Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Crest, Whitestrips Supreme

Wybielające paski to cienkie elastyczne paski pokryte wybielającym żelem. Stosuje się je na górne i dolne zęby. Dzięki paskom Whisterstrips Supreme można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski Crest Supreme zawierają 14% nadtleneku wodoru - substancji, którą wybielają dentyści w polskich gabinetach stomatologicznych. Ta metoda wybielania jest bezpieczna a do tego łatwa w wykonaniu co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze wykonując czynności samodzielnie.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 10

Polecam śmiało ;)

Witam,
Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na forum postanowiłam zakupić paski Crest 3d proffessional effects. Zakupiłam 14 pasków (1 x góra + 1 x dół), łacznie 28 pasków. Kuracja na dwa tygodnie, stosujac raz dziennie. Obawiałam się nadwrażliwości - u mnie ona praktycznie w ogóle nie wystapiła, jeśli była to na chwilkę i szybko znikła. Generalnie przed rozpoczęciem kuracji nie miałam zółtych zębów ale jednak nie był to taki wymarzony odcień. Teraz do rzeczy, po 4 dniach stosowania (trzymałam paski po 40 min) raz dziennie pojawiły się pierwsze efekty, zabki stały się wyraznie bielsze ;))) Po zakonczeniu 8 dnia kuracji zrobiłam robię sobie przerwę tygodniowa, zabki w zasadzie miały taki odcien jaki sobie wymarzyłam, po tym czasie stosowałam pastę z firmy crest 3d white radiant mint, zabki sa slicznie białe. Na pewno juz nigdy nie zakupię innej niż crest, jest świetna i pięknie utrzymuje efekt wybielenia. Być może za mc, wykorzystam paski które mi pozostały (6 szt) ale az boję sie efektu :P
W trakcie kuracji nie szczotkowałam zębów, nie chciałam ich bardziej osłabiać. Podsumowujac paski sa godne polecenia, wazne aby zakupić paski oryginalne z USA (na allegro jest dużo podróbek z chin). Mnie prawdopodobnie udało sie trafić na uczciwych sprzedawców ponieważ efekt pojawił sie bardzo szybko. Znajomi szybko zauważyli efekty i zaczeli podpytywać mnie o szczegoly co się stało z zabkami. Polecam produkt, mysle, że obecnie nie ma lepszego na rynku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234313].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

nie polecam

Zachęcona pozytywnymi recenzjami kupiłam zestaw pasków. Niestety, moje zęby niezbyt dobrze zarwagowały na substancje znajdujące się na paskach.
W pierwszym dniu paski trzymałam zalecane 30 min., po ok. godzinie od ich ściągnięcia zaczęły mnie boleć dziąsła (dodam, że nie mam nadwrażliwości i zęby są raczej zdrowe). Zaryzykowałam raz jeszcze i sytuacja się powtórzyła - dziąsła bolały jeszcze bardziej.

Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 2 paski

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1128746].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Naprawdę działają !

Trochę miałam mieszane uczucia co do tych pasków szczególnie po obejrzeniu filmiku gdzie dziewczyna mówiła że strasznie bolała ją głowa i wgl. Jeśli chodzi o mnie to nie odczułam żadnego bólu głowy ani innych tego typu rzeczy.Zęby po 4 dniach zrobiły się trochę wrażliwe ale kupiłam pastę na nadwrażliwość i jest ok. Ząbki ładnie się wybieliły, nie spodziewałam się takiego ekekty. Polecam !!

Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: 14 pasków

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043125].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Napisanych recenzji: 3

Brak jakichkolwiek efektów

Stosowane 2 razy dziennie przez 7 dni, około 40 minut na jednej sesji. Efektów żadnych, na szczęście negatywnych również.

Plusy:
+brak negatywnych skutków ubocznych

Minusy:
-cena
-brak jakichkolwiek efektów

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 14 sztuk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042883].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Nie używajcie od razu po szczotkowaniu zębów

Po pierwsze bardzo bardzo podrażnia. Jest to wielki minus ale można pocierpieć dla bielszego uśmiechu :)
*słaba dostępność i to bardzo
*łatwe użycie
*wysoka cena

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kuracja 7-dniowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042850].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Działają! Naprawdę działają!

Przyznam szczerze, że kupując te paski, byłam trochę sceptycznie nastawiona - ale postanowiłam spróbować.
Nabyłam 14 pasków - czyli 7 zestawów po dwa paski (góra i dół).
Już po pierwszym dniu zauważyłam różnicę w kolorze zębów. Po pięciu użyciach byłam bardzo zadowolona, a po siedmiu wniebowzięta. Zęby są widocznie bielsze - w przypadku krótszej, siedmiodniowej kuracji, są naturalnie jasne. Nie sztucznie białe.
Efekt nadwrażliwości u mnie nie wystąpił, mimo że z reguły mam zęby podatne na przeróżne osłabiające je czynniki.
Jedynym, co zauważyłam, było to, że najlepiej spłukiwać pozostałości żelu z zębów letnią wodą - nie zimną, czy gorącą.
Potem już wszystko jedno :)
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037657].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 85

Bardzo dobre, ale....

Użyłam 8 kompletów (8 dni), jestem zadowolona. Paski mają i wady i zalety.

Zalety:
+ działają! (widać różnicę już po pierwszym razie, a po skończeniu serii efekt jest na prawdę mocny),
+ do domowego użytku,
+ łatwe \'w obsłudze\',

Wady:
- przez pierwsze dwa dni zęby bolały jakbym miała nerwy uszkodzone, dla wrażliwych na ból szczerze nie polecam - choć to indywidualne odczucie,
- przez kilka dni zęby wrażliwe nawet na powietrze (przy uśmiechaniu się) - odczucie indywidualne, każdy może czuć inaczej,

Jeżeli potencjalny użytkownik ma zdrowe zęby, bez uzupełnień, jest to dobra alternatywa dla wybielania stomatologicznego.
Osobiści POLECAM i będę stosowała w przyszłości.

Używam tego produktu od: Pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032165].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 106

Wow

Zdecydowanie lepsze, niż oczekiwałam. Kupiłam na ebayu 10 pasków z serii 3D white professional effects (zapłaciłam ok. 30 EUR) i po trzecim zastosowaniu, czyli po półtora dnia moje zęby są o wiele (!) bielsze. Jako że nie lubię efektu hollywoodzkich, śnieżnobiałych zębów, muszę na tym poprzestać kurację, bo po kolejnym użyciu moje zęby nie będą już wyglądały naturalnie. Dodam, że nie miałam nigdy ciemnych zębow, ale kolor był lekko żółtawy, tak że czerwona szminka nie wyglądała dobrze.

Mnie absolutnie nie podrażniły, nie czułam żadnego bólu podczas używania i zęby/dziąsła nie są uwrażliwione (ale korzystałam bardzo krótko, więc to może być powód).

Największą wadą jest okropy smak. Przez pierwsze kilka minut, kiedy paski rozmiękały i aktywował się w nich żel wybielając,y nie byłam w stanie przełknąć śliny i miałam silny odruch wymiotny. Po chwili jednak smak ten przechodzi i pozostałe ok. 25 minut nie odczuwałam już żadnego dyskomfortu. Dodam, że paski bardzo dobrze trzymają się zębów, pozostają w miejscu, a żel lekko się pieni, przez co wchodzi w przestrzenie międzyzębowe i wybiela także tam, gdzie pasek bezpośrednio nie styka się z zębem.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: trzy sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029528].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Zadowalająco skuteczne

Skusiłam się na te paski pod wpływem recenzji internetowych. Od zawsze miałam zęby w odcieniu kremowym/kości słoniowej i po zdjęciu aparatu zapragnęłam bardziej je "wyeksponować" ;)
Stosowałam różne pasty wybielające, ale żadna nie była skuteczna, w końcu stwierdziłam, że zaryzykuję z paskami Crest, a jak okażą się do niczego - pójdę na profesjonalne wybielanie w gabinecie. Paski kupiłam rok temu na allegro - kurację na 14 dni 1x dziennie (obawiałam się podrażnień i nie chciałam od razu tyle inwestować). Mimo, że zęby i dziąsła mam dość wrażliwe, tylko przez pierwsze 3-4 dni odczuwałam lekki ból i dyskomfort, zrobiłam po tym 1 dzień przerwy i kontynuowałam, już bez większych dolegliwości. Efekty było widać już po ok. 10 dniach, a po całej kuracji byłam zachwycona - zęby wybieliły się ładnie i naturalnie (wprawdzie bez efektu "śnieżnej bieli", ale na tym mi nie zależało), a efekt utrzymał się ponad 8 m-cy (byłam w tym czasie u mojej ortodontki, która od razu zauważyła, że wybieliłam zęby, a minęło już parę m-cy :D). Generalnie polecam, nawet osobom z wrażliwymi zębami (można wtedy robić tylko 1x dziennie), jedyną "uciążliwością" była dla mnie "biała" dieta - brak kawy, herbaty, czerwonego wina, ciemnych owoców, warzyw i soków np. z marchwi przez cały okres kuracji oraz kilka dni po niej jeszcze. Czego się jednak nie robi dla pięknych, białych zębów... :D
Niedługo znów powtarzam kurację ;)

Ilość zużytych opakowań: 14 kompletów pasków

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012247].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

NIE dla nadwrażliwych zębów

Niestety u mnie nie sprawdził się tego rodzaju „pomocnik”….wolę iść do dentysty, który zrobi to bezpiecznie i zadba o moje zęby. Niestety mam problem z nadwrażliwością i takie paski wybielające jeszcze ją pogłębiają, dlatego tak czy siak musiałem odwiedzić specjalistę, bo ból był nie do zniesienia. Efekt zauważyłem po ok. 10 dniach, ale był marny i nie warty zachodu i bólu, którego doświadczyłem…

Używam tego produktu od: ok. roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008917].usefull || 0 }}% pomocna.