Nails Inc., Self-Made Mermaid Nail Polish Duo (Zestaw dwóch lakierów do paznokci)

Pojemność 2 szt

Zostań samozwańczą syrenką !
Wybierz jeden z dwóch lakierów: Mermaid Parade, miękka opalizująca perła, która dodaje natychmiastowego połysku lub Ocean Ever After iskrzący morski błękit marzeń.
Oba odcienie pięknie sprawdzą się w pojedynkę lub można je łączyć razem w celu uzyskania pełnego uroku syreny. Każdy produkt został opracowany tak, aby był trwały, a także posiada szeroki pędzelek Nails Inc., który zapewnia doskonałą aplikację.

Dzięki Wizaż poznałam świetna markę lakierową <3

Set dwóch lakierów do paznokci, który otrzymałam od wizaż.pl w nagrodzie za top recenzentkę marca.
Jakiś czas temu postanowiłam zdjąć hybrydy i dać odpocząć moim paznokciom od nich.
Zastanawiałam się czym pomalować paznokcie i postanowiłam wypróbować zestaw tych dwóch, syrenkowych lakierów.
Dosłownie syrenkowych, bo począwszy od bardzo syrenkowego, tekturkowego opakowania - kończąc na mieniących się morskich odcieniach lakierów niczym ogon syreny, która przepływa morza i oceany.
Zestaw składa się z dwóch - pięknie uzupełniających się lakierów do paznokci.
Oba mają spore rozmiary, bo aż 14 ml !!
Odcienie jakie znaleźć można w zestawie są iście syrenie w nazwie - MERMAID PARADE oraz OCEAN EVER AFTER.
MERMAID PARADE - to lakier, który w kolorze jest perłowy, błękitny, morski - przeplatający tęczowe, lekko metaliczne barwy w sobie. Posiada też drobinki, które mienią się niczym syrenia łuska na ogonie. Uroczy - piękny, zakochałam się w nim- dosłownie. Jedna warstwa lakieru dla mnie jest zbyt lekka, więc nałożyłam dwie i dało to naprawdę niesamowity efekt.
OCEAN EVER AFTER - to mieszanka brokatowych drobinek z metalikiem. Każda drobinka nadaje mieniącego się, migoczącego efektu. W kolorze - morski, ale zarazem tęczowy - niczym łuski na syrenim ogonie. Lakier ciemniejszy, ale piękny w duecie z Mermaid Parade stanowi wspaniały efekt na paznokciach. W wersji solo myślę, ze także tak samo pięknie wygląda. Jedna warstwa genialnie pokrywa płytkę paznokcia, a druga - dodaje jeszcze lepszego efektu wow.
Oba lakiery mają płaskie, szerokie, lekko zaokrąglone na końcu pędzelki. Dzięki temu łatwo nakłada się je na płytkę paznokcia. Nie są zbyt gęste, za to dość "lejące", ale mimo to nie spływają z płytki paznokcia. Dość szybko schną na paznokciu Są przepiękne i jestem nimi dosłownie oczarowana.