Ziaja Pro (Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja)

Ziaja Pro

Cena już od 23,55 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych.

klasyczne

• Citric Acid,
  • CI 42090 ( Blue 1)

Napisanych recenzji: 13

bardzo dobra, tania maska

Pomimo tego, że mam bardzo wrażliwą cerę maska sprawdza się u mnie świetnie. Dobrze odblokowuje pory i usuwa nadmiar sebum, a dodatkowo delikatnie złuszcza martwy naskórek.
+przystępna cena
+duża pojemność
+odblokowuje pory
+oczyszcza
+wygładza
+nie podrażnia wrażliwej skóry
Minusów jak dla mnie brak :)
POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187023].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 119

Napisanych recenzji: 557

Kochamy się :)

Jako totalna maseczko-maniaczka nie mogłam nie wypróbować tej maski. Zwłaszcza, że idealnie wpisuje się w profil mojej cery- mieszanej, trądzikowej, z przebarwieniami.
Maseczka powoli, ale skutecznie działa cuda. Wystarczy regularność jej stosowania (u mnie 2- 3 razy w tygodniu).
Po pierwsze- działa idealnie na niedoskonałości. Po prostu się zmniejszają będąc pod przykryciem tej maski (trzymam ją ok 10-15 minut na twarzy). Po jej zmyciu są uspokojone, zmniejszone, mniej czerwone.
Wspaniale oczyszcza, skóra po jej zastosowaniu jest gładka, odświeżona- to chyba najlepszy efekt, takiej cudownej świeżości na buzi. Przebarwienia są mniej zaczerwienione.
Przy zmywaniu bardzo delikatnie jeszcze masuję nią skórę, wykorzystując zawarte drobinki, natomiast są one tak delikatne i małe, że nie podrażnią.
Skóra po zmyciu maseczki jest po prostu promienna, wygładzona i szczęśliwsza ;) Dodatkowo nie ma mowy o wysuszeniu skóry.
Zmywa się może nieco opornie, ale nie jest to duży minus.
Każdy krem czy serum po niej pięknie się wchłaniają, skóra aż pije wszystkie składniki ;)
Cudna maseczka, zostanie ze mną na długo. Dobre i polskie ;)

Używam tego produktu od: ok. 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126766].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 104

Doskonała dla cery mieszanej, ale...

Maseczka oczyszczająca firmy Ziaja Pro jest wprost stworzona dla cery mieszanej.

- Idealnie wygładza, pozostawiając skórę miłą i gładką w dotyku,
- Rozjaśnia cerę, nadając jej młody wygląd
- Oczyszcza pory i widocznie redukuje martwy naskórek
- Jest mistrzem w absorbowaniu sebum
- Ściąga, ale w sposób nienachalny, delikatny
- Obecność w składzie protein mlecznych, mikrokryształków tlenku glinu oraz zielonej glinki, która jest powszechnie znana ze swoich zbawczych właściwości dla pań z problemami trądziku i nadmiernego wydzielania sebum.
- Nie zaszkodził mi, a mam cerę dość wrażliwą. Nie spowodował zaczerwienienia ani nawet pieczenia.

Neutralna jestem co do nakładania grubej warstwy produktu na twarz, po czym ciężko ją zmyć, a to jest dość uciążliwe, nie lubię się z tym "bawić".

Efekt mikrodermabrazji zostaje zachowany na dłuższy czas.

Wydajność produktu jest zadowalająca, więc cena również. :)

Ogromnym minusem jest obecność PARABENÓW i ten fakt skreśla u mnie tą maskę, jako produkt must have.

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124106].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Napisanych recenzji: 93

nie nadaje się do dogłębnego oczyszczenia

Mam cerę mieszaną. Najczęściej używam maseczek w jednorazowych opakowaniach. Jednak tym razem postanowiłam wypróbować maseczkę w większym, a co za tym idzie ekonomicznym opakowaniu. Niestety zawiodłam się. Maska ta moim zdaniem nie oczyszcza dokładnie cery, a jedynie bardzo delikatnie odświeża. Stosuję ją regularnie od 5 miesięcy i nie zauważyłam zwężenia ani oczyszczenia porów. Nie likwiduje nawet małych niedoskonałości. Wręcz wydaje mi się, że po jej zastosowaniu potrafią się nasilić. Wolę jednak Tołpę w saszetkach, która naprawdę umie zdziałać cuda. Maseczka Ziaji nadaje się dla nieproblematycznych, młodych cer, które wymagają jedynie delikatnego odświeżenia. Zalety produktu: dobra konsystencja, a dla tych, którym produkt przypadł do gustu - wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023611].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 283

Idealna :)

Ta maseczka to moje must have jeżeli chodzi o pielęgnację mojej cery ;)

Maska zamknięta jest w wygodnym opakowaniu w postaci słoiczka, ma przyjemny delikatny zapach oraz konsystencję "w sam raz", która ani nie jest za gęsta ani za rzadka, w której zawarte są drobne drobinki ścierające/peelingujące :)

Sprawdzi się u wrażliwców, ponieważ nie ściąga skóry ani jej nie podrażnia jak to mają w zwyczaju inne maski oczyszczające ;)
Skóra po zmyciu maski jest dogłębnie oczyszczona, wygładzona, odświeżona, pory zwężone, przebarwienia rozjaśnione, podrażnienia złagodzone.
Przy regularnym stosowaniu maska przyczynia się również do zmniejszenia widoczności porów oraz do wyregulowania wydzielania sebum.

Świetnie sprawdza się również jako delikatny peeling:)

Maska jest bardzo wydajna, opakowanie wystarcza na dobrych kilka miesięcy :)
Cena - biorąc pod uwagę jej działanie i wydajność- bardzo przystępna :)

Polecam, szczególnie osobom z cerą mieszaną i tłustą :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021199].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Godna polecenia!

Ta maska ma na pewno więcej zalet niż wad. Po jej zastosowaniu skóra jest miękka w dotyku, delikatna, jednak niepodrażniona. Ponadto, ma sympatyczny zapach i jest bardzo wydajna!
Oczyszcza buzię bardzo precyzyjnie, jest łatwa w stosowaniu, nie ma problemów ze zmywaniem jej z twarzy.
Nie powiem, że całkowicie zminimalizowała mi rozszerzone pory, ale przy systematycznym stosowaniu na pewno w sposób pozytywny wpływa na ich oczyszczanie.
Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż jedno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011773].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 99

Bardzo dobra dla każdej cery, nie zrobi nikomu krzywdy!!

Przetestowałam to na swojej tłustej skłonnej do podrażnień i wyprysków skórze i uwielbiam ją, jest moim faworytem od jakiś 3 lat co najmniej. Testerką była także moja mam która jest 50+ z mega wrażliwą cerą która używa tylko kremów vichy i okazało się ze bardzo dobrze jej cera współgra z tą maseczką.
Maseczka przede wszystkim matuje cerę, wygładza ją i po znyciu twarz jest miękka i delikatna. Zawsze będę ją polecac bo to jest pewniak, nikomu nie zaszkodzi a jedynie moze pomóc. Większe efekty widać niestety po regularnym jej stosowaniu :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam *** dużo :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009213].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Bardzo dobra

Lubie ta maske bo fajnie uspokaja i wygladza moja tradzikowa twarz - uzywam ja razem z peelingiem z tej serii. Ogolnie bardzo lubie ziaje. Jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005504].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Niezawodna

Fajna maska.
Daje efekt zmatowionej, wygładzonej jednolitej cery. Łagodzi zaczerwienienia, przyśpiesza gojenie i znikanie niespodzianek na twarzy. Nie przesusza (moja siostra, która ma skórę mieszaną w kierunku suchej, wykradała mi ją i chyba była zadowolona bo zniknęła mi 1/3 opakowania w ciągu 1,5 miesiąca) O i jeszcze zaleta, jest wydajna. :)

Nie ma co oczekiwać cudów, bo żeby mieć piękną cerę z tendencją do przetłuszczania się, trzeba ją codziennie odpowiednio pielęgnować, a nie od święta 1-2 razy w tygodniu. Jeśli dbasz o cerę na co dzień to pięknie podkreśli twoją "pracę" :)

- za mikrodermabrazję. Po co producent obiecuje coś czego maska nigdy nie spełni, pozostanie dla mnie zagadką ??? Bez sensu te ściemy.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, bo siostra mi notorycznie wykradała ;c

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997699].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

moja ulubiona

Maska jest absolutnym hitem. Do tej pory nie używałam nic lepszego. Kupuję i używam tylko jej, bo moja skóra źle reaguje na inne oczyszczające i ściągające maski. Ta podoba mi się właśnie dlatego, że nie zasycha w 2 min i nie ściąga skóry. Oczyszcza, a przy tym pozostawia skórę nawilżoną. Łagodzi wszelkie zaczerwienianie, podrażnienia i wypryski. Wycisza skórę, pozwala jej odzyskać harmonię i równomierny koloryt. Duży plus za działanie tego produktu. Oprócz tego jest niesamowicie wydajny i kosztuje niewiele w stosunku do czasu, który upływa na jej używaniu. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996418].usefull || 0 }}% pomocna.