Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Wybielające paski to cienkie elastyczne paski pokryte wybielającym żelem. Stosuje się je na górne i dolne zęby. Dzięki paskom Whisterstrips Supreme można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski Crest Supreme zawierają 14% nadtleneku wodoru - substancji, którą wybielają dentyści w polskich gabinetach stomatologicznych. Ta metoda wybielania jest bezpieczna a do tego łatwa w wykonaniu co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze wykonując czynności samodzielnie.

chcesz zniszczyć szkliwo to używaj tych pasków

Używałam tych pasków dawno temu ok 7. może 8 lat ,wtedy były nowością i hitem w USA.Szybko i skutecznie wybielały zęby ale uwaga jeśli macie plomby w zębach to one będą wydawały się żółte a zęby białe a więc będzie widać znaczny kontrast-więc jak dla mnie opcja odpada.Używałam tych pasków regularnie co 6-8 miesięcy przez 3-4 lata i to co mi zrobiły ze szkliwem( potwierdzone u różnych stomatologów) odradzam..na jedynakch i dwokach mam takie szare przebarwienia aż stały się przezroczyste .Jedynym ratunkiem dla mnie są licówki a więc jeśli chcecie wybielać zęby to radzę wybrać się na profesjonalne wybielanie zębów niż tak jak ja zepsuć sobie zęby.Oczywiście przebarwienia nie powstały od razu po wybielaniu proces ten trwał kilka lat.Gdybym mogła cofnąć czas ,nie zdecydowałabym się na te paski(tylko tej metody używałam do wybielania) teraz czeka mnie noszenie aparatu a pozniej licówki...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484606].usefull || 0 }}% pomocna.

strzał w 10!

Paski zakupiłam na OLX miesiąc przed swoim ślubem za 50 zł kuracja 7-dniowa :)
obawiając się nadwrażliwości zaczęłam stosowanie jakieś 2 tyg przed ślubem. Już po pierwszym użyciu efekt był widoczny. A po 7 dniach moje od zawsze żółte i przyszarzałe zęby stały się bielutkie!!! Każdy mówił że mam zęby jak perły, a to tylko kuracja 7-dniowa :) sama nie spodziewałam się takiego efektu, tym bardziej że zawsze miałam szare zęby i nawet pasty wybielające mi nie pomagały. Nadwrażliwości wcale nie miałam, chociaż mam słabe dziąsła. Teraz jestem miesiąc po kuracji i moje zęby są nadal białe, efekt wybielania jest nadal utrzymany, mimo że już nie tak bardzo widoczny jak na początku. Z pewnością zakupię je ponownie. Polecam !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245513].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam śmiało ;)

Witam,
Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na forum postanowiłam zakupić paski Crest 3d proffessional effects. Zakupiłam 14 pasków (1 x góra + 1 x dół), łacznie 28 pasków. Kuracja na dwa tygodnie, stosujac raz dziennie. Obawiałam się nadwrażliwości - u mnie ona praktycznie w ogóle nie wystapiła, jeśli była to na chwilkę i szybko znikła. Generalnie przed rozpoczęciem kuracji nie miałam zółtych zębów ale jednak nie był to taki wymarzony odcień. Teraz do rzeczy, po 4 dniach stosowania (trzymałam paski po 40 min) raz dziennie pojawiły się pierwsze efekty, zabki stały się wyraznie bielsze ;))) Po zakonczeniu 8 dnia kuracji zrobiłam robię sobie przerwę tygodniowa, zabki w zasadzie miały taki odcien jaki sobie wymarzyłam, po tym czasie stosowałam pastę z firmy crest 3d white radiant mint, zabki sa slicznie białe. Na pewno juz nigdy nie zakupię innej niż crest, jest świetna i pięknie utrzymuje efekt wybielenia. Być może za mc, wykorzystam paski które mi pozostały (6 szt) ale az boję sie efektu :P
W trakcie kuracji nie szczotkowałam zębów, nie chciałam ich bardziej osłabiać. Podsumowujac paski sa godne polecenia, wazne aby zakupić paski oryginalne z USA (na allegro jest dużo podróbek z chin). Mnie prawdopodobnie udało sie trafić na uczciwych sprzedawców ponieważ efekt pojawił sie bardzo szybko. Znajomi szybko zauważyli efekty i zaczeli podpytywać mnie o szczegoly co się stało z zabkami. Polecam produkt, mysle, że obecnie nie ma lepszego na rynku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234313].usefull || 0 }}% pomocna.
Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

nie polecam

Zachęcona pozytywnymi recenzjami kupiłam zestaw pasków. Niestety, moje zęby niezbyt dobrze zarwagowały na substancje znajdujące się na paskach.
W pierwszym dniu paski trzymałam zalecane 30 min., po ok. godzinie od ich ściągnięcia zaczęły mnie boleć dziąsła (dodam, że nie mam nadwrażliwości i zęby są raczej zdrowe). Zaryzykowałam raz jeszcze i sytuacja się powtórzyła - dziąsła bolały jeszcze bardziej.

Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 2 paski

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1128746].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę działają !

Trochę miałam mieszane uczucia co do tych pasków szczególnie po obejrzeniu filmiku gdzie dziewczyna mówiła że strasznie bolała ją głowa i wgl. Jeśli chodzi o mnie to nie odczułam żadnego bólu głowy ani innych tego typu rzeczy.Zęby po 4 dniach zrobiły się trochę wrażliwe ale kupiłam pastę na nadwrażliwość i jest ok. Ząbki ładnie się wybieliły, nie spodziewałam się takiego ekekty. Polecam !!

Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: 14 pasków

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043125].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak jakichkolwiek efektów

Stosowane 2 razy dziennie przez 7 dni, około 40 minut na jednej sesji. Efektów żadnych, na szczęście negatywnych również.

Plusy:
+brak negatywnych skutków ubocznych

Minusy:
-cena
-brak jakichkolwiek efektów

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 14 sztuk

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042883].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie używajcie od razu po szczotkowaniu zębów

Po pierwsze bardzo bardzo podrażnia. Jest to wielki minus ale można pocierpieć dla bielszego uśmiechu :)
*słaba dostępność i to bardzo
*łatwe użycie
*wysoka cena

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kuracja 7-dniowa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042850].usefull || 0 }}% pomocna.

Działają! Naprawdę działają!

Przyznam szczerze, że kupując te paski, byłam trochę sceptycznie nastawiona - ale postanowiłam spróbować.
Nabyłam 14 pasków - czyli 7 zestawów po dwa paski (góra i dół).
Już po pierwszym dniu zauważyłam różnicę w kolorze zębów. Po pięciu użyciach byłam bardzo zadowolona, a po siedmiu wniebowzięta. Zęby są widocznie bielsze - w przypadku krótszej, siedmiodniowej kuracji, są naturalnie jasne. Nie sztucznie białe.
Efekt nadwrażliwości u mnie nie wystąpił, mimo że z reguły mam zęby podatne na przeróżne osłabiające je czynniki.
Jedynym, co zauważyłam, było to, że najlepiej spłukiwać pozostałości żelu z zębów letnią wodą - nie zimną, czy gorącą.
Potem już wszystko jedno :)
Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037657].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre, ale....

Użyłam 8 kompletów (8 dni), jestem zadowolona. Paski mają i wady i zalety.

Zalety:
+ działają! (widać różnicę już po pierwszym razie, a po skończeniu serii efekt jest na prawdę mocny),
+ do domowego użytku,
+ łatwe \'w obsłudze\',

Wady:
- przez pierwsze dwa dni zęby bolały jakbym miała nerwy uszkodzone, dla wrażliwych na ból szczerze nie polecam - choć to indywidualne odczucie,
- przez kilka dni zęby wrażliwe nawet na powietrze (przy uśmiechaniu się) - odczucie indywidualne, każdy może czuć inaczej,

Jeżeli potencjalny użytkownik ma zdrowe zęby, bez uzupełnień, jest to dobra alternatywa dla wybielania stomatologicznego.
Osobiści POLECAM i będę stosowała w przyszłości.

Używam tego produktu od: Pół roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032165].usefull || 0 }}% pomocna.

Wow

Zdecydowanie lepsze, niż oczekiwałam. Kupiłam na ebayu 10 pasków z serii 3D white professional effects (zapłaciłam ok. 30 EUR) i po trzecim zastosowaniu, czyli po półtora dnia moje zęby są o wiele (!) bielsze. Jako że nie lubię efektu hollywoodzkich, śnieżnobiałych zębów, muszę na tym poprzestać kurację, bo po kolejnym użyciu moje zęby nie będą już wyglądały naturalnie. Dodam, że nie miałam nigdy ciemnych zębow, ale kolor był lekko żółtawy, tak że czerwona szminka nie wyglądała dobrze.

Mnie absolutnie nie podrażniły, nie czułam żadnego bólu podczas używania i zęby/dziąsła nie są uwrażliwione (ale korzystałam bardzo krótko, więc to może być powód).

Największą wadą jest okropy smak. Przez pierwsze kilka minut, kiedy paski rozmiękały i aktywował się w nich żel wybielając,y nie byłam w stanie przełknąć śliny i miałam silny odruch wymiotny. Po chwili jednak smak ten przechodzi i pozostałe ok. 25 minut nie odczuwałam już żadnego dyskomfortu. Dodam, że paski bardzo dobrze trzymają się zębów, pozostają w miejscu, a żel lekko się pieni, przez co wchodzi w przestrzenie międzyzębowe i wybiela także tam, gdzie pasek bezpośrednio nie styka się z zębem.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: trzy sztuki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029528].usefull || 0 }}% pomocna.