Sprawdź ceny produktu

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych.

Nie dla mnie

Mam cerę mieszaną i u mnie się zupełnie nie sprawdza. Podrażnia skórę, pojawiają się zaczerwienienia a następnego dnia małe krostki. Do tego skóra bardzo szybko się przetłuszcza.

może być

Maska dość droga jak na kosmetyki ziaji, stosuję ją ale nie zauważam jakiś spektakularnych efektów po częstym i regularnym stosowaniu, ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję skóra jest po aplikacji miękka i nawilżona ale to tylko tyle.

Spełnia zadanie

Maska bardzo dobrze oczyszcza, nieco uspokaja wrażliwą cerę (takie przynajmniej odniosłam wrażenie), wygładza. Ma delikatny, przyjemny zapach, który tylko umila stosowanie. Jest bardzo wydajna, cena w porządku, opakowanie również. Przy zmywaniu i jednoczesnym masażu twarzy daje się odczuć działanie peelingujące. Mam cerę naczynkową i produkt nie robi mi żadnej krzywdy, wręcz przeciwnie.

Fajna.

Bardzo fajna maska z glinką. Dobrze nakłada się na twarz. Ma bardzo fajna konsystencję. Starcza na dość sporo użyć. Posiada delikatny zapach.
Dobrze się wchłania. Super oczyszcza skórę!

Wykorzystała: kilka próbek

Przyjemny produkt.

Maska oczyszczająca, którą miałam okazję stosować kilka razy - wspominam ją bardzo pozytywnie. Maska posiada dobrą konsystencję, która dobrze się nakłada oraz ściąga. Twarz zdecydowanie oczyszczona i delikatniejsza po zastosowaniu maski. Wygodne opakowanie. Maska dość wydajna. Polecam.

Ziaja, Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Kupiłam ten produkt dawno temu, cena zaskoczyła mnie pozytywnie. Zapach nie zachwyca. Przyjemnie się ją nakłada. Dla mojej skóry zbyt mocna. Wysusza i podrażnia. Skóra jest rozjaśniona, delikatnie oczyszczona. Maska bardzo wydajna. Niewygodne opakowanie;

Delikatne działanie

Wygodne opakowanie z którego łatwo wydobyć maseczke po nałożeniu delikatnie masuję bo zawiera malusieńkie drobinki które starają się wygładzic skórę, przyjemna konsystencja i zapach nie czyni cudów ale godna polecenia.

Nic specjalnego

Ale dzięki niej zwróciłam uwagę na składnik jak korund (który stosuje w czystej postaci, ale oczywiście warto pamiętać, że jak mamy mocne podrażnienia i niedoskonałości to najlepiej ostrożnie używać korundu albo w ogóle).
Sam produkt ma w sobie glinkę, którą lubię (jedną z ), ale nie na tyle żeby efekt był satysfakcjonujący jak w przypadku użycia glinki solo.
Działanie ma oczyszczające, ściągające pory, ale niestety lekko mnie podrażniał, co w 1 odruchu powoduje u mnie lęki związane z tym, że to po prostu skończy się bardzo źle (a zdarzało się w różnych wypadkach tak nie raz i to uczy ;))
Maska ma dośc dobre, ale nie rewelacyjne działanie, taki poprawny produkt dla osób którym nie chce się oczyścić skóry peelingiem i nałożyć np po wszystkim glinkę. Trochę wspomoże mieszaną czy trądzikową cerę w oczyszczaniu, ale moim zdaniem nie na tyle żeby był to mocno widoczny efekt.
Forma słoiczka niezbyt mi się podobała, mało to wygodne, mało to higieniczne, na dodatek szybko się kończy.

Przyjemna

Wydaje mi się, że maska nie daje jakiegoś spektakularnego efektu, ale umówmy się, mało jaki produkt go daje :) Maska sprawdza się dobrze, pomaga oczyścić cerę. Ma przyjemny zapach, konsystencja jest bardzo fajna. Ja nakładam trochę inaczej niż zaleca producent, bo robię to pędzlem. Przy spłukiwaniu wykonuję masaż i są wyczuwalne ścierające drobinki. Bez efektu wow, ale naprawdę warto.

Dobra

Bardzo dobra maska, Sprawdza się również do cery suchej i mieszanej. Bardzo dobrze oczyszcza i zamyka pory. Polecam szczególnie na nos. Wadą jest dla mnie zbyt duże opakowanie. Sama nie jestem w stanie zużyć maski w czasie przydatności do użycia. Lepiej kupić z przyjaciółką, mamą czy siostrą.

Świetny produkt

Rzeczywiście maska oczyszczająca i poprawiająca kondycję i kolor mojej problematycznej cery. Maska w plastikowym, odkręcanym pojemniczku o pojemności 250ml (to bardzo dużo). Fajna konsystencja ułatwiająca jej aplikację. Małe drobinki sprawiają, że skóra jest gładka i miękka . Piękny świeży morski zapach. Bardzo wydajna. Łatwa do zmycia. Cena jest rewelacyjna.

Działa

Bardzo lubię glinkę zieloną, dlatego gdy zobaczyłam maskę Ziaji od razu znalazła się w moim koszyku. Opakowanie, bardzo fajne, łatwo wydobyć produkt aż do ostatniej porcji. Maseczka starcza na bardzo długo. Łatwo się ją nakłada i zmywa. Przy dłuższym stosowaniu zaważyłam poprawę stanu mojej skóry, zdecydowanie mniej niedoskonałości, skóra nabrała zdrowszego kolorytu. Na pewno kupię jeszcze raz.