Veet, Duo Bikini (Krem do depilacji okolic bikini)

Veet, Duo Bikini (Krem do depilacji okolic bikini)

Dzięki Veet Duo Bikini, depilacja tych delikatnych okolic jest łatwa, bezbolesna i możliwa do wykonania w zaciszu własnego domu. Po prostu nałóż krem depilacyjny, następnie użyj szpatułki Perfect Touch, aby łagodnie usunąć te wszystkie irytujące włoski.
Ponieważ krem depilujący rozpuszcza włoski a nie obcina je, nie odrastają one tak szybko ani nie są takie kłujące, a skóra pozostaje gładka dużo dłużej niż po goleniu.
Każdy element zestawu został opracowany specjalnie dla delikatnej skóry, od łagodnego kremu depilującego aż po specjalny krem nawilżający po depilacji z formułą opartą na ceramidach.

Opakowanie zawiera :
- 1 tubkę kremu depilującego (50 ml)
- 1 tubkę łagodnego kremu po depilacji (50 ml)
- 1 szpatułkę Perfect Touch
Czas aplikacji
- 5 minut

szkoda kasy

Niewazne jak dlugo pozostawi sie go na skorze to wloskow sie nie pozbedzie, szpatulka w niczym nie pomaga, a wloski, ktore usuwa nie wychodza do konca, przez co widac czarne punkty na skorze. Krem po depilacjii takze bez rewelacji.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

bubel

krem trzymałam wg zaleceń 10 minut, usunął może połowę włosków, skórę nieprzyjemnie podrażnił, była czerwona i piekła, generalnie nie polecam, bo po prostu nie spełnia swoich podstawowych funkcji

jedynie krem po depilacji jest w miarę ok

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Doskonały:)

Jedyny który jest w stanie wydepilować moje okolice bikini nie powodując podrażnienia, zaczerwienienia i wrastania włosków. Do tego Balsam po depilacji świetnie łagodzi i można go używać nawet po goleniu.

Nie ma się co rozpisywać bo jest po prostu doskonały. Na pewno kupię kolejny.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

Cellulit adipocyty

beznadziejny

Produkt w żaden nie spełnił moich oczekiwań. Rozsmarowałam dokładnie i trzymałam nawet 2 minuty dłużej niż zalecał producent kremu. Szpatułką nie zebrałam ani jednego włosa. Po zmyciu produktu, strefa bikini wyglądała tak samo. Zero wydepilowania. Tyle że podrażniona skóra piekła.

Oceniam zdecydowanie na nie. Zmarnowane pieniądze (niemałe) na bubel.

Używam tego produktu od:1 dzień
Ilość zużytych opakowań:0,5

jest ok

krem do depilacji usuwa zazwyczaj wszystkie włoski (mam bardzo cinkie, więc dla mnie jest wręcz idealny), bardzo podoba mi sie też krem po depilacji, łagodni chłodzi i odrastanie włosków nie jest bolesne, no i nie powstają żadne krostki
,plastikowa szpatułka do usuwania włosów też spełnia swoją rolę, czasami tylko muszę użyć szorskiej gąbeczki aby usuną wszystko
produkt ten ma oczywiście swoje minusy, bardzo szybkie odrastanie włosków, zazwyczaj po godzinie skóra jest juz szorstka, nie zawsze usuwa całe owłosienie
podsumowując, jest to jak narazie najlepszy produkt do okolic bikini jakiego używałam i na razie przy nim zostanę

Używam tego produktu od:4 miesiące

jedno duże ALE

Opakowanie starczyło mi na dwie depilacje. Za pierwszym razem wszystko było ok - krem usunął większość włosków, nie podrażnił. Po depilacji posmarowałam kremem łagodzącym dołączonym do opakowania. Nie używałam załączonej szpatułki, ponieważ ma zbyt ostre krawędzie i drapie. Zamiast szpatułką usunęłam włoski i krem za pomocą takiej drapiącej rękawicy do masażu pod prysznicem. Polecam ten patent.
Za drugim razem (po ok. 2 tygodniach) depilacja przebiegła pomyślnie (chociaż nierówno podzieliłam zawartość tubki i miałam mniej kremu niż za pierwszym razem). Po depilacji natomiast dostałam uczulenia - prze 2-3 dni dość mocno mnie swędziało.
Podobną sytuację miałam z innym kremem veet to depilacji nóg - za drugim razem wysypka.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry.

Dobry produkt do depilacji.Generalnie spełnia swoją rolę,nie podrażnia,nie uczula,nie wywołuje alergii itp..Dokładnie usuwa najmniejsze włoski.Generalnie wszystko jest ok,tylko wyjątkowo śmierdzi,a za te pieniądze-ja wydałam na niego 35zł,mam kilka opakowań mojego ulubionego z Bielendy.Także produkt dobry,godny polecenia,ja niestety nie zakupię ponownie bo po prostu mi się nie opłaca:P)

Używam tego produktu od:Jakiś czas temu

nie miałam lepszego

Kremik nie podrażnił mojej skóry usunoł zbędne owłosienie w 100% do tego nawilżył skóre nie podobał mi się tylko zapach ale w sumie to nie perfumy:) natomiast krem po depilacji to klasa sama w sobie doskonale łagodzi i koi.Troszkę drogi ale wart swojej ceny

Używam tego produktu od:używałam kiedyś

i tak i nie

Według producenta miał to być krem do depilacji ze wskazaniem dla skóry wrażliwej. Nie wydaje mi się, żeby tak było, bo jednak podrażnia. Poza tym śmierdzi okrutnie i nie zbiera wszystkich włosków - trzeba po nim użyć golarki. Dużym plusem jest krem łagodzący, który jest do niego dołączony - naprawdę skuteczny.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Nie dla mnie

W tym zestawie najlepszy jest krem po depilacji ,uspakaja skórę, jeśli pojawią się krostki to na drugi dzień nie ma po nich śladu. Jeśli chodzi o krem do depilacji to u mnie się nie sprawdza włoski wyglądają jak pourywane a niektóre są w stanie nienaruszonym ,szpatułka mało wygodna i do tego podrażnia skórę. Cena wysoka a sam krem do depilacji mało wydajny.

ok

Kupiłam krem z ciekawosci ,gdyż miałam dosyc maszynek i nie zawiodłam się:bardzo dobrze usuwa włoski w dodatku nie podrażnia i nie uczula skóry ,jest wydajny .Jedyne czego w nim nie lubie to zapach.Cena tez przyzwoita

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

super

Naprawdę nie rozumiem dlaczego ten krem ma az tak zle recenzje. U mnie sprawdził się swietnie. Usunął wszystkie włoski już po 5 minutach, nie podrażnił. Stosuje sie go wyjątkowo łatwo. Chyba nic więcej nie nalezy wymagać od takiego specyfiku.
I jest dość wydajny-wystarcza na kilka użyć.
Jedyny minusik jest taki, że kremu po depilacji zużywa się znacznie mniej przez co zostaje po wykończeniu kremu do depilacji. No ale można go stosować po użyciu jakiegos innego specyfiku:)
Ja naprawdę polecam. Bardzo dobry.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy