Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion (Baza pod cienie)

Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion (Baza pod cienie)

Ta baza pod cienie sprawia, że cienie dłużej trzymają się na powiece, kolory cieni są bardziej intensywne, cienie nie zbijają się w załamaniach powiek.
Baza zaraz po nałożeniu staje się niewidoczna oraz szybko wysycha.

Bezkonkurencyjna baza pod cienie

To była miłość od pierwszego użycia. Nie zdradziłam tej bazy ani raz od pięciu lat.
Nie szukam też tańszych zamienników, bo ja dla mnie warta każdej złotówki.

Rewelacja

Dostałam ten kosmetyk w prezencie i okazał się świetny. Opakowanie cudne trochę przypomina błyszczyk wiec jest bardzo poręczne i wygodne w użyciu.Konsystencja świetna szybko się wchłania a moje cienie utrzymują się naprawdę długo . Cena dość wysoka i dostępność w Polsce chyba niemożliwa ale produkt jest naprawdę tego wart

Rewelacja

Dla mojej dojrzałej cery rewelacja. Mam opadające powieki z tłustawą skórą , każdy cień znikał w ciągu chwili nie mówiąc już o tuszu który odbijał się niemiłosiernie.
Produkt spełnia oczekiwania, widocznie przedłuża trwałość makijażu.

Must have

Idealna. Baza robi to co ma robić - utrzymuje cienie tak długo, jak mi jest to potrzebne.
To zdecydowanie najlepsza baza, którą testowałam, a testowałam ich całkiem sporo. Cena nie jest najniższa, ale biorąc pod uwagę to, że starczy jej naprawdę niewiele, aby pokryć całą powiekę - wydaje mi się, że naprawdę warto zainwestować.

Biorąc pod uwagę to, ile kasy wydałam na te kosmetyki, które potem wylądowały u mnie w koszu - zdecydowanie nie żałuje zakupu tej bazy.

Opakowanie jest bardzo fajne i przede wszystkim - higieniczne! To jest zdecydowanie największa zaleta tej bazy. Wsadzacie palca do słoiczka, aby codziennie wydobywać z niej bazy nie jest ani wygodne, ani higieniczne. Sposób aplikacji tego produktu jest genialny. A mówi to osoba, która ma wrażliwe oczy. Nie mam już żadnych stanów zapalnych.

Zaskakująco dobra

Ta baza bardzo mnie zaskoczyła swoją jakością, jest naprawdę świetna. Jedyny minus to bardzo wysoka cena... Ale za jakość warto zapłacić. Kosmetyk nakłada się bardzo łatwo, posiada wygodny aplikator w formie gąbeczki, którym łatwo nałożyć odpowiednią ilość produktu. Baza ma kremową konsystencję, łatwo się ją rozsmarowuje a na powiekach dość szybko zasycha. Cienie trzymają się na niej bardzo dobrze, nie zbierają się w załamaniu powieki i wyglądają naprawdę świetnie.

Genialny! Zdecydowanie KWC!

Najlepszy jakiego uzywalam !
Trzyma perdekcyjnie cien na ppwiece od rana az po pozny wieczor a nawet dluzej!

Wydajnosc: starcza na okolo 2-3miesiace przy codziennym malowaniu oczu.

Jak nakladac: naklada sie na prawce prosto. Dzieki latwej w uzyciu szczoteczce pobierana jest wystarczajaca ilosc na jedno i drugie oko.
Ja zawsze delikatnie przypudrowuje w celu utrwalenia.

Jak dla mnie - NIEPOROZUMIENIE!

Niestety, ale ta baza bardzo zawodzi. Nie radzi sobie z trzymaniem cieni na tłustych powiekach. Cienie po ok. 15 minutach zaczynają się rolować w załamaniu powieki.
A miało być tak pięknie... Okrzyknięta najlepszą bazą pod cienie na świecie. Baza za ponad 100 zł zachowująca się jak ta za 10 zł z najniższej półki.
Nie polecam!

bardzo dobra

Jest to baza na której zawsze można polegać :)
Szata graficzna bardzo ładna , opakowanie dobre jakościowo. Aplikator nie podrażnia w żaden sposób powieki i jest niezwykle wygodny w pracy.
Przyjemna kremowa konsystencja którą łatwo rozprowadzić. Nie narusza struktury żadnego nałożonego na nią cienia.
Zapobiega rolowaniu się cieni , dba o to by były do oka dobrze przyklejona.
Trzyma się oka cały czas od nałożenia do zmycia.
Zdarzają się cienie którym podbija kolor. Nie zdarzyło sie by jakiś cień się na niej zebrał w załamaniach.
Odpowiednia nawet do tłustej powieki.
Nie podrażnia i jest szalenie wydajna

Wreszcie makijaż wytrzymuje całą noc

To pierwsza baza, która mnie nie zawiodła, a korzystałam z kilku tańszych. Z nią wreszcie cienie do powiek nie zagłębiają się w załamaniach powiek, a makijaż naprawdę wreszcie wytrzymuje całą imprezę. Cena trochę mnie zniechęciła, ale mimo to, po 2 latach używania jej nie znalazłam nic lepszego. Niedługo kupię następną :)

Cudeńko

Bardzo lubię ten produkt. Grzechem było by nie wspomnienie o jej cudnym opakowaniu. Baza ma świetną konsystencję, jest wygodna w użyciu. Cienie nie zbierają się w załamaniach powiek, co dla mnie jest udręką w lato.

po prostu najlepsza

Przetestowałam już wiele baz pod cienie i z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że ta jest zdecydowanie najlepsza. Można na niej polegać przy najcięższym nawet makijażu, przy trudnych warunkach i przez długi czas. Nie uczula. Powiedziałabym, że jest to baza idealna, gdyby nie to, że mi nie odpowiada aplikacja gąbką - ale jest to kwestia indywidualna, dla innych osób to może być plus. O tym, że jest bezkonkurencyjna może świadczyć to, że wielu makijażystów innych marek, w tym MACa i Stili prywatnie preferuje bazę Urban Decay.

Rewelacja!

Uzywam tej bazy pod cienie od lat i polecilabym ja kazdej osobie. Cena poczatkowo moze odstraszac, ale ten produkt jest wart kazdej zlotowki. Jest bardzo wydajny, dobrze sie rozprowadza, a przede wszystkim znakomicie spelnia swoja funkcje utrzymujac cienie na powiekach godzinami. Nawet po calej nocy spedzonej w klubie cienie nie splywaja z powiek.

Świetny produkt.

Długo wachałam się nad kupnem tej bazy,ale nie pożałowałam. Trzyma cienie w ryzach, długo trzymaje na powiekach, świetnie się rozprowadza, ma bardzo miłą, delikatną konsystencję. Super.