Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Ziaja, Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Cena już od 23,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych.

Bardzo dobra!

Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Zakupiłam ją bo pewnego dnia miałam straszny wysyp trądziku na dekolcie. Łapałam się każdego możliwego produktu, żaden nie chciał nawet załagodzić zaistniałej sytuacji. Już po pierwszym zastosowaniu (razem z peelingiem z serii pro) trądzik załagodził się, skóra stała się bardziej oczyszczona, gładka. Zobaczymy czy zlikwiduje go całkowicie, gdyż wiem że to wymaga cierpliwości ale jak po pierwszym zastosowaniu jestem optymistycznie nastawiona :)
Cena komiczna jak za tak dobry produkt i taką wydajność. POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572411].usefull || 0 }}% pomocna.

Yes!

Ostatnimi czasy moja ulubiona maska. Stosuję od ponad tygodnia, po tym jak na własne życzenie zniszczyłam sobie skórę. Genialna. Bardzo silna, więc nie polecam nakładania jej zbyt blisko oczu. 5-10 minut stanowczo wystarczy, żeby zobaczyć różnicę. Warto wmasowywać ją w skórę podczas nakładania oraz podczas zmywania jej ze skóry. Plusy za duże opakowanie, przystępna cenę oraz dostępność nie tylko na stronie ale i w sklepach ziaji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557891].usefull || 0 }}% pomocna.

Maska oczyszczająca!

Bardzo dobra maseczka, mam problemy z zaskórnikami, a po jej regularnym stosowaniu zmniejszyły się, zmniejsza się wydzielanie sebum. Po zastosowaniu maski skóra jest oczyszczona gładka i świeża. Drobinki zawarte w niej złuszczają martwy naskórek. Stosowałam ją 2 razy w tyg. Maska jest wydajna, ma lekki świeży zapach jak kosmetyki w salonie spa. Polecam dla cer mieszanych i tłustych .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542306].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Dobra maska

Gdyby nie fakt,że w mojej opini maska oczyszcza skórę w dosyć agresywny sposób, byłaby ona moim absolutnym KWC. Niestety, peelingujące kryształki glinu dosyć ostro trą skórę powodując pieczenie, w związku z czym do minimum ograniczam masaż cery, starając się jedynie "położyć" maskę na twarz. Stosowana w taki sposób świetnie oczyszcza pory i zmniejsza zaskórniki, co prawda jej działanie eksfoliujące jest zminimalizowane,ale dalej naskórek jest przyjemnie gładki. Maska jest dosyć harda w swoim działaniu, wydaje mi się ,że idealna na takie porządniejsze oczyszczenie i złuszczenie raz w tygodniu. Polecam po niej nałożyć jakąś kojącą maseczkę i wtedy cera wraca do normy.
U siebie niestety nie zauważyłam zmniejszenia wydzielania sebum, więc tutaj minus. Poza tym maseczka przeprzyjemnie i świeżo pachnie, nie spływa z twarzy, jest treściwej konsystencji oraz jest łatwa w stosowaniu. Cieszę się, że producent zaleca posiedzieć z nią na twarzy jedynie 5 - 10 minut.
Produkt jest bardzo wydajny, myślę, że słój 250 ml będzie mi starczył na przysłowiowe wieki. cena też niezła za taką ilość (niewiele ponad 30 zł).
Kolejny fajny produkt od rodzimej Ziaji, mogliby się trochę tylko poprawić z dostępnością, bo jak na razie pozostają tylko zakupy online oraz nieliczne firmowe sklepy Ziaji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537581].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Jest to jedna z najlepszych maseczek, jakich używałam, działanie jest naprawdę widoczne. Całkiem porządnie peelinguje, ponieważ zawiera drobinki, które w trakcie aplikacji i przy zmywaniu produktu ścierają naskórek. Po użyciu maseczki skóra jest gładka, wyraźnie oczyszczona (zwłaszcza po kilku użyciach), a przy tym nie przesuszona, podrażnienia złagodzone, koloryt wyrównany, a widoczność porów naprawdę jest zmniejszona, za co duży plus, bo takie działanie obiecuje wiele kosmetyków, ale niewiele rzeczywiście spełnia te obietnice. Mam wrażenie, że maseczka przy regularnym stosowaniu przyczynia się do ogólnej poprawy kondycji i wyglądu skóry, na twarzy pojawia się zauważalnie mniej niedoskonałości. W dodatku jest BARDZO wydajna, po kilkunastu użyciach w ogóle nie widać, żeby jej ubywało. Fajnie, że nie jest w tubce tylko w pojemniku, który umożliwi zużycie produktu do końca. Jedynym minusem jakiego mogę się doszukać, jest dostępność, trudno ją dostać stacjonarnie, ja kupiłam przez internet.

Zalety:
- peelinguje, wygładza
- oczyszcza
- nie przesusza
- łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia
- zmniejsza widoczność porów, może nie trwale, ale jednak
- wyrównuje koloryt skóry
- poprawia kondycję skóry, zapobiega powstawaniu niedoskonałości
- jest bardzo, bardzo wydajna
- w wygodnym opakowaniu, łatwo będzie zużyć produkt do końca
- biorąc pod uwagę działanie i wydajność jest tania

Wady:
- dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534516].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Dla mnie super. Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie "T"

PLUSY:
- cena (za cały słoiczek 250ml zapłaciłam niewiele ponad 30zł na dirmowej wysepce Ziaji)
- wydajność (po dość długim czasie stosowania nie zauważyłam, żeby za wiele ubyło, lubię nakładać dość grubą warstwę masek)
- nie wysusza
- zmniejsza zaczerwienienie
- zmniejsza obrzęki
- super-delikatny peeling -> pod warunkiem, że przez ok. 2min masuje się maskę w skórę i zmywając, po zwilżeniu wodą również przez jakiś czas
- usuwa martwy naskórek
- zmniejsza pory
- wyciąga głębokie niedoskonałości (przy odpowiednim stosowaniu)
- wyrównuje koloryt
- matuje
- przez najbliższe 2 dni skóra jest idealnie matowa
- zniknęło sporo wągrów z nosa (powtarzam, trzeba masować podczas aplikacji, jak i podczas zmywania, po pierwszym zwilżeniu skóry)
- Przyjemny, delikatny, ale neutralny zapach
- brak uczucia ściągnięcia skóry

MINUSY
- wyciąga syfy z głębokich warstw skóry, które i tak by wyskoczyły prędzej czy później, przez co do pierwszych 5 stosować może się wydawać, że nie działa, ale naprawdę oczyszcza. Po najgorszym okresie skóra staje się kolorystycznie jednolita, pełna blasku i nowego życia
- dostępność - regularna sprzedaż na wysepkach firmowych lub przez internet -> nie każdy mieszka w dużym mieście lub chce dopłacać za kuriera
- Najlepsze efekty widać po min. 20 minutach stosowania, przy czym co 5min trzeba masować ponownie

Zdecydowanie kupię ko,lejne opakowanie, gdy to się skończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508246].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię te maskę

Plusy:
-cena
-wydajność
-wygodne opakowanie
-konsystencja idealna
-zapach ok
-wystarczy trzymać 5 min
-przy regularnym stosowaniu widać efekty, cera staje się mniej mniej kapryśna

Minusy:
-dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499361].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Maseczka jest bardzo dobra, złuszcza martwy naskórek, skóra staje się bardziej gładka i jędrna.
Trzeba jedynie z nią uważać, żeby nie wyschła, ponieważ wtedy może podrażnić skórę, warto spryskać twarz tonikiem przed nałożeniem maski i kontrolować jej wysychanie.
Bardzo wydajna maska, opakowanie starcza na pół roku przy regularnym stosowaniu. Oczywiście polecam włączyć inne produkty z Ziaji do codziennej pielęgnacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464757].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra!

Maskę stosuję raz w tygodniu na zakończenie całego procesu pielęgnacyjnego (najpierw peeling kawitacyjny, potem serum normalizujące do jonoforezy, na koniec ta maska). Jest to idealne zakończenie zabiegu. Trzymam ją na twarzy ok 15 minut, na koniec przy spłukiwaniu delikatnie masuję wykorzystując jeszcze mikro drobinki. Maska ma idealną konsystencję i delikatny przyjemny zapach.
Skóra jest miękka, nawilżona, oczyszczona. Pory są zamknięte, koloryt ujednolicony. Do tego maska jest niezwykle wydajna, opakowanie starczy nam na bardzo długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434841].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Maseczka jest świetna. Szybko zastyga na twarzy. Po jej ściągnieciu skóra jest oczyszczona, podrażnienia są złagodzone. Skóra wygląda na wypoczętą. Produkt jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433301].usefull || 0 }}% pomocna.