Colour by Oriflame, Clear Lash Conditioner (Odżywka do rzęs i brwi) (stara wersja)

Przezroczysty żel zawiera pantenol, który wzmacnia rzęsy i poprawia ich kondycję. Szczoteczka ma z jednej strony dłuższe włoski ułatwiające pielęgnację brwi, z drugiej strony krótsze do rzęs.

Dobry do brwi

Uzywałam odzywki regularnie do rzęs przez ok. mies. Potem od czasu do czasu tylko jako baze pod tusz do rzęs albo zamiast tuszu np. na basem bo nie zauwazylam aby jakos poprawila kondycje rzęs. Odzywka znowu idealnie sprawdzała sie w modelowaniu brwi. Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:póltora

chyba dobry?

nie wiem, czy daje jakies efekty... jakos nie widze roznicy... ale kupilam i uzywalam przez jakis czas...
wiecej nie kupie, bo zaczelam uzywac zwyklych tuszy do rzes...

nie wiem, czy te odzywki cokolwiek daja, ale moze komus poprawi kondycje rzes czy brwi :-)

Warto spróbować

Trudno mi ocenić obiektywnie, bo to jedyna odżywka jaką stosowałam i nie mam punktu odniesienia. Nigdy nie miałam potrzeby używania takiej odżywki, ale kupiłam ją po niższej cenie. Z początku nie odpowiadała mi, rzęsy jakie były takie były. Rzuciłam ją w kąt. Dopiero po czasie zaczęłam regularnie ją używać. Rzęs nie wzmacnia. Używałam ją chodząc na basen, lub jako bazę pod tusz. Jest bardzo dobra na brwi. Przyspiesza odrastanie i ładnie modeluje.

Używam tego produktu od: już nie używam

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Dobra do brwi

Na początku byłam zadowolona z jej działania zarówno w kwestii rzęs jak i brwi. Delikatnie rozczesywała rzęsy i podkreślała kształt brwi. Potem zmieniła konsystencję i gdy nałożyło się ją na rzęsy, po zaschnięciu zostawiała na nich biały nalot. Gdybym używała tuszu nie byłoby problemu, ale że go nie używam - po prostu odżywka nie mogła mi dłużej służyć do rzęs. Z brwiami jednak sobie radziła i można było fajnie je rozczesać. Stawiam trzy gwiazdki za to, że radziła sobie z brwiami, ale ogólnie ta odżywka nie jest rewelacją.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:1, niepełne

dyscyplina dla brwi

Właśnie zużyłam resztki odżywki, więc czas na ocenę. Początkowo regularnie przez kilkanaście dni maziałam preparatem rzęsy, rozprowadzał się ładnie i gładko, dokładnie pokrywając rzęsy, nie zlepiając ich. Natomiast po pierwsze nie bardzo wierzę w moc uzdrawiającą tego typu preparatów, a po drugie smarowanie szybko mi się znudziło i przerzuciłam się na brwi. I tutaj odżywka sprawdzała się idealnie. Używałam jej (oczywiście również nieregularnie) do dyscyplinowania i podkreślania. Ślicznie brwi wyczesywała i nabłyszczała delikatnie acz widocznie. Duży plus dla szczoteczki z dwojakim rodzajem włosków - z jednej strony dłuższymi niczym w tuszu do rzęs, a z drugiej krótkimi i twardymi. Bardzo to pomocne w stylizacji. Odżywka zużyta, a szczoteczkę zostawiam do czesania brwi:) Co do regeneracji to nie ocenię, bo w zasadzie moje brwi i rzęsy jej nie wymagają, natomiast w roli poskramiacza ciemnych odstających włosków brwi odżywka sprawdziła się lepiej niż dobrze.

Używam tego produktu od: prawie roku

taki sobie

kupiłam pierwszy, od bardzo przekonywującej konsultantki oriflame..co prawda nie jestem systematyczna, ale dzielnie smarowałam nią rzęsy,a czasem nawet brwi kilka dni pod rząd-nie ma specjalnych efektów [może minimalnie poprawić kondycje rzęs,minimalnie!],jedynie ładnie modeluje,ale jeden minus stanowczo mnie od niej odpycha,a mianowicie wspaniała żelowo-bąbelkowa konsystencja przeistacza sie w [juz nie tak idealnie przeźroczysty] płyn, którego nie mam serca nałozyć na moje rzęsy..ale dałam szanse drugiej odżywce i bez większysz rezultatów,a jej konsystencja nadal mnie odpycha.brrr..;)

Używam tego produktu od:roku

Szybko traci konsystencję żelu

początkowo odżywka jest ok, ale po 2 tyg używania robi się z niej płyn. Używałam odżywki na noc a rano jeśli nie umyłam rzęs ciężko było równomiernie je pomalować. Wcale nie podkręca. Jest jeden plus, zamiast malować brwi, aby było je widać, można użyć odżywki, szczoteczka dobrze modeluje.

Używam tego produktu od:miesiąca

Taka sobie

Nie jest jakaś rewelacyjna, ale dobrze wzmacnia rzęsy. Są mniej łamliwe. Poza tym ładnie pachnie. Jak ktoś ma ciemne rzęsy to wystarczy pomalować je tą odżywką i wyglądają bardziej "zmysłowo". Wogóle nie podkręca, poprostu jest i tyle. Jeśli chodzi o brwi to nie zauważyłam żadnej różnicy kiedy jej używałam. Ogólnie mówiąc - używałam lepszych kosmetyków tego typu.

Używam tego produktu od:

Taki jakis..

Raczej nie kupię, ale nie jestem pewna, zazwyczaj przed snem nakładałam, bo to w koncu odzywka, nie zauwazyłam zadnej poprawy w kondycji rzęs i brwi ponieważ raczej jest ona dobra, nie potrafię więc aż tak dobrze ocenić tego produktu

Używam tego produktu od: kiedys

Polecam!!

Fajna odżywka:) Nabłyszcza i regeneruje rzęsy. Ja używam jej codziennie zamiast tuszu do rzęs. Rzęsy są wyraźnie podniesione i rozdzielone. Starcza na długo, super opakowanie i szczoteczka, dzięki której można w łatwy sposób rozprowadzić odzywkę.

Używam tego produktu od:około 2 lat

Jak dla mnie jest ok :)

Zaczely mi wypadac rzesy bo prawie codziennie maluje je tuszem a wiadomo ze to oslabia. Ta odzywke od dawna chcialam kupic tylko cena mnie oducala. Kupilam ja wkoncu na pormocji za 16 zl i nie zaluje! Jest warta swojej ceny. Zapomnialam co to jest wypadanie rzes. Moje rzesy staly sie mocniejsze i ani jedna rzesa mi do dzisiaj nie wypada. Bardzo dobra oodzywka. Jest wydajna :]

Używam tego produktu od:Okolo 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 jeszce nie skonczylam :)

Taki sobie zbędniak ...

Nie lubie tej odżywki, nic komletnie nic nie zmienia, w ogole cięzko ją nałożyć, bo szczotka jest taka rzadka, już nie wiedziałam jak operować tą szczotka :)
A rzesy ... ani nie są wzmocnione, ani pogrubione, ani rozdzielone (pod tusz). Zupełnie bez sensu.

Daję dwie gwiazdki, bo uzywam ją jako żelu do modelowania brwi ;) chyba tylko w tym względzie w miarę się sprawdza.

Rownie dobrze można jest wcale nie mieć, lub kupić jakąś w kiosku za 5 zl ;p

Ilość zużytych opakowań: 1/2