Labo Beauty, Matujące chusteczki do twarzy

Labo Beauty, Matujące chusteczki do twarzy

Pojemność 50 szt

Matujące chusteczki do twarzy 50 szt. doskonale absorbują nadmierne wydzielanie się sebum.Idealnie nadają się do usunięcia świecącego blasku z twarzy.
Najlepiej stosować je przed zrobieniem makijażu jako produkt bazowy.
Wykonane ze 100% naturalnego lnu.

bibułki
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Skuteczne!

Moja sucha dotąd skóra zaczęła się buntować i w połowie dnia świecić na nosie i czasem brodzie, więc udałam się po jakiś matujący puder, a Pani w Hebe zaproponowała mi te bibułki. Niedrogie, aż 50sztuk w opakowaniu i poręczne? Ok, próbujemy :)

Zamknięte zostały w słabej jakości kartoniku, który się wygina i niszczy, co zresztą widać na zdjęciu. Ma jednak te zaletę, że można go rozłożyć i wygodnie wyjąć chusteczkę czy chusteczki, bez kombinowania jak to zrobić (teraz mam wibo i tam jest to koszmarnie nieprzemyślane).

Są zgrabne, małe, cienkie, jednak nie na tyle by się rwały. Koloru papieru śniadaniowego, pod światło pięknie widać, który fragment nadaje się jeszcze do użycia. Jedna chusteczka to w moim przypadku cała strefa T, więc całkiem wydajnie :)

Nie niszczy makijażu, nie ściera go, nie zmniejsza jego trwałości. Robi dokładnie to, co ma robić, czyli zbiera z twarzy nagromadzone sebum zostawiając makijaż odświeżony, a cerę zmatowioną.

Działają, więc czego chcieć więcej? Zdecydowanie kupię ponownie :)