DualSenses, Rich Repair 60 Sec. Treatment (60-Sekundowy balsam do włosów)

DualSenses, Rich Repair 60 Sec. Treatment

Cena już od 29,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Produkt z proteinami pashminowo - jedwabnymi, daje ultra szybki efekt, intensywną pielęgnację z efektem regeneracji włosów.
Odbudowuje je już w 60 sekund, są gładkie jak jedwab.
Do włosów suchych, zniszczonych i zmęczonych.
Dla widocznego, zdrowego połysku i uczucia wygładzonych, jedwabistych włosów.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 7

Super :)

Maska jest cudowna :) Uratowała moje włosy (wraz z szamponem) w salonie fryzjerskim i w domu. Stosując ją regularnie zauważyłam poprawę na moich zniszczonych włosach :) I do tego ten piękny zapach,który utrzymuje się u mnie na 2 dni :)

Plusy:
+działanie
+zapach
+nie obciąża włosów

Maska jest naprawdę warta swojej ceny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956568].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 44

bardzo fajna

Próbowałam już wielu, drogich i tanich, myślę, że ta maska jest jedną z najlepszych za dobrą cenę

Plusy:

+ cudowny zapach (uwielbiam go!)
+ cena
+ bardzo wydajna
+ włosy po użyciu sa gładkie, mięciutkie, błyszczące i pachnące
+ szybkie działanie (ale ja zostawiam ją i tak na 5 min.)
+ pomaga odbudować i poprawić kondycję zniszczonych, suchych koncówek

Minusy:

- trochę obciąża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832091].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Nawet dobra

Odżywka ma deikatny, słodkawy zapach. Konsystencja dość gęsta, kolor kremowy.

Plusy:
- włosy łatwo się rozczasują,
- są miękkie, pachnące,
- puszyste (co dla mnie nie jest zaletą)
- po minucie można ją już spukać,
-jest bardzo wydajna (mam 1,5 l. butelkę),

Wady:
- nie jest tak rewelacyjna jak ją reklamowano, nie odbiega niczym od innych odżywek (pantene itp.)

mimo wszystko polecam, ponieważ jest dobra, a wiadomo, że każdy inaczej przyswaja i reaguje na kosmetyki.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773602].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 659

strasznie obciaża, nie do wszystkich typów włosów się nadaje

Tak jak pisze producent, produkt ten najlepiej sprawdzi sie na suchych, grubych, sztywnych włosach. Jeżeli chcesz mieć lekkie wlosy bez obciażania, omijaj go z daleka. Kupiłam wielką butlę fryzjerską 1,5 litra tego czegoś .
Stosowałam go na rózne sposoby i powiem tak. Po myciu , jak dla mnie nie nadaje się. Włosy są masakrycznie obciążone, wiszą smetnie i na dodatek nie chca się układać, nie daja się ujarzmić. Owszem widac efekt pielegnacji, gdyż są lśniące, gładkie , nawilzone.
Na moich włosach najlepiej ten produkt sprawdza się nałozony jako kompres przed myciem, solo lub składnik mieszanek z olejem, później dokladne zmycie szamponem i właściwa maska. Stospowany w ten sposób naprawde wspaniale pielegnuje włosy , które aż lśnią zdrowym blaskiem.
Produkt jest bardzo wydajny, nawet niewielką ilosc łatwo rozprowadzić na włosach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę butlę 1,5 litra

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[737910].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Super

Zalezy mi zawsze na czasie a dzieje sie to rano i nie chce mi sie czekac jak przy innych odzywkach 5-10 minut bo to wnerwiające, nie lubię też odżywek bez spłukiwania, wydaje mi się ze mam cos na włosach z czym nie czuję się dobrze.
Ta odżywka spelniła moje oczekiwania. Mialam ją bardzo długo ale tą w wersji butelkowej 1500ml 60sec

Używam tego produktu od: dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[737897].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

dobra maska

Maskę dostałam w prezencie, ale o ile na początku nie zachwyciła mnie wcale, to z czasem ją polubiłam. Efekty były naprawdę zadowalające., ale nie od razu. Konstystencja maski jest gęsta, szbita, o przyjemnym zapachu. Po zużyciu całej maski zauważyłam:
-zwiększoną objętość włosów
- b. błyszczace włosy
- wygładzenie włosa
Wydaje mi sie, że maska będzie odpowiednia dla włosów wysuszonych, porowatych. Nie nadaje sie do włosów tłustych i przetłuszczających się. U mnie sprawdziła się, gdy nie stosowałam jej po każdym umyciu włosów, a jedynie max w raz w tygodniu , jako maske regeneracyjną. Uwaga maska może obciązyć włosy.Dodatkowo do plusów można zaliczyc to, że nie uczula i nie spowoduje łupieżu. Bardzo wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[737159].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Dobry produkt

Wlaśnie skończyłą mi się pierwsza butla tej odżywki (i nie ostatnia). Przy zakupie kierowałam się składem, zawiera dużo bardzo fajnych składników.

I nie rozczarowałam się, po pierwszym użyciu już wiedziałam, że jest świetna. Nie musiałam nawet suszyć włosów, żeby zauważyć, że stały się miękkie i gładkie. Razem z nią używam jedwabiu na końcówki i moje włosy mają się super, pomimo farbowania na jasny blond.

Jedynym minusem jest zapach, który jest taki sobie, ani brzydki, ani ładny oraz lekkie obciążanie włosów, ale przynajmniej są wygładzone :)

Bardzo dobry produkt, w przystępnej cenie ( 66zł za 1l - w przeliczeniu na 200ml drogeryjne opakowania choćby nivei, wychodzi nawet na tańszą, a jest o niebo lepsza).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[721487].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

to nie była miłość od pierwszego ... użycia :)

To moja pierwsza recenzja i zdecydowałam się na nią tylko dlatego, że być może komuś przyda się to co napiszę ;)

Ten balsam zakupiłam pod wpływem dobrych opinii, zdecydowałam się od razu na 1,5-litrową butlę, z czego 0.5l odlałam siostrze.

Po pierwszym użycie pomyślałam: O matko! Nie dość, że balsam nie pomógł to nawet zaszkodził, włosy były suche, matowe. Kolejne podejścia tylko utwierdzały mnie w przekonaniu, że to nie jest maska dla mnie.

Po kilku m-cach sporadycznego używania (no bo jak to tak, tyle kasy, szkoda, itp.) w różnoraki sposób (przed myciem, po myciu, na krótko, na dłużej) juz miałam oddać go siostrze, która de facto jest bardzo zadowolona, gdy postanowiłam dać mu ostatnią szansę.

I udało się, w tej chwili uważam, że jest to jedna z lepszych masek, które stosowałam, a było ich już kilka. Co się stało, że zmieniłam zdanie?

Po prostu zastosowałam go inaczej niż zwykle. Zawsze po umyciu włosów odciskałam nadmiar wody w ręcznik, tak żeby nic mi się nie lało na twarz i szyję, gdy stosuję odżywkę/maskę. Tym razem lekko wycisnęłam wodę rękoma i od razu nałożyłam na takie ociekające wodą włosy ten balsam.

I... rewelacja! Włosy po spłukaniu i wysuszeniu mięciutkie, lejące, nie spuszone, bardziej zdyscyplinowane. Od tamtej pory tak go stosuję i jestem bardzo zadowolona.

Minusem na pewno jest fakt, że obciąża moje cienkie, przetłuszczające się włosy, ale wybaczam mu to, i tak myje je codziennie.

Uff, rozpisałam się. Ale być może ktoś po przeczytaniu tej recenzji spróbuje jeszcze raz i będzie zadowolony.

PLUSY:
+ dobra konsystencja, nie spływa z włosów
+60-sekundowa formuła, bardzo przydatna gdy ktoś myje włosy rano tak jak ja
+działa, tzn. włosy są zdyscyplinowane, wygładzone, jakby zregenerowane?
+dość dobra cena jak na produkt profesjonalny (1.5L opakowanie)

MINUSY:
-nie wiem ale na podsuszonych włosach się nie sprawdza
-zapach, po dłuższym okresie używania strasznie mnie drażni
-obciąża

Podsumowując, warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700499].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

jestem za

Moim zdaniem produkt jest nawet dobry. Mam sztywne, i suche włosy, po użyciu tej maski włosy były nawilżone, dobrze sie rozczesywały oraz ładnie błyszczały. W miare wydajna.
Minusem jest nie za przyjemny zapach jak dla mnie oczywiście, ale to tylko mały minusik.:)
Cena nawet przyzwoita jak na Goldwella.
+ nie obciąża włosów
Polecem.

Używam tego produktu od: ok.2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno /200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700451].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 45

Bardzo dobra odżywka na co dzień

Zaryzykowałam i kupiłam wielkie opakowanie 1,5l.
Jestem zadowolona. To świetny kosmetyk, gdy nie ma się czasu na stosowanie masek przez pół godziny.
Plusy:
+ po zastosowaniu moje włosy są gładsze i bardziej miękkie,
+ wygoda - nakłada się na 60 sekund,
+ fajny aplikator w dużym opakowaniu (wygodna pompka),
+ ładny zapach,
+ dość wydajny.

Minusów nie zauważam.

Nie jest to produkt cud, ale wydaje mi się, że spełnia swoją rolę i jest naprawdę przyzwoity.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1,5l w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[695171].usefull || 0 }}% pomocna.