Ziaja, Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych.

Ziaja, Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Kupiłam ten produkt dawno temu, cena zaskoczyła mnie pozytywnie. Zapach nie zachwyca. Przyjemnie się ją nakłada. Dla mojej skóry zbyt mocna. Wysusza i podrażnia. Skóra jest rozjaśniona, delikatnie oczyszczona. Maska bardzo wydajna. Niewygodne opakowanie;

Delikatne działanie

Wygodne opakowanie z którego łatwo wydobyć maseczke po nałożeniu delikatnie masuję bo zawiera malusieńkie drobinki które starają się wygładzic skórę, przyjemna konsystencja i zapach nie czyni cudów ale godna polecenia.

Nic specjalnego

Ale dzięki niej zwróciłam uwagę na składnik jak korund (który stosuje w czystej postaci, ale oczywiście warto pamiętać, że jak mamy mocne podrażnienia i niedoskonałości to najlepiej ostrożnie używać korundu albo w ogóle).
Sam produkt ma w sobie glinkę, którą lubię (jedną z ), ale nie na tyle żeby efekt był satysfakcjonujący jak w przypadku użycia glinki solo.
Działanie ma oczyszczające, ściągające pory, ale niestety lekko mnie podrażniał, co w 1 odruchu powoduje u mnie lęki związane z tym, że to po prostu skończy się bardzo źle (a zdarzało się w różnych wypadkach tak nie raz i to uczy ;))
Maska ma dośc dobre, ale nie rewelacyjne działanie, taki poprawny produkt dla osób którym nie chce się oczyścić skóry peelingiem i nałożyć np po wszystkim glinkę. Trochę wspomoże mieszaną czy trądzikową cerę w oczyszczaniu, ale moim zdaniem nie na tyle żeby był to mocno widoczny efekt.
Forma słoiczka niezbyt mi się podobała, mało to wygodne, mało to higieniczne, na dodatek szybko się kończy.

Przyjemna

Wydaje mi się, że maska nie daje jakiegoś spektakularnego efektu, ale umówmy się, mało jaki produkt go daje :) Maska sprawdza się dobrze, pomaga oczyścić cerę. Ma przyjemny zapach, konsystencja jest bardzo fajna. Ja nakładam trochę inaczej niż zaleca producent, bo robię to pędzlem. Przy spłukiwaniu wykonuję masaż i są wyczuwalne ścierające drobinki. Bez efektu wow, ale naprawdę warto.

Dobra

Bardzo dobra maska, Sprawdza się również do cery suchej i mieszanej. Bardzo dobrze oczyszcza i zamyka pory. Polecam szczególnie na nos. Wadą jest dla mnie zbyt duże opakowanie. Sama nie jestem w stanie zużyć maski w czasie przydatności do użycia. Lepiej kupić z przyjaciółką, mamą czy siostrą.

Świetny produkt

Rzeczywiście maska oczyszczająca i poprawiająca kondycję i kolor mojej problematycznej cery. Maska w plastikowym, odkręcanym pojemniczku o pojemności 250ml (to bardzo dużo). Fajna konsystencja ułatwiająca jej aplikację. Małe drobinki sprawiają, że skóra jest gładka i miękka . Piękny świeży morski zapach. Bardzo wydajna. Łatwa do zmycia. Cena jest rewelacyjna.

Działa

Bardzo lubię glinkę zieloną, dlatego gdy zobaczyłam maskę Ziaji od razu znalazła się w moim koszyku. Opakowanie, bardzo fajne, łatwo wydobyć produkt aż do ostatniej porcji. Maseczka starcza na bardzo długo. Łatwo się ją nakłada i zmywa. Przy dłuższym stosowaniu zaważyłam poprawę stanu mojej skóry, zdecydowanie mniej niedoskonałości, skóra nabrała zdrowszego kolorytu. Na pewno kupię jeszcze raz.

Całkiem fajna

Fajny produkt. Podoba mi się opcja maseczki w słoiczku. Często używałam tych maseczek z Ziaji w saszetkach, na jedną maseczkę. Widząc kiedyś pudełeczko, postanowiłam spróbować. Nie zauważyłam aby była specjalnie oczyszczająca, tej mikrodermabrazji również nie. Ale na pewno fajnie nawilżała, nie zapychała, buzia była miła, delikatna w dotyku po jej użytkowaniu. Maska miała przyjemny zapach, kremową konsystencję, łatwo się nakładała, łatwo się zmywała. Nie spływała. Moja twarz bardzo lubi glinkę zieloną.
Dziś raczej sama wykonuję maseczki z półproduktów lub kupuję te w płatach, ale muszę powiedzieć, że ta jest całkiem niezła do domowego spa.

maska do twarzy

Fajny przyjemny w stosowaniu produkt. Maski używam od kilku miesięcy. Duże opakowanie wystarczy na wieki. Fajna konsystencja nie zasycha na skórze. Po użyciu czuć wygładzenie, nawilżenie skóry jeśli chodzi o oczyszczenie podejrzewam że coś w tym musi być ponieważ jest to glinka.

Petarda

Ta maska jest naprawdę świetna. Przyjemny, delikatny zapach. Zacna konsystencja, która ułatwia aplikację kosmetyku na twarz. Bardzo wydajna. Nie podrażnia. No i przede wszystkim działa! Pozostawia twarz miękką i przyjemną w dotyku, mega oczyszcza, pomaga w pozbywaniu się nieprzyjaciół i niedoskonałości z twarzy. A to wszystko mamy za ok. 20 zł.

Moja uwaga - nie stosować, kiedy mamy na skórze żywe zmiany (np zaognione, lub sączące się) i podrażnienia.

Trochę bardziej niż dobra

+duża pojemność w przystępnej cenie
+oczyszcza jednocześnie nie wysuszając skóry
+delikatnie napina
+nie zastyga na kamień, łatwo ją zmyć
+posiada delikatne drobinki peelingujące

-dogłębnego oczyszczenia nie wyczułam, jedynie bardzo powierzchowny efekt
-jako peeling stricte złuszczający naskórek dla mnie się nie nadaje

Jedna z ulubionych masek z glinką zieloną

Lubię tę maseczkę za jej przyjemną konsystencję - nawet jeśli trzymam ją na twarzy 20 min jest delikatna mimo, że faktycznie ma działanie oczyszczające.

Do mojej cery mieszanej z poszerzonymi porami jest naprawdę dobra.
Cera po maseczce jest dobrze wygładzona, matowa ale przyjemna w dotyku, nie ma efektu napięcia czy suchości dlatego można bez problemu stosować ją dość często.

Bardzo wydajna i przystępna cenowo maseczka z glinką zieloną. Póki co mój faworyt w kategorii tej glinki.