Girls, Płatki mydlane do kąpieli

Girls, Płatki mydlane do kąpieli

Płatki zmiękczające wodę do kąpieli w wannie. Opakowane są w plastikowy flakonik. Występują w czterech zapachach i kolorach:
-biały - świeży
-fioletowy - biała czekolada
-różowy - truskawka
-zielony - zielona herbata

Cena: 12 zł

Pomyłka

Dostałam te płatki kiedyś w prezencie, fioletowe. Opakowanie nieporęczne, koreczek trudno się wyjmowało.
Płatki ładnie wyglądają i pachną... w opakowaniu. Po wsypaniu połowy do kąpieli nie widać było żadnego efektu ani zmiękczającego, ani zapachowego - to samo po dosypaniu reszty - podejrzewam że potrzebne by było o wiele, wiele więcej.
Zdecydowanie lepiej kupić jakikolwiek inny kąpielowy urozmaicacz.

nie :/

Miałam próbkę tego czegoś, taki mix i mówię, że nie warto kupować :/ te płatki kompletnie nic nie robią.. ani nie zmiękczają wody, ani nie dają normalnego zapachu, no nic. nie polecam. strata kasy..

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2 - próbki

Brata córka była na TAK!! xD

Zacznę od tego że miałam je rok temu i w kształtach zwierzątek :) Kupiłam sobie takie różowe żeby stworzyć sobie nastrój w łazience. Wsypałam kilka iii nic, zapachu nie było- pieniądze w błoto. ALE musiałam jechać opiekować się brata córką która stawia opory i nie chce się nigdy kąpać^^ Także ja pomyślałam że te bezużyteczne płatki wezmę i przekabacę ją żeby się myła itd. Mała jak zobaczyła "luźowe" zwierzątka chętnie wskoczyła do wanny :) Nawet dała sobie włosy umyć. Także moim zdaniem- dla dzieci. Dodam że woda była taka fajna lekko różowa aż sama chciałam wskoczyć xD

Używam tego produktu od: to było gdzieś tak rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno (niecałe), natomiast mała z około 10 :)

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Phi!

To typowy kosmetyk, który robi NIC.
Kupiłam, bo lubię kąpać się z "czymś", a płyny używane zbyt często, wysuszają mi skórę.
Zapach białej czekolady we flakoniku przyjemny wielce, choć kolor fioletowy z czekoladą mi się ani krztynę nie kojarzy. Zastrzegłam, że zapach we flakoniku, bo w wannie (tak, jak pisały moje poprzedniczki - recenzentki) jest on ledwo wyczuwalny, nawet przy wsypaniu całego opakowania na raz.
Nie zauważyłam, żeby zmiękczył wodę, czy nawilżył skórę.
Jak sobie będę chciała coś kolorowego do wanny wsypać - prędzej kupię confetti!

Używam tego produktu od: raz użyłam

hmm

zapach w opakowaniu jest bardzo intensywny natomiast w wannie już prawie w ogole go nie czuc (ja mam truskawkę ). TO jedyna jego wada, zalet raczej nie posiada (opakowanie nawet ma dziwne i niewygodne :P)

nie polecam

Flakonik starcza na raz - podstawowa wada ... chciałabym się pocieszyć dłużej cudenkiem ... zapachy odrzucające - ostre ( ale tylko w opakowaniu), w wodzie ani zmiękczenia ani zapachu... w wodzie poprostu znika i jest tak jakby nic w niej nie było ... więc po co w ogole urzywać ;) ? nie polecam ...

czy ja wiem

troche drogo-cale opakowanie trzeba wrzucic do wanny na jeden razz zapachow pasuje mi tylko biala czekolada,reszta jest paskudnaw sumie nic szczegolnego nie robia-taki bajerekdrugi raz sie raczej nie skusze

droogo

Ładny zapach, ciekawa forma - to mnie skusoiło. Ale... zapach w opakowaniu był tak mocny, żwe aż kręciło w nosie. A... wody nie zmiekczylo, zapach w niej byl slabiutki i caly flakonik pooooszedl! na raz.