Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion (Baza pod cienie)

Urban Decay, Eyeshadow Primer Potion (Baza pod cienie)

Ta baza pod cienie sprawia, że cienie dłużej trzymają się na powiece, kolory cieni są bardziej intensywne, cienie nie zbijają się w załamaniach powiek.
Baza zaraz po nałożeniu staje się niewidoczna oraz szybko wysycha.

Średniawka

Napiszę szczerze - bardzo zawiodłam się na tym produkcie. Nie wiem co mnie podkusiło zdradzić moją ukochaną bazę dla tego produktu. Chyba tylko fakt sprawdzenia czy rzeczywiście jest to taki hit, i że droższe znaczy lepsze. A tu klops. Do cieni matowych baza można powiedzieć jest ok - mimo, że nie podbija jakość rewelacyjnie koloru, to cienie spoko się blendują i nawet trzymają na powiece. Sprawa wygląda zupełnie inaczej w przypadku cieni bardziej błyszczących, satynowych - tu jest porażka, baza kompletnie nie podbija pigmentu danego cienia, nieważne czy tańszego czy droższego. Jeśli chodzi o trwałość makijażu oka, jest to zaledwie może 3 godziny jak taki makijaż wygląda powiedzmy ok. Potem cienie rolują się niemiłosiernie. Jak na bazę za stówę to jest porażka po prostu. Wiem, że mam wymagające tłuste powieki, ale baza za połowę tej ceny daje radę 100 razy lepiej. Tak więc, uważam, że jest to kasa wyrzucona w błoto dla kogoś kto ma bardzo tłuste powieki.

100%

Robi to, co ma robić. Przedłuża trwałość makijażu oczu i wszystko pozostaje na niech w stanie nienaruszonym. Opakowanie cudowne, wydajność duża. Aplikator ułatwia pracę z nią - raz, dwa i nałożona. Polecam.

fajna

FAJNA BAZA Z PORECZNYM APLIKATOREM KTÓRY UŁATWIA NANIESIENIE BAZY NA POWIEKI.

wygładza i rozjaśnia skórę powiek. Zapewnia idealne utrzymanie makijażu oka przez cały dzień. Zwiększa intensywność barw cieni, ułatwia aplikację i zwiększa trwałość.

polecam

Ta baza jest fenomenalna!
Ma konsystencję kremu, barwy cielistej. Jest w wygodnej tubce. 11 ml wystarcza na bardzo długi czas, jest bardzo wydajna. Ciężko ją zużyć w ciągu zalecanych przez producenta 6M.
Ale najważniejsze jest to, że w każdych warunkach można na niej polegać. Każde cienie i tanie, i drogie trzymają się na niej (nawet w upały) przez cały dzień. Przez kilkanaście godzin cienie pozostają na swoim miejscu, nie blakną, nic się nie roluje, nie zbiera w zgięciu. Powieka nie przetłuszcza się, po prostu cud, miód i orzeszki;)

Bubel

Niestety mi ta baza się nie sprawdziła. W ogóle nie przedłużyła trwałość cieni an nie sprawiła że cienie wyglądały lepiej. Mam problematyczną skórę powiek ale myślę że efekt powinien jakiś byc a tu go nie było.

uwielbiam:)

Mój niezbędnik w codziennym makijażu. Baza przetestowana w różnych warunkach- długie dni, wesela, upalne wakacje- radzi sobie w każdych warunkach, Fajny i praktyczny aplikator, wydajna, bezbarwna, podbija kolor cieni, ja więcej nie potrzebuję, bo te cechy to dokładnie to czego oczekuję od bazy pod cienie :) dodam, że mam tłuste powieki i do tej pory żadna baza sobie z tym nie radziła. Zużyłam jedno opakowanie i od razu kupiłam drugie:)

Super produkt

Powiem wam że ostatnio testuje dużo nowych palet z cieniami, więc moja wymówka było to aby kupić też przy okazji jakąś fajną bazę pod cienie. Padło na tą od Urban Decay i powiem wam że produkt jest świetny. Opakowanie jest nie dość że ładne to jeszcze praktyczne, z aplikatorem jak błyszczyk . Sama baza ma bardzo przyjemna konsystencję, i faktycznie cienie trzymają się dłużej. Dodatkowo produkt nieco podbija pigmetacje cieni. Produkt robi to co dobra baza powinna robić.
+opakowanie
+wydajność
+dzialanie

Niestety nie dla mnie

Pokuszona dobrymi opiniami skusilam sie na nia i niestety nie jest dla mnie. Cienie rzeczywiście bardzo ładnie sie trzymaja cały dzień i baza fajnie podbija kolory natomiast podrażnia mi oczy. Po parunastu minutach od skończenia makijazu lzawie tak z zewnętrzych koncikow oczu, ze co chwile sięgam po chusteczkę zeby to jakos zatamować. Gdy produktu juz nie ma w tych miejscach wtedy jest ok. Szkoda bo cienie w środkowej czesci oczu sie bardzo ładnie trzymaja. Wczesniej używałam bazy z MUA i okazała sie najlepsza jak dla mnie. Poprostu podrażnia moje oczy

Zaskakująco dobra

Kupiłam tą bazę w wersji mini (odcień Original) podczas promocji w Sephorze. Słyszałam pochlebne opinie na jej temat, więc skusiłam się na nią licząc, że to będzie naprawdę dobry produkt. Podczas testowania bazy na dłoni po raz pierwszy zdziwiłam się ponieważ produkt wydaje się tłusty. Wsmarowałam ją w dłoń i wydawało mi się, że baza nie będzie w stanie na długo utrzymać cieni. Obecnie używam jej praktycznie codziennie z cieniami w kolorach neutralnych, dziennych i z tymi mocniejszymi ciemnymi też. Jestem zaskoczona ich trwałością, widać różnicę nawet w tym, jak swatchuje się cienie bez bazy i z bazą. Prawdą jest, że makijaż oczu cały dzień wygląda idealnie, cienie się nie zbierają i wydają się być lekko... pudrowe - takie, jakby dopiero co się je nałożyło. Baza po wklepaniu wysycha i staje się nie do ruszenia, ale należy nakładać ją bardzo uważnie, ponieważ kiedy nałożymy ją niedbale mogą w cieniach powstawać odcięcia między tym, gdzie jest ta baza a tam gdzie jej nie ma. Naprawdę dobry produkt. Jestem zaskoczona, że aż tak.

Skradła mi serce!

No to jest hit. Mega podbija pigmentację cieni, dużo lepiej się ze wszystkim pracuje, łatwiej blenduje. Cienie na tej bazie wytrzymają absolutnie wszystko. WSZYSTKO! Wygrałam tę bazę i tylko dlatego ją testuję, teraz mam złamane serce, bo jak się skończy to będę musiała ją kupić :D
Ale warto, każda złotówka jest usprawiedliwiona!

Rewelacja

Dostałam ten kosmetyk w prezencie i okazał się świetny. Opakowanie cudne trochę przypomina błyszczyk wiec jest bardzo poręczne i wygodne w użyciu.Konsystencja świetna szybko się wchłania a moje cienie utrzymują się naprawdę długo . Cena dość wysoka i dostępność w Polsce chyba niemożliwa ale produkt jest naprawdę tego wart

Rewelacja

Dla mojej dojrzałej cery rewelacja. Mam opadające powieki z tłustawą skórą , każdy cień znikał w ciągu chwili nie mówiąc już o tuszu który odbijał się niemiłosiernie.
Produkt spełnia oczekiwania, widocznie przedłuża trwałość makijażu.