Szampon nadający włosom blask z wyciągiem z malin i olejkiem jojoba

Szampon nadający włosom blask z wyciągiem z malin i olejkiem jojoba

Szampon do włosów normalnych. Nadaje jedwabistą miękkość i blask. Pielęgnuje dzięki olejkowi jojoba i malinom.

Cena: 6-7zł

Malinowe wloski:)

Szampon,ktory ma sprawic,ze nasze wlosy beda lsnily hmmm...ja w takie bajki nie wierze.Wlosy zdrowe=wlosy blyszczace:)Szampon ma myc wlosy i tyle a cudow na kiju nie oczekuje.
Czy ten szampon moze jeszcze gdzies dostac?
Pamietam go bardzo dokladnie,bo byl to moj ulubiony szampon o boskim zapchu-soczystych malin.Nie jakiegos sztucznego malinopodobnego...ale soczku malinowego.Szampon miescil sie w fajnej przezroczystej buteleczke,bardzo ladnej.Widac ile szamponu zuzylismy i ile nam jeszcze zostalo.Sam kosmetyk ma forme zelowa,gesta,dzieki czemu produk jest bardzo wydajny.Pieni sie znakomicie i ten aromat malin...mmmm rozkosz.Myje wlosy bardzo dobrze,czys jak skrzypia pod palcami.Ja uzywalam z odzywka z tej serii i nie mialam absolutnie zadnych problemow z rozczesniam.Glowka rowniez nie swedziala choc mam wrazliwa skore glowy.Rewelacyjny szampon za pare zl.Jesli jest jeszcze w sprzedazy dajcie znac.

Używam tego produktu od: kilka late temu
Ilość zużytych opakowań: zuzylam dwa opakowania

Przyjemny

bardzo przyjemny szampon, Dobrze oczyszcza i odświeża włosy, pozostawia na długo uczucie czystości. Włosy są długo świeże, gładkie, śliskie i faktycznie błyszcza mocniej. Widać, że są dobrze oczyszczone.
Szampon ma postać różowego płynu, jest dość rzadki, dobrze się pieni i pięknie pachnie malinami.
Zapach długo pozostaje na włosach.
szampon jest niedrogi i wydajny.
opakowanie wygodne i bardzo ładne, estetyczne, nie psuje się.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

taki se szampon :)

w zasadzie taki tam zwykly szampon. szczegolnego jakiegos blasku nie nadaje, nawet malinami nie pachnie :/ zapach jest jakis dziwny, nawet nie potrafie go okreslic (w kazdym razie nie smierdzi na szczescie). taki tam.... ;)

odzywka z tej serii tez taka tam.... ;) ma troche inny zapach niz szampon - bardziej wyrazisty, troche chemiczny, momentami nieprzyjemny wrecz

Używam tego produktu od:....

Salon fryzjerski

Jaki blask...?

Kupiłam kilka lat temu, zapach boski, konsystencja ok, ale działanie średnie. Moje włosy były po nim sianowate, bez połysku, przyklapnięte, bez wyrazu po prostu... Zużyłam to nieszczęsne opakowanie, ale więcej chyba nie będę próbować...Używam tego produktu od:kiedyś

***

Nie mam problemów z włosami , łatwo się rozczesują , nie są suche , ale przyznam szczerze - nie lubię tanich szamponów do włosów , tzn. dostepnych w każdym supermarkecie czy drogerii . Snobem nie jestem , to chyba fobia , ale tanie szampony mnie obrzydzają . Za wyjątkiem tego - być może dlatego , że MUSIAŁAM go użyć . Z braku laku - na wakacjach głowę myć trzeba , mój szampon się skończył , ko.eżanka przyszła z pomocą i tylko TYM mogłam umyć włosy , firmowych salonów fryzjerskich w miejscu w którym wypoczywałam nie było . I miłe zaskoczenie . Przyjemny zapach - [ przełamałam się i kupiłam niedawno też szampon tej firmy o zapachu zielonej herbaty - równie sympatyczny co malina ] , delikatna piana , po wysuszeniu czyste , sypkie , błyszczące i takie mięciutkie jak u kaczuszki lekkie włosy . Lubię ten szampon choć używam go naprawdę od święta . To jest jedyny supermarketowy szampon , który toleruję [ no i tej firmy o zapachu zielonej herbaty ] .

bez blasku

Nie chce dac złej opini za to ze nie zauwazyłam zeby oczyszczał moje włosy bo jest on przeznaczony do normalnych włosow a ja mam tłuste..wiec nie wiem czy tak ma byc ze po umyciu stały sie takie jak tłuste? ale to chyba moje wina ze nie dobrałamj odpowiedzniego szamponu wiec nic nie mowie ,spodobał mi sie w nim sliczny malinowy zapach ,ładnie sie pieni wiec co narzekac? i kupiłam go w promocji za 5 zł wiec nie załuje za bardzo

lubie go!

używałam go razem z odżywką, z resztą zawaze używam odżywek, bo inaczej nie mogę rozczesać włosków. Szampon ślicznie pachnie, włoski są po nim takie świeże i puszyste!
Ogólnie mi bardzo przypasował :) A w dodatku kupiłam go na promocji za śmieszną cenę - 4 czy 5 zł za szampon + odżywkę (standardowej wielkości)! I za to duży +

ujdzie

slicznie pachnie ale poza tym nie ma jakihs tam boskich wlasciwosci, wlosy po nim mam minimalnie sianowate, ale tak to ujdzie , dla zapachu mozna kupic

Bomba!

To zdecydowanie najlepszy szampon jakiego kiedykolwiek używałam! Ma cudny zapach, który utrzymuje się długo po umyciu(co zauważył mój chłopak); włosy są mięciutkie, lśniące i fajnie się układają! Uwielbiam go!

Blasku nie zauwazyłam....

No cóż...Szampon ma bardzo miły zapach, przyjemnie się pieni, włosy nie plącza się po umyciu, ale blasku nie mogę się dopatrzyć...Po umyciu nie sa błyszczące ani miekkie, po prostu czyste. Zwykły szampon z bardzo apetycznym zapachem.

Kocham ten zapach

Mycie włosów tym szamponem to czysta przyjemność, gdyż zapach jest po prostu nieziemski. A sam szampon? Przyjemna konsystencja, dobrze się pieni. Efektu błyszczących włosów nie zauważyłam specjalnych, ale i tak lubie ten szmpon, bo mycie nim główki to czysta przyjemność

super

Pachnie pięknie, włoski są po nim mięciutkie i bardzo błyszczące,używałam w komplecie z odżywką, więc trudno powieddzieć czy to zasługa samego szamponu.Warto spróbować, aha moje włosy są wielokrotnie farbowane, gęste i raczej przetłuszczające się.