Błyszczyk do ust w kulce

Błyszczyk do ust w kulce

Błyszczyk do ust w wielu owocowych zapachach. Ma małe opakowanie, aplikuje się go za pomocą kulki.

Cena: 16 zł

maleństwo:)

Ojj taki malutki słodziak: Plusy za duzy wybor zapachów, mała pojemnosc ktora mozna zmiescic wszedzie ale tez latwo zgubic... Na ustach daje wrazenie lustrzanego blasku. Ładnie. Kulka sie nie zacina co sie zdarzlo u innych blyszczykow. Bardzo fajny.

Używam tego produktu od:-

Słodki i uroczy ale nietrwały

Jego jedyne zalety to przyjemny smak, nieklejąca konsystencja i eleganckie opakowanie. Nałożony znika z ust błyskawicznie i nie utrzymuje sięnawet godziny. Szkoda.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

niewiadomo po co...

Hmm...nie wiem właściwie po co kupowac ten błyszczyk. niby ładnie błyszczy, ale po chwili jakby gdzieś 'znika'...nawet nie to, że się go szybko zlizuje, ale poprostu to tak jakby mieć wodę na ustach trochę...
nie polecam.

Używam tego produktu od: x
Ilość zużytych opakowań: x

Jak makijażem powiększyć usta

kiepski

urzeka małymi rozmiarami i soczystym kolorem w buteleczce. na ustach zupełnie transparentny. przepięknie pachnie. zjada się w bardzo szybkim tempie. nawet jeżeli nałożymy grubą warstwę na usta to po pół godziny on dosłownie wyparowuje. ma lekką konsystencję, nie klei się co jest wielkim plusem. moja kuleczka była jakaś chyba popsuta bo często nie chciała się obracać i musiałam kilka razy "jeździć nią" po ustach.

Używam tego produktu od:...

taki sobie...

Na początku była wielka miłość... która powoli się kończy :) mam "framboise" czyli chyba malinowy. Zapaszek cudowny... przepiękny... miodzio :) smak także, chociaż muszę przyznać że już mam go powoli dosyć.
Trwały to on z pewnością nie jest. Znika z ust równie szybko jak się go nakłada :D jego zaletą jest to, że sie nie klei a aktrat ja tego w błyszczykach niecierpie! ot.. taki miły gadżet:)
Jeśli ktoś od błyszczyków oczekuje nawilżenia czy jakiejkolwiek pielęgnacji ten z pewnością tego nie zapewnia.

ilość zużytych opakowań: kończe drugie

KoszmarNość

Posiadałam ów błyszczyk o zapachu kokosowym, ach, przepiękny zapach !!! I to by było na tyle, bo błyszczyk ten niszczy usta !!! :-( Koszmarnie wysuszył mi skórę, dostałam od niego suchych plam w kąciakach ust, piekł po nałożeniu ( a nie mam wrażliwej skóry !). Jakby tego było mało to opakowanie też felerne, kulka się nie obracała, co uniemożliwiało aplikację.

o łeeeee

Żeby było milej na początku przytocze jego plusy, a więc : ładne opakowanie,piekne zapachy, pierwsze 5 sek ładne nałbyszczenie :) a teraz powiem o tym co się dzieje po "5 sek" i o jego minusach : po oblizaniu ust lub wypiciu czego kolwiek nie ma śladu błyszczyka ! poprostu znika - usta wygladają tak jakby nic wcześniej na nich nie było ?! a przepraszam tylko mają nieprzyjemną lepką warstwę - którą się wyczuwa ale sie jej nie widzi.. i usta sa suche ... jak się nic nie zrobi z ustami przez godzine.. to na nich pojawiają sie białe paskudne krechy a błyszczyk jest w kaciakach ust :( nawet co, że mają ładne opakowanie nie dodaję temu błyszczykowi gwiazdki. trwałosć równa zero to samo z jakością.. oj sephora bo sie pogniewamy .. zdecydowanie nie polecam !

Fajniuchny, ale...

Hmm... musze powiedziec, ze jak na blyszczyk w kulce jest drogi... zaplacilam za niego 20 zetaczy w warszawskiej Sephorze.. ale to w koncu Sephora... Ma cudne zapachy, a ja wybralam ten cukierkowy, lub jak kto woli o zapachu gumy do zucia :)) Mam wrazenie, ze jego konsystencja jest troche zbyt plynna... ale moze dlatego, ze przyzwyczailam sie do gestszych baslamow do ust (chodzi mi tu o Nivee Caregloss&Shine, czy jakos tak:P ), ale nie narzekam, bo jest w porzadku:)) No, tylko ta cena...:( No.. i nie nawizla, ale to w sumie nie jest jego zadanie:))
Margaretka

super smaczek:)

super smaczek:)mam o smaku i zapachu gumy balonowej:)blyszczyk w kulce nie nawilza :(ale za to ladnie nablyszcza usta bez zwgledu na to czy polozymy go na szminke czy samodzielnie.dostepny w wielu smakach i zapachach.mniam :)szybko znika z ust

mniam, maniam

Mam smak bubble gum i jest fantastyczny, smakuje tak słodko i apetycznie, ze sam zapach przyciaga buziaki :-) Poza tym jest nieporównywalnie lepszy od innych kulkowych błyszczyków. Nie zlepia ust tłustą, gęstą mazią, tylko ładnie je nałyszcza. Trzeba pamiętać o mocnym zakręceniu błyszczyka, żeby przypadkowo nie wylał nam się w torebce.

powrocila wiara

Ten błyszczyk wrócił mi wiarę do kulkowych. Kilka lat temu kupiłam Constanc Caroll i tak się zraziłam, że juz nigdy po taki nie sięgnęłam. Ten dostałam w prezencie, jest super! dobrze się rozprowadza, nie spływa i ten zapach!