Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Wybielające paski to cienkie elastyczne paski pokryte wybielającym żelem. Stosuje się je na górne i dolne zęby. Dzięki paskom Whisterstrips Supreme można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski Crest Supreme zawierają 14% nadtleneku wodoru - substancji, którą wybielają dentyści w polskich gabinetach stomatologicznych. Ta metoda wybielania jest bezpieczna a do tego łatwa w wykonaniu co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze wykonując czynności samodzielnie.

wybielają, ale wzmagają nadwrażliwość

Używałam pasków jakiś czas temu przez 14 dni zgodnie z zaleceniem producenta. W tym czasie nie mogłam pić nic innego poza wodą (co mogłoby zepsuć efekt wybielenia). Nie było dla mnie problemem bo piję wodę na co dzień (no dobrze, może trochę tęskniłam za smakiem kawy ale udało mi się powstrzymać od jej picia przez te 2 tygodnie:))

W jednym takim blistrze znajdowały się 2 plasterki: na dolne i na górne zęby i musiałam trzymać je trzymać na zębach około 1h. Pod żadnym pozorem nie wolno myć zębów przed tą czynnością, bo przeżyjecie ból niesamowity.. a poza tym szkliwo może się uszkodzić. W każdym razie - jakie były moje odczucia pod czas zabiegu? Różne. Początkowo nie czułam nic, po kilku dniach natomiast zauważyłam wzrost nadwrażliwości zębów i podczas trzymania plasterków na zębach męczyły mnie przeszywające impulsy bólowe, bardzo nieprzyjemne.. Zęby stały się też bardziej wrażliwe na ciepło i zimno. Włączyłam więc w codzienną pielęgnację jamy ustnej zieloną pastę Elmex, która mi osobiście na nadwrażliwość bardzo pomaga oraz płyn do płukania - również zielony Elmex. Pomagało wytrzymywać impulsy bólowe i po zakończonej kuracji postanowiłam jeszcze przez jakiś czas tę pastę stosować.

Po 14 dniach zauważyłam sporą różnicę w kolorze zębów, choć z natury mam lekko kremowe, wysokozmineralizowane to widziałam ich piękną biel :) z efektu byłam bardzo zadowolona. Efekt nie trzymał się jednak zbyt długo, bo jedynie przez kilka tygodni. Pomyślałam wtedy, że z kuracji ponownie nie skorzystam. Zdecyduję się albo na rozsławioną już Białą Perłę lub wybieli mi zęby stomatolog. Ból towarzyszący tym paskom nie jest warty efektów, które są tak krótkie tym bardziej, że paski nie były tanie. Osobiście jestem na nie..

Faktycznie WYBIELAJĄ

Te paski stosowałam dwa razy, za pierwszym razem przez tydzien dzien w dzien paski na zeby wieczorem, po okolo roku znów, przez tydzień, czyli 7 saszetek dzień w dzień.
Faktycznie wybieliły one moje zęby,lecz za pierwszym razem efekt był badziej WOW niż za drugim. Za bodajże właśnie 7 pasków zapłaciłam na allegro ponad 80zł. Jednak trzeba uważać. moje zęby po noszeniu pasków stały się na jakiś czas bardzo nadwrażliwe, ale to minęło po kilku tygodniach.
Raczej nie trzymajcie ich na zębach dłużej niż wskazuje producent

Działają

Lubię stosować te paski,ponieważ wybielają i pomagają w utrzymaniu białych zębów.Mam dość wrażliwe zęby,jednak nie poczułam żadnego dyskomfortu stosując je.Zęby wybieliły się co najmniej o jeden odcień.Plusem jest również to,że paski nie zsuwają się z zębów,podczas stosowania.Polecam do uzupełnienia kuracji używać pastę z tej firmy.Paski są naprawdę godne polecenia.

depilacja jak się przygotować

chcesz zniszczyć szkliwo to używaj tych pasków

Używałam tych pasków dawno temu ok 7. może 8 lat ,wtedy były nowością i hitem w USA.Szybko i skutecznie wybielały zęby ale uwaga jeśli macie plomby w zębach to one będą wydawały się żółte a zęby białe a więc będzie widać znaczny kontrast-więc jak dla mnie opcja odpada.Używałam tych pasków regularnie co 6-8 miesięcy przez 3-4 lata i to co mi zrobiły ze szkliwem( potwierdzone u różnych stomatologów) odradzam..na jedynakch i dwokach mam takie szare przebarwienia aż stały się przezroczyste .Jedynym ratunkiem dla mnie są licówki a więc jeśli chcecie wybielać zęby to radzę wybrać się na profesjonalne wybielanie zębów niż tak jak ja zepsuć sobie zęby.Oczywiście przebarwienia nie powstały od razu po wybielaniu proces ten trwał kilka lat.Gdybym mogła cofnąć czas ,nie zdecydowałabym się na te paski(tylko tej metody używałam do wybielania) teraz czeka mnie noszenie aparatu a pozniej licówki...

strzał w 10!

Paski zakupiłam na OLX miesiąc przed swoim ślubem za 50 zł kuracja 7-dniowa :)
obawiając się nadwrażliwości zaczęłam stosowanie jakieś 2 tyg przed ślubem. Już po pierwszym użyciu efekt był widoczny. A po 7 dniach moje od zawsze żółte i przyszarzałe zęby stały się bielutkie!!! Każdy mówił że mam zęby jak perły, a to tylko kuracja 7-dniowa :) sama nie spodziewałam się takiego efektu, tym bardziej że zawsze miałam szare zęby i nawet pasty wybielające mi nie pomagały. Nadwrażliwości wcale nie miałam, chociaż mam słabe dziąsła. Teraz jestem miesiąc po kuracji i moje zęby są nadal białe, efekt wybielania jest nadal utrzymany, mimo że już nie tak bardzo widoczny jak na początku. Z pewnością zakupię je ponownie. Polecam !

Polecam śmiało ;)

Witam,
Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na forum postanowiłam zakupić paski Crest 3d proffessional effects. Zakupiłam 14 pasków (1 x góra + 1 x dół), łacznie 28 pasków. Kuracja na dwa tygodnie, stosujac raz dziennie. Obawiałam się nadwrażliwości - u mnie ona praktycznie w ogóle nie wystapiła, jeśli była to na chwilkę i szybko znikła. Generalnie przed rozpoczęciem kuracji nie miałam zółtych zębów ale jednak nie był to taki wymarzony odcień. Teraz do rzeczy, po 4 dniach stosowania (trzymałam paski po 40 min) raz dziennie pojawiły się pierwsze efekty, zabki stały się wyraznie bielsze ;))) Po zakonczeniu 8 dnia kuracji zrobiłam robię sobie przerwę tygodniowa, zabki w zasadzie miały taki odcien jaki sobie wymarzyłam, po tym czasie stosowałam pastę z firmy crest 3d white radiant mint, zabki sa slicznie białe. Na pewno juz nigdy nie zakupię innej niż crest, jest świetna i pięknie utrzymuje efekt wybielenia. Być może za mc, wykorzystam paski które mi pozostały (6 szt) ale az boję sie efektu :P
W trakcie kuracji nie szczotkowałam zębów, nie chciałam ich bardziej osłabiać. Podsumowujac paski sa godne polecenia, wazne aby zakupić paski oryginalne z USA (na allegro jest dużo podróbek z chin). Mnie prawdopodobnie udało sie trafić na uczciwych sprzedawców ponieważ efekt pojawił sie bardzo szybko. Znajomi szybko zauważyli efekty i zaczeli podpytywać mnie o szczegoly co się stało z zabkami. Polecam produkt, mysle, że obecnie nie ma lepszego na rynku.

nie polecam

Zachęcona pozytywnymi recenzjami kupiłam zestaw pasków. Niestety, moje zęby niezbyt dobrze zarwagowały na substancje znajdujące się na paskach.
W pierwszym dniu paski trzymałam zalecane 30 min., po ok. godzinie od ich ściągnięcia zaczęły mnie boleć dziąsła (dodam, że nie mam nadwrażliwości i zęby są raczej zdrowe). Zaryzykowałam raz jeszcze i sytuacja się powtórzyła - dziąsła bolały jeszcze bardziej.

Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 2 paski

Naprawdę działają !

Trochę miałam mieszane uczucia co do tych pasków szczególnie po obejrzeniu filmiku gdzie dziewczyna mówiła że strasznie bolała ją głowa i wgl. Jeśli chodzi o mnie to nie odczułam żadnego bólu głowy ani innych tego typu rzeczy.Zęby po 4 dniach zrobiły się trochę wrażliwe ale kupiłam pastę na nadwrażliwość i jest ok. Ząbki ładnie się wybieliły, nie spodziewałam się takiego ekekty. Polecam !!

Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: 14 pasków

Brak jakichkolwiek efektów

Stosowane 2 razy dziennie przez 7 dni, około 40 minut na jednej sesji. Efektów żadnych, na szczęście negatywnych również.

Plusy:
+brak negatywnych skutków ubocznych

Minusy:
-cena
-brak jakichkolwiek efektów

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 14 sztuk

Nie używajcie od razu po szczotkowaniu zębów

Po pierwsze bardzo bardzo podrażnia. Jest to wielki minus ale można pocierpieć dla bielszego uśmiechu :)
*słaba dostępność i to bardzo
*łatwe użycie
*wysoka cena

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kuracja 7-dniowa

Działają! Naprawdę działają!

Przyznam szczerze, że kupując te paski, byłam trochę sceptycznie nastawiona - ale postanowiłam spróbować.
Nabyłam 14 pasków - czyli 7 zestawów po dwa paski (góra i dół).
Już po pierwszym dniu zauważyłam różnicę w kolorze zębów. Po pięciu użyciach byłam bardzo zadowolona, a po siedmiu wniebowzięta. Zęby są widocznie bielsze - w przypadku krótszej, siedmiodniowej kuracji, są naturalnie jasne. Nie sztucznie białe.
Efekt nadwrażliwości u mnie nie wystąpił, mimo że z reguły mam zęby podatne na przeróżne osłabiające je czynniki.
Jedynym, co zauważyłam, było to, że najlepiej spłukiwać pozostałości żelu z zębów letnią wodą - nie zimną, czy gorącą.
Potem już wszystko jedno :)
Polecam!

Bardzo dobre, ale....

Użyłam 8 kompletów (8 dni), jestem zadowolona. Paski mają i wady i zalety.

Zalety:
+ działają! (widać różnicę już po pierwszym razie, a po skończeniu serii efekt jest na prawdę mocny),
+ do domowego użytku,
+ łatwe \'w obsłudze\',

Wady:
- przez pierwsze dwa dni zęby bolały jakbym miała nerwy uszkodzone, dla wrażliwych na ból szczerze nie polecam - choć to indywidualne odczucie,
- przez kilka dni zęby wrażliwe nawet na powietrze (przy uśmiechaniu się) - odczucie indywidualne, każdy może czuć inaczej,

Jeżeli potencjalny użytkownik ma zdrowe zęby, bez uzupełnień, jest to dobra alternatywa dla wybielania stomatologicznego.
Osobiści POLECAM i będę stosowała w przyszłości.

Używam tego produktu od: Pół roku