Ziołolek, Linomag, Oliwka dla dzieci i niemowląt

Ziołolek, Linomag, Oliwka dla dzieci i niemowląt

Oliwka Linomag przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt.
Dzięki zawartości naturalnego wyciągu z rumianku czyni skórę gładką i elastyczną. Zawartość witaminy F łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację naskórka.

w butelce
100 – 250ml

Szkoda.

Nie dla mnie.
Kupiłam na swoje problemy skórne, ale okazało się, że wystarczyło kupić jedynie Linomag maść.
Nie bardzo przypadła mi ta oliwka do gustu.
Jest gęsta i tłusta. Ciężko ją rozsmarować. Kiedy zbieram nadmiar oliwki ręcznikiem, musiałam go prać za każdym razem kiedy jej używałam.
Jest ciężka i na bazie parafiny.
Lepi się i klei.
Pozostawia na skórze nieprzyjemne uczucie oblepienia.
Jeśli chodzi o działanie to spełnia się w swojej roli. Suche partie skóry.np. po depilacji, są nawilżone, a włoski nie wrastają.
Ale nieprzyjemnie się jej używa.

Rozczarowanie

Kupiłam tą oliwkę, bo bardzo lubie maść linomag i używamy jej od urodzenia córci. Niestety na oliwce tej firmy się zawiodłam.
Po pierwsze już samo opakowanie (butelka plastikowa) jest bardzo niebezpieczna, a mianowicie jej zakrętka jest wykonana z bardzo kruchego, łamliwego plastiku. Moja córcia rzuciła tą butelką o podłogę, tak dla zabawy, jak robi to pół roczne niemowle. Z zakrętki odłamał się kawałek plastiku - bardzo ostry. Ja tego nie zauważyłam, a za chwilkę patrze córcia się coś trzyma w rączce , właśnie ten ostry kawałek. Jejku całe szczęście, że to zauważyłam i jej zabrałam, ale jakby wzięła do buzi... wolę nawet nie myśleć. od tej pory butelkę trzymam z dala od małej, ale trudno to zrobić skoro codziennie jej używamy po kąpieli a mała się wszystkim intersuje i wszystkim chce się bawić... Nawet miałam pisać do prducenta, ale sobie już darowałam, ale taka sytuacja nie miała by miejsca nigdy w przypadku oliwki np. Johnsona.
A jeśli chodzi już o samą oliwkę to jest jak dla mnie zbyt gęsta nie wchłania się dobrze w skórę, brudzi ubranka.
Może i nawilża dobrze za to wystawię 1 gwiazdkę, ale już nigdy nie kupię tego produktu. Firma Ziołolek powinna popracować bardziej nad produktem a zwłaszcza opakowaniem, zanim puszcza produkt na rynek.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trkacie

Średnia

Mamy już ulubionę oliwkę hipp, ta jednak nie odpowiada nam tak bardzo.

Po składzie widzę, że jest to parafina z rumiankiem, wolę oiwki, które w składzie mają oleje.

Ta oliwka lepi się, klei do ubranek, całe opakowanie jest tłuste, więc szybko się zużywa.

Ma przyjemny zapach, nie podrażnia, jednak zbyt przyjemnie nam się jej nie używało.

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno opakowanie

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Taka sobie.

Musiałam kupić oliwke a innej nie było w mojej aptece .Nie jest to mój nr jeden .

+cena

-konsystencja jak woda

Używam tego produktu od: Lipiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

niezla, ale sa lepsze

Oliwke kupila dla mojego synka moja mama:) Oliwka jest niezla, ale osobiscie wole oliwki Bambino czy Babydream. Ladnie pachnie, natluszcza i nawilza.Nie podoba mi sie opakowanie, bo w trakcie aplikacji oliwka scieka po dozowniku i butelce. Pojemnosc 150ml to troche malo.

Używam tego produktu od: miesiac

Ok;)

Kupiłam ją,ponieważ chciałam nawilżyc swoją skóre,a takiej zwykłej niemowlencej nie było.. I jestem zadowolona,ponieważ ma delikatnie pachnie,a zwykle zapach oliwek mnie odżucają:) Dobrze sie wchłania w skóre i nie brudzi ubrań.. dobrze nawilża:) tylko,że mogłoby byc jej więcej:) a pozatym Ok:)Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Są lepsze

Kupiłap z powodu ceny. Ale raczej nie polecam, są lepsze.
Plusy:
+nawilża i natłuszcza
+cena
+ładnie pachnie
Minus:
-konsystencja: zagęsta
-opakowanie: za dużo się wylewa
-zapycha, powoduje krostki na dekolcie
- długo się wchłania
Ogólnie są lepsze oliwki i w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:pierwsze