La Roche Posay, Anthelios Dermo-Pediatrics, Gel Wet Skin SPF 50+ (Mleczko do ciała dla dzieci z technologią Wet Skin)

Wysokowodoodporny. Bezzapachowy. Bez parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologów i pediatrów.

Wrażliwa skóra dzieci. Skóra wrażliwa na słońce. Silne nasłonecznienie.
Intensywna ekspozycja na słońce.

Bardzo silna, szeroka, fotostabilna ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB.
Optymalna ochrona SPF 50+ wzmocniona przeciwko promieniowaniu UVA (bardziej rygorystyczna, niż zalecana w Europie dla produktów chroniących przed słońcem) dzięki opatentowanemu systemowi filtrowania Mexoplex® połączonemu z kojącą wodą termalną La Roche-Posay o działaniu antyoksydacyjnym.

Konsystencja ułatwiająca nakładanie.
Nietłusta i nieklejąca się.
Brak białych smug po nałożeniu na mokrą skórę.

Skóra
Filtry
SPF > 50
100 – 250ml

Niezastąpiony

Bardzo dobry i przede wszystkim wydajny filtr. Osobiście zawsze używam filtru 50+ a więc tym bardziej szukam formuły, która nie będzie za bardzo obciążająca lub za tłusta. W tym przypadku znalazłam prawie ideał, oczywiście lekko tłusty film przy tego rodzaju filtrach zawsze pozostaje lecz ten jaki daje mi ten krem nie jest za bardzo uciążliwy czy kleisty. Świetnie się sprawdza i skutecznie chroni skórę. Nawet po wielu godzinach w pełnym słońcu nie zauważyłam u siebie opalenizny ani poparzeń. Dodatkowo jestem posiadaczką skóry wrażliwej więc skusiłam się na wersje dla dzieci i nie zauważyłam u siebie żadnych podrażnień.

Świetny!

Długo szukałam odpowiedniego produktu żeby chronić delikatną i wrażliwą na promienie słoneczne skórę mojego dziecka. Po własnie odbytych wakacjach w słonecznym kraju mogę w 100% polecić ten produkt. Produkt sprawdza się doskonale na wakacjach, świetnie chronił skórę mojej dziecka. Daję dużego plusa za skład tego produktu i za konsystencję.

Godny polecenia

Bardzo fajna konsystencja, rzeczywiście szybko się wchłania. Nie uczula, moje dziecko nie miało po nim wysypki jak wcześniej po tańszych kremach z mocnym blokerem słonecznym. Po całym dniu na powietrzu nie było opalenizny, więc dobrze chroni skórę maluszka i długo się utrzymuje. Minus za wysoką cenę, ale minus niewielki, bo pojemność i wydajność opakowania po części to rekompensują.

Nie tylko dla dzieci ;)

Niby jest to produkt dla dzieciaków, ale z przyjemnością stosuję go sama :) Nie raz zdarzyło mi się przypiec ramiona i dekolt, mam też trochę plamek pigmentacyjnych, więc nawet do ciała używam produktów przeciwsłonecznych o bardzo wysokiej ochronie i szerokim spektrum działania.
Bardzo spodobało mi się, że mleczko Anthelios jest nietłuste, dobrze się wchłania i w ogóle nie brudzi ubrań. W dodatku nie spływa nawet pod bieżącą wodą, a po pływaniu można go nakładać na mokrą skórę. Jest superwygodne w użyciu i naprawdę chroni - zero zaczerwienienia, tylko ładny i delikatny kolor opalenizny.

Recenzowała Natalia.

Skuteczność

La Roche Posay, mleczko do ciała dla dzieci jest bezzapachowe, szybko się wchłania. Dla mnie bardzo ważną informacją jest że produkt testowany był pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej. Zawiera wodę termalną z La Roche-Posay. Która jest szczególnie skuteczna w walce z wolnymi rodnikami, które mogą być generowane przez promienie UVA-UVB, wzbogaca formułę produktów przeciwsłonecznych.

Dla dzieci i nie tylko

Produkt, który świetnie sprawdza się u dzieci, ale cała rodzina może korzystać. Woda i piasek nie są mu straszne - nie dość że można nakładać jeszcze na mokrą skórę, to żel nie zostawia lepkiej warstwy, co w przypadku niesfornych maluchów zaoszczędzi nam nerwów i wielokrotnej aplikacji kremu:) Duży plus za wysoki filtr 50spf!

Skuteczny produkt

Krem sprawdził mi się na wyjeździe zagranicznym przy intensywnym słońcu i częstych kąpielach. Można go stosować od razu po wyjściu z wody. Ma świetną konsystencję i szybko się wchłania. Nie pozostawia śladów.
Co najważniejsze idealnie ochronił wrażliwą na słońce skórę dziecka.
Cena wysoka ale produkt spełnił moje oczekiwania w 100%

Świetne na prezent dla bliskich:)

Podarowalam krem siostrze, ma dzieci w wieku 10 i 5 lat.
Okazal sie to niezbędnik kazdej wycieczki.
Dzieci sa żywym srebrem:)
Idealne wchłanianie nawet na mokrej skórze.
Dodatkowo mleczko ma łagodny, delikatny zapach!

krem który chroni całą rodzinę

ten krem na pewno zabiorę ze sobą na wakacje, Jest wydajny i bardzo ładnie pachnie. Wygodnie sie aplikuje i szybko wchłania. Dobrze pasuje do innych produktów z tej serii i łatwo się wchłania nawet na mokrej skórze

Polecany przez wszystkie mamy

Każda mama chce dla swojego dziecka, jak najlepiej, wiec zanim zakupiłam krem dla swojego synka zrobiłam naprawdę dobre rozeznanie. Okazało się, że ten krem ma bardzo dobre recenzje, poleciło mi go również wiele koleżanek i pani w aptece. I rzeczywiście był to strzał w przysłowiową "10". Krem nie powoduje alergii, dobrze i szybko się wchłania, ma wysoki filtr ochronny. Nie ma intensywnego zapachu, który mógłby drażnić dzieci i jest wodoodporny. Polecam wszystkim mamom, niezależnie od tego, czy ich dzieci mają wrażliwą, skłonną do alergii skórę, czy normalną ;-)

Bardzo lubie :)

Mleczko kupiłam dla moich synów, którzy mają niestety alergie na słońce. Kosmety poleciła mi Pani w aptece i to był strzeł w 10.
Mleczko a raczej żel bardzo łatwo się rozsmarowuje, nie pozostawia białych smug i przwie natychmiast się wchłania. Do tego bardzo delikatnie pachnie co jak wiadomo dla chłopców ma duże znaczenie ;).
Najważniejsze jest jednak to, że bardzo dobrze chroni skórę synów, teraz mogą przebywać cały dzień na słońcu.
Bardzo polecam !!

Mega !!

Mleczko kupiłam pod wpływem Pani z apteki. Zależało mi na tym aby krem łatwo i szybko się rozprowadzał i wchłaniał, bo moja córka nie znosi smarowania czymkolwiek ;). Wyjeżdżaliśmy na zagraniczne wakacje, wiec również zależało mi na wysokiej ochronie UVA/UVB.
Musze przyznać, że mleczko sprawdziło się w 100%, konsystencja jest bardzo delikatna ( pół krem/pół żel ), pięknie się rozsmarowuje i szybciutko wchłania. Do tego bardzo delikatnie pachnie. Jest wodoodporny, więc nie trzeba co 5 min ganiać za dzieckiem ;).
Z czystym sercem polecam i dla małych i dla dużych (przy 40st sama z niego korzystałam). Nie jest tani ale na pewno warty tych pieniędzy.