Odżywka do włosów nadająca blask - malina & olejek jojoba

Odżywka do włosów nadająca blask - malina & olejek jojoba

Nadająca blask odżywka do włosów normalnych. Odżywia i pielęgnuje dzięki wyciągom z ziół szwajcarskich, malinom i olejkowi jojoba. Ułatwia rozczesywanie i modelowanie.

Cena: 7,50zł

Bardzo ladnie pachnie!! jak budyn malinowy, ale taki naprawde naturalny..mmm..
Dobra odzywka, kiedys byla bardziej dostepna, wiec czesto jej uzywalam, teraz trudno ja dostac.
Odzywia, nawilza, wlosy sie dobrze rozczesuja, nie odbciaza.
Mam teraz inne ulubione typy, ale do tej bede wracac- o ile uda mi sie ja gdzies kupic ;-)
Nie sprawdzily sie za to na moich wlosach szapony z tej serii- ani slonecznikowy, ani malinowy- za bardzo obciazaly mi wlosy.

Używam tego produktu od:kiedys

Bardzo dobra !!!

Bardzo dobra odzywka do włosów. Przepięknie pachnie, prawdziwymi malinami - ślicznie a zapach długo pozostaje na włosach. Odzywka nie obciąża włosów, jest bardzo lekka. Po zastosowaniu włosy są miękkie, puszyste, gładkie i pachnące, regularnie stosowana naprawdę wpływa na połysk włosów, wyraźni je nabłyszcza. Odzywka ułatwia rozczesywanie. Nie wysusza włosów, nie niszczy końcówek, nie plącze. jest bardzo przyjemna w użyciu, zwłaszcza latem.

Używam tego produktu od: 2 lata

do kitu

Jedyne co w niej jest godne pochwały to zapach.
I tylko tyle niestety.
Można ładować garściami a efektu i tak nie widać, rozczesać włosy jest trudno. Odżywka ma nadawac połysk włosom - nie zauwazyłam takiego efektu.

Jak makijażem powiększyć usta

dobra i tyle

Dobra, świetnie rozczesuje moje dłuuugie, splątane włosy. Zapach jak sie uzyje z szamponem - boski...