DualSenses, Rich Repair Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

DualSenses, Rich Repair Shampoo

Cena już od 24,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon z linii przeznaczonej do odbudowy suchych i zniszczonych włosów. Zapewnia delikatne oczyszczenie, a system Repair z proteinami pashminowymi umożliwia szybkie, równomierne pokrycie włosa czynnikami odbudowującymi oraz nadaje zdrowy połysk, gładkość oraz jedwabistość włosom.

Znasz skład tego produktu?

szampon na 5+

Dotychczas jest to mój najlepszy szampon. Spełnia wszystkie oczekiwania, czyli nie powoduje łupieżu i swędzenia skóry, włosy są dość długo są puszyste i nie przetłuszczają się tak szybko jak po użyciu innych szamponów. Właściwie od żadnego szamponu nie oczekuję cudu, ponieważ nie jest to odżywka, dlatego chodzi mi głównie o właściwości oczyszczające. Ten szampon jest wart swojej ceny, która z resztą nie jest wysoka zwłaszcza przy dużej pojemności. Nie stosuję tego szamponu cały czas, ponieważ fryzjerka doradzila mi żeby zmieniać szampony, aby nie przyzwyczajac włosów do jednego rodzaju bo "znudzi" sie włosom. Dlatego często kupuję nowe, ale ten mam cały czas na półce, ponieważ jak dotąd żaden mu nie dorównał :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211583].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny szampon

Zakupiłam właśnie butelkę 1500ml wraz z odżywką z tej samej serii, użyłam dopiero 2 razy, ale widzę, że moje włosy są po myciu bardzo miękkie, lepiej się rozczesują, nie elektryzują się.... na razie jestem zadowolona. Mam nadzieję, że nie obciąży mi włosów bo te z kolei mają tendencję do przetłuszczania.
Fryzjerka poleciła mi tą firmę więc coś w tym musi być :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152116].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Nie dla mnie

Szampon kupiłam swego czasu w okresie buntu przeciwko wszelkim drogeryjnym kosmetykom do włosów, twierdząc, że moje włosy akceptują tylko tzw. „fryzjerskie” i „profesjonalne” produkty. I faktycznie, przez bardzo długi okres kupowałam tylko takie szampony. Z lepszym i gorszym skutkiem. Ciężko stwierdzić, czym kierowałam się przy zakupie tego produktu, ale generalnie szukałam czegoś do zniszczonych włosów, oczekując cudu. Szampon kupiłam na allegro za jakieś 20 zł.
Byłam z niego zadowolona. Używałam go do codziennego mycia i nie zauważyłam jakichś szczególnych skutków ubocznych, ale wtedy też nie znałam jeszcze tak dobrze swoich włosów. Dobrze mył, nie robił z włosów sianka i to mi wystarczało. Dodatkowo wybitnie przypadł mi do gustu jego zapach, więc po jakimś czasie skusiłam się na ponowny jego zakup.
Szampon dostajemy w wygodnej, 250ml butelce, którą otwieramy przez naciśnięcie wieczka, przez co produkt się nie wylewa i możemy nałożyć go tyle, ile akurat potrzebujemy. Szampon jest dość gęsty i nie potrzeba go dużo, żeby umyć nim włosy. Świetnie się pieni i jest niesamowicie wydajny.
Czy przez jego działanie poprawił się stan moich włosów? Nie. O ile użycie tego szamponu rano pozwalało mi wytrwać z względnie świeżą czupryną do wieczora, tak umycie głowy wieczorem powodowało przyklap i mega obciążenie włosów już popołudniu dnia następnego. I to jest największy zarzut, jaki mam do tego szamponu.
Plus za to, że pomimo niezbyt ciekawego składu, nie wysuszył jakoś tragicznie moich włosów.
Skończyłam już drugie opakowanie (na siłę) i wiem, że nie kupię ponownie tego produktu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980115].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Napisanych recenzji: 7

Bardzo dobry :)

Szampon jest niesamowity :) Uratował moje włosy w salonie fryzjerskim i w domu. Stosowałam ten szampon przez 6 miesiecy non-stop i nie dostałam ani łupieżu,żadnych podrażnień ani włosy się po nim nie przetłuszczały. :) Kupiłam od fryzjerki (która oszukała mnie na cenie) największe opakowanie

Plusy:
+działanie
+zapach
+nie jest szkodliwy przy dłuższym stosowaniu
+nie obciąża włosów
+po wyschnięciu włosy nie są przyklapnięte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956567].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Bardzo dobry szampon

Jestem bardzo zadowolona z szamponu. Używam również odzywki z tej samej serii. Włosy po umyciu nie są jak druty, wyraźnie lepsze rozczesywanie, w połączeniu z odżywką super sprawa dla zniszczonych włosów.

+ zapach
+ jakość
+ efekt wygładzenia

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Poprstu cudo

Dostałam Go od cioci, fryzjerki . I po pierwszym użyciu się zakochalam . Włosy stały się miękkie, gładkie, miały połysk .
Zapach także mi się spodobał .

Jednynym minusem chyba jest cena .

Obecnie nie używam tego produktu, właśnie z powodu pieniędzy .

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909692].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 111

Nie dla mnie.

Szampon dostalam jako prezent po wizycie w salonie. Niestety nie nadaje sie do moich wlosow.

+piekny zapach- bardzo, bardzo mi sie podoba. utrzymuje sie caly dzien na wlosach

i to chyba tyle bo
-wlosy po nim placza sie niemilosiernie, nawet po uzyciu odzywki mam wielki problem z rozczesaniem.
-wlosy sa szorstkie w dotyku
-bardzo ale to bardzo obciaza. niestety myjac wlosy rano wieczorem juz sa nieswieze:/ (mam tendencje do przetluszczania, ale zeby az tak?!)

3 gwiazdki po czesci daje za to ze oddalam go mamie, ktora wyjatkowo sobie go chwali - wiec co jaki wlos lubi.;)

do przetluszczajacych sie wlosow NIE:)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: uzylam kilka razy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887118].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 348

Jak na profesjonalny szampon- wypada słabiutko

Zacznę od tego, że nie wierzę w żadne cudowne własciwości pielęgnacyjne szamponów, czy to fryzjerskich, czy to dla zwykłych zjadaczy chleba. Dlatego nie lubię, gdy producent obiecuje nam czary z mleka i efekty, których nie jest w stanie dotrzymać. Jako rudowłosa kręcona wytestowałam chyba prawie wszystkie dostępne szampony dla włosów suchych ( niestety, naturalnie kręcone rude włosy są suche i mają tendencje do sianowatości, jeśli się nie pielęgnuje i nie nawilża). Nie mogłam więc nie przestestować i teo wynalazku.

Szampon dobrze się pieni. Domywa wszelkie niepożądane pozostałości pianek czy lakierow. Jest bardzo wyfajny, pieni się bez zarzutu i pachnie delikatnie (zapach znika po wysuszeniu włosów w sumie). Na plus liczę to, że włosów nie obciąża i nie oblepia czymś, co ma imitować gładkość. Natomiast nie mogę powiedzieć, by były one w lepszym stanie, niż po jakimkolwiek innym szamponie ( za wyjątkiem Syossa dla włosów suchych- oj koszmar to jest). Po prostu jest to dobry szampon, bez żadnych towarzyszących cudów.

Za wszystko sprawiedliwe trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: rok temu chyba
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka pełnowymiarowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871570].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmienił się

Używam tego szamponu od bardzo dawna i przez długi czas byłam zachwycona efektami jakie dawał. Włosy o wiele mniej się łamały, były zdrowsze, wyglądały bardzo ładnie, co przy moich rozjaśnianych włosach rzadko się zdarza. Niestety odkąd pojawiło się nowe opakowanie, zmieniła się też formuła kosmetyku. Włosy po umyciu tym szamponem, bez względu co nałoże na nie po myciu, są TRAGICZNE! Oklapnięte, matowe, \'bez życia\'. Od dłuższego czasu zastanawiałam się, dlaczego moje włosy wyglądały brzydko, po zmianie szamponu dowiedziałam się \'kto\' jest winowajcą... Na moich włosach produkt kompletnie się nie już nie sprawdza, na pewno nie kupię go ponownie, jednak znam osoby, którym aż tak bardzo nie szkodzi.

Używam tego produktu od: 4,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 po 200 ml i jedna butelka 1,5 l

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869814].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 224

jeden z lepszych

Lubię produkty Goldwell, mają dobre szampony, odżywki, farby.
Ten szampon spełnia swoją rolę. Mam bardzo dlugie do pasa i bardzo gęste włosy, które często są przesuszone i cięzko je rozczesać. Szampon dobrze nawilża włosy, są miękkie w dotyku, dobrze oczyszczone, lśniące.
Kremowa konsystencja sprawia, że mycie jest naprawdę przyjemne i czuć, że kosmetyk dobrze działa na włosy.
Niestety, przy 2 butelce zbrzydł mi już zapach szamponu, za co odejmuję gwiazdkę, bo bardzo lubię, gdy kosmetyk ładnie mi pachnie.
Niemniej polecam. Szczególnie z odżywką z tej serii, bo razem działają najlepiej!

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845421].usefull || 0 }}% pomocna.