Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Ziaja, Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych.

Działa

Bardzo lubię glinkę zieloną, dlatego gdy zobaczyłam maskę Ziaji od razu znalazła się w moim koszyku. Opakowanie, bardzo fajne, łatwo wydobyć produkt aż do ostatniej porcji. Maseczka starcza na bardzo długo. Łatwo się ją nakłada i zmywa. Przy dłuższym stosowaniu zaważyłam poprawę stanu mojej skóry, zdecydowanie mniej niedoskonałości, skóra nabrała zdrowszego kolorytu. Na pewno kupię jeszcze raz.

Całkiem fajna

Fajny produkt. Podoba mi się opcja maseczki w słoiczku. Często używałam tych maseczek z Ziaji w saszetkach, na jedną maseczkę. Widząc kiedyś pudełeczko, postanowiłam spróbować. Nie zauważyłam aby była specjalnie oczyszczająca, tej mikrodermabrazji również nie. Ale na pewno fajnie nawilżała, nie zapychała, buzia była miła, delikatna w dotyku po jej użytkowaniu. Maska miała przyjemny zapach, kremową konsystencję, łatwo się nakładała, łatwo się zmywała. Nie spływała. Moja twarz bardzo lubi glinkę zieloną.
Dziś raczej sama wykonuję maseczki z półproduktów lub kupuję te w płatach, ale muszę powiedzieć, że ta jest całkiem niezła do domowego spa.

maska do twarzy

Fajny przyjemny w stosowaniu produkt. Maski używam od kilku miesięcy. Duże opakowanie wystarczy na wieki. Fajna konsystencja nie zasycha na skórze. Po użyciu czuć wygładzenie, nawilżenie skóry jeśli chodzi o oczyszczenie podejrzewam że coś w tym musi być ponieważ jest to glinka.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Petarda

Ta maska jest naprawdę świetna. Przyjemny, delikatny zapach. Zacna konsystencja, która ułatwia aplikację kosmetyku na twarz. Bardzo wydajna. Nie podrażnia. No i przede wszystkim działa! Pozostawia twarz miękką i przyjemną w dotyku, mega oczyszcza, pomaga w pozbywaniu się nieprzyjaciół i niedoskonałości z twarzy. A to wszystko mamy za ok. 20 zł.

Moja uwaga - nie stosować, kiedy mamy na skórze żywe zmiany (np zaognione, lub sączące się) i podrażnienia.

Trochę bardziej niż dobra

+duża pojemność w przystępnej cenie
+oczyszcza jednocześnie nie wysuszając skóry
+delikatnie napina
+nie zastyga na kamień, łatwo ją zmyć
+posiada delikatne drobinki peelingujące

-dogłębnego oczyszczenia nie wyczułam, jedynie bardzo powierzchowny efekt
-jako peeling stricte złuszczający naskórek dla mnie się nie nadaje

Jedna z ulubionych masek z glinką zieloną

Lubię tę maseczkę za jej przyjemną konsystencję - nawet jeśli trzymam ją na twarzy 20 min jest delikatna mimo, że faktycznie ma działanie oczyszczające.

Do mojej cery mieszanej z poszerzonymi porami jest naprawdę dobra.
Cera po maseczce jest dobrze wygładzona, matowa ale przyjemna w dotyku, nie ma efektu napięcia czy suchości dlatego można bez problemu stosować ją dość często.

Bardzo wydajna i przystępna cenowo maseczka z glinką zieloną. Póki co mój faworyt w kategorii tej glinki.

Przyjemna maska oczyszczająca cerę

Kończę już drugie opakowanie tej maski, a uwierzcie mi że jest bardzo wydajna. Poleciła mi ją pani ekspedientka w sklepie firmowym Ziaji. Nakładam na twarz po wieczornym demakijazu, stosuję 1-2 razy w tygodniu. następnie robię sobie masaż twarzy i zostawiam ok 15min, po tym czasie robię ponownie delikatny masaż i spłukuje maskę. Skóra jest oczyszczona i odświeżona. Maska nigdy mnie nie podrażniła, a ma w składzie drobinki ścierające. Jest dość łagodna, krzywdy sobie nią raczej nie zrobimy, ale fajnie działa, wygładza, oczyszcza pory skóry. Stosowana regularnie rozjaśnia skórę. Cena na początku wydała mi się dość duża, ale biorąc pod uwagę ile użyć wychodzi nam na jedno opakowanie, to okazuje się że kosztuje grosze w porównaniu z takimi gotowymi maskami na jeden raz w saszetkach :-)
Lubię stosować glinki do mojej mieszanej cery, ale czasem nie chce mi się ich mieszać poprostu, a tu mam już gotowy produkt z glinką i jednocześnie peeling.

Nie robi nic

Zachecona tyloma pozytywami zakupiłam i nie wiem co z nia zrobic chyba komus oddam,nie robi totalnie nic,uzywam od 4 tyg 2 razyw tyg i nie robi totalnie nic z tego co kazdy psize i co obiecuje producent :) Mam cere mieszana potradzikowa w kierunku suchej i naprawde dla mnie bubel niestety

Świetna!

Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Kupiłam ją zachęcona dobrymi opiniami i nie zawiodłam się. Przy regularnym stosowaniu na prawdę widać dużą zmianę. Zawsze miałam problematyczną cerę, ciągle coś wyskakiwało i maseczka rewelacyjnie się sprawdza. Nakładam ją zawsze na dobrze oczyszczoną skórę twarzy, zostawiam na 5-10 min i wmasowuję podczas spłukiwania.

Bardzo dobra!

Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Zakupiłam ją bo pewnego dnia miałam straszny wysyp trądziku na dekolcie. Łapałam się każdego możliwego produktu, żaden nie chciał nawet załagodzić zaistniałej sytuacji. Już po pierwszym zastosowaniu (razem z peelingiem z serii pro) trądzik załagodził się, skóra stała się bardziej oczyszczona, gładka. Zobaczymy czy zlikwiduje go całkowicie, gdyż wiem że to wymaga cierpliwości ale jak po pierwszym zastosowaniu jestem optymistycznie nastawiona :)
Cena komiczna jak za tak dobry produkt i taką wydajność. POLECAM!

Yes!

Ostatnimi czasy moja ulubiona maska. Stosuję od ponad tygodnia, po tym jak na własne życzenie zniszczyłam sobie skórę. Genialna. Bardzo silna, więc nie polecam nakładania jej zbyt blisko oczu. 5-10 minut stanowczo wystarczy, żeby zobaczyć różnicę. Warto wmasowywać ją w skórę podczas nakładania oraz podczas zmywania jej ze skóry. Plusy za duże opakowanie, przystępna cenę oraz dostępność nie tylko na stronie ale i w sklepach ziaji.

Maska oczyszczająca!

Bardzo dobra maseczka, mam problemy z zaskórnikami, a po jej regularnym stosowaniu zmniejszyły się, zmniejsza się wydzielanie sebum. Po zastosowaniu maski skóra jest oczyszczona gładka i świeża. Drobinki zawarte w niej złuszczają martwy naskórek. Stosowałam ją 2 razy w tyg. Maska jest wydajna, ma lekki świeży zapach jak kosmetyki w salonie spa. Polecam dla cer mieszanych i tłustych .