Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion (Baza pod cienie)

Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion (Baza pod cienie)

Ta baza pod cienie sprawia, że cienie dłużej trzymają się na powiece, kolory cieni są bardziej intensywne, cienie nie zbijają się w załamaniach powiek.
Baza zaraz po nałożeniu staje się niewidoczna oraz szybko wysycha.

Super produkt

Powiem wam że ostatnio testuje dużo nowych palet z cieniami, więc moja wymówka było to aby kupić też przy okazji jakąś fajną bazę pod cienie. Padło na tą od Urban Decay i powiem wam że produkt jest świetny. Opakowanie jest nie dość że ładne to jeszcze praktyczne, z aplikatorem jak błyszczyk . Sama baza ma bardzo przyjemna konsystencję, i faktycznie cienie trzymają się dłużej. Dodatkowo produkt nieco podbija pigmetacje cieni. Produkt robi to co dobra baza powinna robić.
+opakowanie
+wydajność
+dzialanie

Niestety nie dla mnie

Pokuszona dobrymi opiniami skusilam sie na nia i niestety nie jest dla mnie. Cienie rzeczywiście bardzo ładnie sie trzymaja cały dzień i baza fajnie podbija kolory natomiast podrażnia mi oczy. Po parunastu minutach od skończenia makijazu lzawie tak z zewnętrzych koncikow oczu, ze co chwile sięgam po chusteczkę zeby to jakos zatamować. Gdy produktu juz nie ma w tych miejscach wtedy jest ok. Szkoda bo cienie w środkowej czesci oczu sie bardzo ładnie trzymaja. Wczesniej używałam bazy z MUA i okazała sie najlepsza jak dla mnie. Poprostu podrażnia moje oczy

Zaskakująco dobra

Kupiłam tą bazę w wersji mini (odcień Original) podczas promocji w Sephorze. Słyszałam pochlebne opinie na jej temat, więc skusiłam się na nią licząc, że to będzie naprawdę dobry produkt. Podczas testowania bazy na dłoni po raz pierwszy zdziwiłam się ponieważ produkt wydaje się tłusty. Wsmarowałam ją w dłoń i wydawało mi się, że baza nie będzie w stanie na długo utrzymać cieni. Obecnie używam jej praktycznie codziennie z cieniami w kolorach neutralnych, dziennych i z tymi mocniejszymi ciemnymi też. Jestem zaskoczona ich trwałością, widać różnicę nawet w tym, jak swatchuje się cienie bez bazy i z bazą. Prawdą jest, że makijaż oczu cały dzień wygląda idealnie, cienie się nie zbierają i wydają się być lekko... pudrowe - takie, jakby dopiero co się je nałożyło. Baza po wklepaniu wysycha i staje się nie do ruszenia, ale należy nakładać ją bardzo uważnie, ponieważ kiedy nałożymy ją niedbale mogą w cieniach powstawać odcięcia między tym, gdzie jest ta baza a tam gdzie jej nie ma. Naprawdę dobry produkt. Jestem zaskoczona, że aż tak.

Skradła mi serce!

No to jest hit. Mega podbija pigmentację cieni, dużo lepiej się ze wszystkim pracuje, łatwiej blenduje. Cienie na tej bazie wytrzymają absolutnie wszystko. WSZYSTKO! Wygrałam tę bazę i tylko dlatego ją testuję, teraz mam złamane serce, bo jak się skończy to będę musiała ją kupić :D
Ale warto, każda złotówka jest usprawiedliwiona!

Rewelacja

Dostałam ten kosmetyk w prezencie i okazał się świetny. Opakowanie cudne trochę przypomina błyszczyk wiec jest bardzo poręczne i wygodne w użyciu.Konsystencja świetna szybko się wchłania a moje cienie utrzymują się naprawdę długo . Cena dość wysoka i dostępność w Polsce chyba niemożliwa ale produkt jest naprawdę tego wart

Rewelacja

Dla mojej dojrzałej cery rewelacja. Mam opadające powieki z tłustawą skórą , każdy cień znikał w ciągu chwili nie mówiąc już o tuszu który odbijał się niemiłosiernie.
Produkt spełnia oczekiwania, widocznie przedłuża trwałość makijażu.

Must have

Idealna. Baza robi to co ma robić - utrzymuje cienie tak długo, jak mi jest to potrzebne.
To zdecydowanie najlepsza baza, którą testowałam, a testowałam ich całkiem sporo. Cena nie jest najniższa, ale biorąc pod uwagę to, że starczy jej naprawdę niewiele, aby pokryć całą powiekę - wydaje mi się, że naprawdę warto zainwestować.

Biorąc pod uwagę to, ile kasy wydałam na te kosmetyki, które potem wylądowały u mnie w koszu - zdecydowanie nie żałuje zakupu tej bazy.

Opakowanie jest bardzo fajne i przede wszystkim - higieniczne! To jest zdecydowanie największa zaleta tej bazy. Wsadzacie palca do słoiczka, aby codziennie wydobywać z niej bazy nie jest ani wygodne, ani higieniczne. Sposób aplikacji tego produktu jest genialny. A mówi to osoba, która ma wrażliwe oczy. Nie mam już żadnych stanów zapalnych.

Zaskakująco dobra

Ta baza bardzo mnie zaskoczyła swoją jakością, jest naprawdę świetna. Jedyny minus to bardzo wysoka cena... Ale za jakość warto zapłacić. Kosmetyk nakłada się bardzo łatwo, posiada wygodny aplikator w formie gąbeczki, którym łatwo nałożyć odpowiednią ilość produktu. Baza ma kremową konsystencję, łatwo się ją rozsmarowuje a na powiekach dość szybko zasycha. Cienie trzymają się na niej bardzo dobrze, nie zbierają się w załamaniu powieki i wyglądają naprawdę świetnie.

Genialny! Zdecydowanie KWC!

Najlepszy jakiego uzywalam !
Trzyma perdekcyjnie cien na ppwiece od rana az po pozny wieczor a nawet dluzej!

Wydajnosc: starcza na okolo 2-3miesiace przy codziennym malowaniu oczu.

Jak nakladac: naklada sie na prawce prosto. Dzieki latwej w uzyciu szczoteczce pobierana jest wystarczajaca ilosc na jedno i drugie oko.
Ja zawsze delikatnie przypudrowuje w celu utrwalenia.

Jak dla mnie - NIEPOROZUMIENIE!

Niestety, ale ta baza bardzo zawodzi. Nie radzi sobie z trzymaniem cieni na tłustych powiekach. Cienie po ok. 15 minutach zaczynają się rolować w załamaniu powieki.
A miało być tak pięknie... Okrzyknięta najlepszą bazą pod cienie na świecie. Baza za ponad 100 zł zachowująca się jak ta za 10 zł z najniższej półki.
Nie polecam!

bardzo dobra

Jest to baza na której zawsze można polegać :)
Szata graficzna bardzo ładna , opakowanie dobre jakościowo. Aplikator nie podrażnia w żaden sposób powieki i jest niezwykle wygodny w pracy.
Przyjemna kremowa konsystencja którą łatwo rozprowadzić. Nie narusza struktury żadnego nałożonego na nią cienia.
Zapobiega rolowaniu się cieni , dba o to by były do oka dobrze przyklejona.
Trzyma się oka cały czas od nałożenia do zmycia.
Zdarzają się cienie którym podbija kolor. Nie zdarzyło sie by jakiś cień się na niej zebrał w załamaniach.
Odpowiednia nawet do tłustej powieki.
Nie podrażnia i jest szalenie wydajna

Wreszcie makijaż wytrzymuje całą noc

To pierwsza baza, która mnie nie zawiodła, a korzystałam z kilku tańszych. Z nią wreszcie cienie do powiek nie zagłębiają się w załamaniach powiek, a makijaż naprawdę wreszcie wytrzymuje całą imprezę. Cena trochę mnie zniechęciła, ale mimo to, po 2 latach używania jej nie znalazłam nic lepszego. Niedługo kupię następną :)