nazwy niestety. Łatwo i gładko rozprowadzał się na ustach, dobrze krył i długo utrzymywał, równomiernie znikał ;) Bardzo ładnie pachniał i świetnie smakował, owocowo, bez nieprzyjemnego chemicznego posmaku. Bardzo żałuję, że nie można go już kupić :(

Używam tego produktu od: używałam rok temu

lubię

gdyby była możliwość to jeszcze raz bym sobie kupiła ten błyszczyk. Konsystencja fajna, dobrze się rozprowadza na ustach, nie wysusza, długo się utrzymuje. Prawie codziennie go używałam a starczył mi na prawie rok! ogólnie polecam

Używam tego produktu od: 6lat

KWC :D

Świetny. Mój ulubiony odcień to natural flux (niestety teraz jest juz niedostepny) . nic dodać nic ując. Zero minusów. same plusy. długo utrzymuje sie na ustach, wyglada świetnie, bezsmakowy, bezzapachowy.

mmmmmmmmmmmmm

heh, na samą myśl o tym błyszczyku delikatnie się uśmiecham, nie wiedziałam nawet że został wycofany, nie widziałam go w katalogu...jednak nie mogę sobie odmówić i nie naskrobać recenzji:)

Miałam dwa, jasny różowawy, chyba Mouvelous Metal- który podkreślał delikatnie usta, nadawał im połysk i powab, może są jakieś lepsze błyszczyki, jednak sentyment pozostaje sentymentem:) Dobrze wspominam ten jasny odcień. Ogólnie nie widzę się w różach (na ustach), jednak ten kolor miał coś w sobie, moim ciemnym ustom nadawał połysk i delikatny kolor, a zapach był słodkawy, taki nietypowy (dawno używałam błyszczyków z avona i nie wiem jak jest obecnie).

Posiadałam również kolor: Amethyst Chrome, który właśnie wygooglowałam i na fotce jest zgniło-fioletowy, a na moich ustach robił cuda:):) Jego czerwień utrzymywała się tak długo jak chciałam, był powabny, kobiecy, niesamowicie intrygujący;) nie widziałam innego takiego produktu, podkreślał usta, pomimo ciemnej barwy uwydatniał je i jak już napisałam był dla mnie po prostu super. :):):) mmmmmmm, robił z ust soczystą truskawkę i dojrzałą wiśnię.... no i wszystkim kojarzył się z czerwonym winem:)- kolor, smak, wygląd:)

Używam tego produktu od: dawno dawno temu

OK

Nie jestem fankś metalicznego połysku, ale ten jest całkiem fajny(posiadam odcień iced pink). Plusem jest wydajność.

Niestety produkt jest kleisty i po paru godzinach robi się taka biała linia na ustach. Poza tym nie nawilża.

Używam tego produktu od:2 lat