Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion (Baza pod cienie)

Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion (Baza pod cienie)

Ta baza pod cienie sprawia, że cienie dłużej trzymają się na powiece, kolory cieni są bardziej intensywne, cienie nie zbijają się w załamaniach powiek.
Baza zaraz po nałożeniu staje się niewidoczna oraz szybko wysycha.

Genialny! Zdecydowanie KWC!

Najlepszy jakiego uzywalam !
Trzyma perdekcyjnie cien na ppwiece od rana az po pozny wieczor a nawet dluzej!

Wydajnosc: starcza na okolo 2-3miesiace przy codziennym malowaniu oczu.

Jak nakladac: naklada sie na prawce prosto. Dzieki latwej w uzyciu szczoteczce pobierana jest wystarczajaca ilosc na jedno i drugie oko.
Ja zawsze delikatnie przypudrowuje w celu utrwalenia.

Jak dla mnie - NIEPOROZUMIENIE!

Niestety, ale ta baza bardzo zawodzi. Nie radzi sobie z trzymaniem cieni na tłustych powiekach. Cienie po ok. 15 minutach zaczynają się rolować w załamaniu powieki.
A miało być tak pięknie... Okrzyknięta najlepszą bazą pod cienie na świecie. Baza za ponad 100 zł zachowująca się jak ta za 10 zł z najniższej półki.
Nie polecam!

bardzo dobra

Jest to baza na której zawsze można polegać :)
Szata graficzna bardzo ładna , opakowanie dobre jakościowo. Aplikator nie podrażnia w żaden sposób powieki i jest niezwykle wygodny w pracy.
Przyjemna kremowa konsystencja którą łatwo rozprowadzić. Nie narusza struktury żadnego nałożonego na nią cienia.
Zapobiega rolowaniu się cieni , dba o to by były do oka dobrze przyklejona.
Trzyma się oka cały czas od nałożenia do zmycia.
Zdarzają się cienie którym podbija kolor. Nie zdarzyło sie by jakiś cień się na niej zebrał w załamaniach.
Odpowiednia nawet do tłustej powieki.
Nie podrażnia i jest szalenie wydajna

Swatche Urban Decay Naked Ultimate Basics

Wreszcie makijaż wytrzymuje całą noc

To pierwsza baza, która mnie nie zawiodła, a korzystałam z kilku tańszych. Z nią wreszcie cienie do powiek nie zagłębiają się w załamaniach powiek, a makijaż naprawdę wreszcie wytrzymuje całą imprezę. Cena trochę mnie zniechęciła, ale mimo to, po 2 latach używania jej nie znalazłam nic lepszego. Niedługo kupię następną :)

Cudeńko

Bardzo lubię ten produkt. Grzechem było by nie wspomnienie o jej cudnym opakowaniu. Baza ma świetną konsystencję, jest wygodna w użyciu. Cienie nie zbierają się w załamaniach powiek, co dla mnie jest udręką w lato.

po prostu najlepsza

Przetestowałam już wiele baz pod cienie i z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że ta jest zdecydowanie najlepsza. Można na niej polegać przy najcięższym nawet makijażu, przy trudnych warunkach i przez długi czas. Nie uczula. Powiedziałabym, że jest to baza idealna, gdyby nie to, że mi nie odpowiada aplikacja gąbką - ale jest to kwestia indywidualna, dla innych osób to może być plus. O tym, że jest bezkonkurencyjna może świadczyć to, że wielu makijażystów innych marek, w tym MACa i Stili prywatnie preferuje bazę Urban Decay.

Rewelacja!

Uzywam tej bazy pod cienie od lat i polecilabym ja kazdej osobie. Cena poczatkowo moze odstraszac, ale ten produkt jest wart kazdej zlotowki. Jest bardzo wydajny, dobrze sie rozprowadza, a przede wszystkim znakomicie spelnia swoja funkcje utrzymujac cienie na powiekach godzinami. Nawet po calej nocy spedzonej w klubie cienie nie splywaja z powiek.

Świetny produkt.

Długo wachałam się nad kupnem tej bazy,ale nie pożałowałam. Trzyma cienie w ryzach, długo trzymaje na powiekach, świetnie się rozprowadza, ma bardzo miłą, delikatną konsystencję. Super.

Najlepsza baza pod cienie EVER!!

Już po pierwszym dniu używania zakochałam się w tym produkcie. To jest bez wątpienia kultowy produkt. Miałam dotąd różne bazy pod cienie, ale tylko ta powoduje że utrzymują się one na moich powiekach kilkanaście godzin. Nawet cienie bardzo kiepskiej jakości trzymają się cały dzień - rewelacja! Jest idealna i pod jasne i pod ciemne cienie. Dopasowuje się do koloru powieki. Jest bardzo wydajny i przy tej wydajności cena nie jest taka straszna bo produkt starcza na długo. Gdybym robiła ranking baz pod ciebie to ta zdobyłaby pierwsze miejsce.

Zużyłam już kilka opakowań

Swego czasu używałam bazy z Inglota, która była beznadziejna, potem ArtDeco, a następnie przeszłam do UD i przy niej zostałam. Od razu zaznaczę, że moja recenzja dotyczy bazy widocznej na zdjęciu bo są jeszcze inne wersje, które też przetestowałam, ale dla mnie one były beznadziejnie działające.
Zacznijmy od opakowania - tubka, czyli moje ulubione rozwiązanie w przypadku kosmetyku tego typu, produkt można zużyć do samego końca, ścisnąć tubkę, ewentualnie rozciąć, jak z pastą do zębów. Moim zdaniem producent trochę popłynął montując w opakowaniu aplikator. Wolałam wersję z dziubkiem, przy tamtej tubce już w ogóle wszystko można było zużyć do samego końca i trochę nie rozumiem po co było to 'ulepszenie', bo dla mnie ulepszeniem nie jest, gdyż aplikator i tak nam nie rozetrze produktu na powiece, trzeba będzie to zrobić palcem, więc co za różnica, czy mam aplikator, czy wyciskam z dziubka? Dla producenta chyba żadna, dla mnie ogromna, więc zmiana opakowania dla wg mnie na minus. Ale jest do przejścia, bo przy końcu, jak aplikator już nic nie wyciąga, a wiem, że produkt jeszcze jest, to można po prostu aplikator wyłamać/odciąć (zrobiłam tak z ostatnim opakowaniem, przedostatnie jeszcze miałam z dziubkiem). Przejdzmy więc do innych rzeczy - nakładanie i konsystencja bajecznie prosta, chociaż baza zastyga nieco po chwili i można przystąpić do nakładania cieni. Baza intensyfikuje kolor cieni i trzyma makijaż caluśki dzień w ryzach (ja mam opadająca powiekę i po prostu u mnie bez bazy ani rusz). Wszystko jest cacy aż do demakijażu. Wydajność też bardzo dobra, bo opakowanie, które mam teraz, chociaż jest wersją travel używam już od 5 miesięcy i czuję, że już jej ubyło, ale na pewno starczy mi na jeszcze kilka tygodni/miesięcy. Duże mi starczało jakoś na rok, także uważam, że warto ją spróbować. Ja przetestowałam kilka baz, ale jednak w porównaniu jakość- cena- wydajność - ekonomiczność opakowania ta wypada najlepiej.
Ja jestem na 5 opakowaniu obecnie (3 duże i 2 wersje travel).

Używa produktu od: próbka

Świetna

Bardzo dobra baza pod cienie, dostałam jej próbkę razem z paletą naked. Mimo, że miałam tylko próbkę starczyła mi ona na kilka zastosowań i bardzo sobie chwalę jej zachowanie. Niezależnie od marki cieni podbijała ich kolor i przedłużała trwałość. Ładnie się nakładała, nie była ani za tłusta ani za sucha, odrobinę poprawiała koloryt powiek co również jest na plus. Nie utrudniała blenowania i nie ścierała sie w trakcie. Wytrzymuje bez problemu cały dzień i noc.

Najlepsza!

Po wielu przejściach z innymi bazami, korektorami myślałam, że moje powieki po prostu nie nadaja się do cieni. W zwiazku z dobrymi opiniami na wizażu postanowiłam kupić wlasnie UD. Poczatkowo nie moglam przeboleć 100zl wydane na taki mały specyfik. Po pierwszym użyciu "odżałowałam". Baza ma fajną, silikonową konsystencję,wystarczy jej na prawdę niewiele, by cienie utrzymały się cały dzień. Trzeba jednak uważać, by nie dać jej za dużo. Mam ją już ponad pół roku,a dalej jest jej więcej niż połowa. Trwałość wzorowa i nie ma co się tutaj bardziej rozdrabniać. Cienie nawet najtańsze sie rozcierają po kilku machnięciach pedzla. Polecam serdecznie nawet osobom z problemem tłustych powiek (oczywiscie po odpowiednim zagruntowaniu :) ) zdecydowanie mój HIT!