24 Ore Perfect, Fondotinta (Długotrwały podkład)

24 Ore Perfect, Fondotinta

Cena już od 39,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Formuła 24 godzinna jest punktem zwrotnym w asortymencie makijażowym Deborah: gdy mówi się `Formuła 24 godzinna` ludzie instynktownie myślą o znakomitym, kosmetycznym specjaliście i niesamowicie komfortowym produkcie, który pozostaje w stanie nienaruszonym przez całą dobę. Dokładnie tak jak nowy podkład 24 ORE, który zapewnia kobietom perfekcyjny wygląd cery, o jakim zawsze marzyły.
Miękki i kremowy, nowy podkład 24 ORE wspaniale się rozprowadza i nadaje skórze naturalny, perfekcyjny wygląd; jest nieskończenie wytrzymały, pozostawia przejrzyste, aksamitne wykończenie, które poprawia koloryt każdej cery,

fluidy
z pompką

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 22

średniak

Podkład mnie nie zachwycił. Uważam, że jest to przeciętny produkt:

1. Trudno jest dopasować kolor do twarzy; brakuje mi kolorów tzw. "pośrednich", niektóre są za jasne, inne za ciemne, więc mieszałam ten podkład z innymi;

2. Średnia trwałość, spodziewałam się więcej. Podkład nie wytrzymał obiecanych 24h, na co liczyłam robiąc makijaż na imprezę trochę wcześniej, więc oczywiście poprawki były wskazane;

3. Ma dobre krycie. Nieźle zasłania naczynka, czy nieznaczne przebarwienia na skórze, jednak momentami wydawało mi się, że powoduje trochę efekt maski. Trzeba go naprawdę umiejętnie rozprowadzić.

4. Według mnie za drogi - 60 zł to cena nieproporcjonalna do jakości i zawartości opakowania. Raczej będę szukać czegoś bardziej dopasowanego do mojej cery i tańszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839856].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 49

Napisanych recenzji: 453

dopasował się....

kupiłam go w promocji - 2 produkty w cenie jednego (drugi to tusz ale o nim w innym miejscu i czasie), więc cena wyszła do przyjęcia.
Na początku mnie rozczarował a nawet wkurzył - bo po lecie, cera opalona ale też i "rozdrażniona" słońcem z nim nie chciała współpracować. Poza tym odcień zdawał się za jasny - tak nawet sugerowała Pani w Douglasie.
Ale prawdą jest, że tepodkłady kolorystykę mają zdecydowanie ciemną i nie nadają się dla bledziochów. I jak już wyblakłam to wcale za jasny nie jest a nawet po samym nałożeniu za ciemny się wydaje, ale w ciągu dnia jakoś się dopasowuje.
U mnie uzyskuję efekt wyrównanej, gładkiej cery, o zdrowym kolorycie, lekko przypudrowany wytrzymuje cały dzień a nawet spory wysiłek...
Jedna warstwa wystarczy, nie wysusza, nie zapycha... może na razie - ale ja cerę mam kapryśną i wiem, że niespodzianki to niekoniecznie wina podkładu.
Mam wrażenie, że nie jest zbyt wydajny...

Używam tego produktu od: wakacji (z przerwą)
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831739].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Może być ale nie ideał

Posiadam (a właściwie kończę) kolor nr 3 caramel beige. Jest to odcień dość ciemny ale jeszcze idzie jakoś go stosować (2 dla mnie stanowczo za jasna).
+ Krycie dobre (posiadam cerę naczynkową a więc jest co zakrywać).
+Matowienie: Bez użycia pudru sypkiego świeci się
+Trwałość: Całego dnia to może nie wytrzyma ale z małymi poprawkami daje radę.
+Nie podkreśla suchych skórek
+Elegancka buteleczka z praktyczną pompką

- Ciężko dopasować kolor
- Przy złym rozsmarowaniu potrafi zrobić maskę
- Do kupienia tylko w jednej sieci
- Brudzi ubrania

Wydaje mi się że 60 zł to przesada. Jakby kosztował 30 to byłby ideałem i napewno bym do niego wróciła a tak to wolę szukać dalej. Obecnie stosowany przezemnie dermacol double spisuje się równie dobrze a jest dużo tańszy.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[691854].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor pomadki

Napisanych recenzji: 13

Taki sobie

Nie byłby zły, gdyby nie paskudne schodzenie plackami i podkreślanie suchych skórek. Co do 24 godzinnej trwałości-nie wierzę w takie cuda-ale ten podkład przeszedł samego siebie...Dosłownie po godzinie twarz świeciła się jak latarnia i zaczynał się proces plackowatego schodzenia podkładu-dramat. Podkład definitywnie nie dla mnie. Zostało mi ponad pół buteleczki, może kiedyś spróbuje jeszcze dać mu szansę :(

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[684917].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

taki sobie..

Używałam kiedyś tego podkładu, ale nie byłam jakoś szczególnie nim zachwycona. Podkład na pewno nie utrzymuje się 24 godziny..w te obietnice już nie wierzę żadnemu producentowi a używałam już podkładów chyba ze wszystkich półek cenowych..Ale do rzeczy..

Podobała mi się konsystencja tego podkładu, taka kremowa. Produkt ładnie rozprowadzał się na twarzy zarówno gąbką, palcami a także pędzlem. Nie pozostawiał smug, nie podkreślał porów ani suchych skórek. Całkiem dobrze krył niedoskonałości. Na mojej mieszanej cerze utrzymywał się w całkiem znośnym stanie tak do 5 godzin. Poprawki w ciągu dnia były konieczne. I może nie jest on najgorszym z używanych przeze mnie podkładów ale kolory tragiczne. Ja używałam najjaśniejszego odcienia, który był po prostu straszny..ciemny, na twarzy wyglądał bardzo sztucznie. Nie wiem dlaczego ta firma wypuściła takie straszne kolory. Inne podkłady tej firmy mają bardzo fajne kolorki, które są jasne i ładnie stapiają się z cerą.
No ale każda z nas jest inna i jednej będzie on pasował a drugiej nie.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[641963].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

JAK NARZIE MÓJ ULUBINY

- ŁADNIE SIĘ ROZPROWADZA
- CERA WYGLĄDA PROMINNIEJ
- NIE CIEMNIEJE W CIĄGU DNIA
- ŁADNIE PACHNIE
- NIE WYSUSZA SKÓRY
- UTRZYMUJE SIĘ DOSYC DŁUGO ALE NAPWENO NIE 24 G

minusy
- GAMA KOLORYSTYCZNA DOSYC CIEMNA

NA LATO STOSUJE 2, ZIMA ODCIEŃ 1

Używam tego produktu od: 12
Ilość zużytych opakowań: 3 OPAKOWANIA

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[641920].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 24

strata kasy

Skusiłam się na zakup tego produktu dzieki wielu pozytywnym komentarzom na jego temat ale to był błąd.

plusy
- ładnie pachnie
- opakowanie z pompką

minusy
- mały wybór kolorów
- bardzo krótkotrwały, juz po 3 godz znikał z twarzy
- nie równe ,,schodzenie\'\' z twarzy, przez co tworzyły sie placki
- podkresla suche skórki
- po jego stosowaniu zauwarzyłam łuszczenie się skóry na nosie i czole, poprostu skóra zaczynała mi schodzic płatkami, nie wiem czym było to spowodowane, ale nigdy wczesniej tego nie za opserwowałam przy używaniu innych podkładów. Po jego odstawieniu i kuracji kremem ten problem zniknął.

Reasumując, nie polecam, za takie pieniądze można miec cos lepszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[590423].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Mile zaskoczona :)

Ciagle poszukuje tego idealnego i zachecona opiniami postanowilam wyprobowac.Poniewaz ma cere mieszana to u mnie swietnie sprawdzaja sie podlady long lasting czyli dlugotrwale.Ja go kupilam za 12.80 euro najjasnieszy odcien 1Fair rzeczywiscie wpada w rozowy ale wystarczy dory odcien tego w kamieniu i jest OK.
plusy:
+lekki kremowy dobrze sie rozprowadza.
+pompka bardzo chigieniczna aplikacja .
+dlugo sie utrzymuje na twarzy , u mnie caly dzien,oczywiscie musze go poprawic .
+nie daje uczucia maski na twarzy.
Minusy
-jak na razie: tradycyjnie jak wiekszosc z Was napisze ze gama kolorystyczna.Rozumiem ze Wloszki w wiekszosci maja ciemniejsza karnacje od nas ,ale znam rowniez i te bladolicowe,wiec producent za bardzo sie nie wysilil i dlatego Deborah nie jest u nas tak rozpoznawalna i znana.Ogolnie jestem zadowolona z podkladu i dalej bede testowac inne w poszukiwaniu lepszego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[575490].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 210

Niezły

Podkład kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu ;)
W sumie to spodziewałam się czegoś wspaniałego. Rozczarował jak na tę cenę.
Przede wszystkim paleta kolorów. Wzięłam najjaśniejszy odcień 01 Fair, który jest ciemny i różowy. Pasuje do całkiem porządnej opalenizny. Pozostałe odcienie są jeszcze ciemniejsze.
Kolejnym minusem jest to, że podkład nie matuje. Po max 2 godzinach twarz się świeci.
Kryje odpowiednio, tylko większe problemy trzeba poprawić korektorem. Twarz jest gładka, kolor ujednolicony, efekt jest trwały. Podkład się nie ściera, przetrwa deszcz, pot itd. Jest bardzo wydajny, ja nakładam go niewiele. Opakowanie świetne, wytrzymałe, porządne i ładne. Pompka działa bez zarzutu.
Największym minusem jest to, że totalnie zapycha.
Nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: mam jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[536164].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 34

Ulubiony

podkład jest bardzo w porządku, skóra po jego nałożeniu jest ujednolicona, wygląda naturalnie, bez efektu maski, nie ściera się w ciągu dnia, nawet po 12h pracy wygląda bardzo dobrze. Zapewnia średnie krycie, z drobnymi niedoskonałościami radzi sobie idealnie bez korektora. I co najważniejsze dla mnie - jest to jedyny podkład, spośród tych, które używałam, który reguluje przetłuszczanie się mojej skóry, a mam z tym ogromne problemy.
Niestety jest też "ale" o którym piszą tu inne recenzentki - kolory... niestety przez tak ciemną paletę mogę używać go tylko latem, gdy mam opaloną skórę twarzy, szyi, dekoltu :(

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[536154].usefull || 0 }}% pomocna.