Nail Care, 3 in 1 Hardener

Nail Care, 3 in 1 Hardener

Preparat podkładowy i nawierzchniowy. Unikalny preparat łączący w sobie zalety kilku produktów. Działa jednocześnie jako: utwardzacz płytki, odżywcza baza pod lakier i utrwalacz. Polepsza przyczepność lakieru zabezpieczając przed żółknięciem płytki. Nałożony jako warstwa ostatnia zabezpiecza emalię przed odpryskiwaniem, pękaniem i matowieniem.

Cena: ok. 11zł

Nie spełnia swojej funkcji...

Nie spełnia swojej funkcji... czyli bycia preparatem nawierzchniowym i podkładowym. Dla mnie jest drogi i osobiście po takich opniach nigdy bym go nie kupiła i zdania nie zmienię (dostałam ten produkt). Chodź sądzę, że jako kosmetyk Pierre Rene jest dostepny w naturze za co plus. Gwiazdka również za to, że jest idealny jako bezbarwny lakier do paznokci :). Chociaż tyle... Nałożony na lakier rozmazuje kolorową substancje (mimo że wyschła dobrze). A pod lakier... po prostu sprawia, że paznokcie wyglądają nieestetycznie.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zdecydowanie nie polecam!

Produkt jest kompletnie do niczego! Jako lakier nawierzchniowy nie chciał zupełnie zasnchnąć, więc się poddałam, zmyłam i użyłam go tylko jako bazę.

Jako lakier podkładowy również wogle nie spełnił swojego zadania. Wytrzymał do poierwszej kąpieli - potem odchodził płatami. Bez stosowania tego preparatu lakier kolorowy trzymal mi sie znacznie dłużej. Z nim - nawet nie jeden dzień.

Używam tego produktu od: Użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęłam pierwsze opakowanie

Jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobry produkt. Kupiony na szybko, bez zastanowienia, na sylwestra. Położyłam jedną warstwę na sam spód, pózniej białe końcówki, i dwie warstwy lakieru, na to naklejki i na samą górę jeszcze raz ten preparat. Wszystko pięknie się trzyma jeszcze dzisiaj, czyli już 5 dzień i myślę że jeszcze przynajmniej jeden dzień wytrzyma bez skazy. Jestem bardzo zadowolona, bo jeszcze nigdy tak długo nie utrzymał mi się manicure, a nie oszczędzałam się ani trochę.

Używam tego produktu od: kilku dni

Manicure - gradientowe kropki

Gadżet i nic więcej

Toto cuś, schnąć nie chce, maże się wieki całe. Absolutnie nie pomogło moim pazurkom. Szkoda pieniędzy.

może być

Nawet dobrze się rozprowadza i nieco utwardza lakier (w takiej właśnie roli go uzywam), niestety nie w jakimś ekstra skutecznym stopniu, bo lakier jednak odpryskuje - choć później niż bez utwardzacza. Za to wspaniale błyszczy - na paznokcu wygląda to jak taka szklana tafelka ;) i utrzymuje się to przez wiele dni. Z zasychaniem jest różnie, trzeba swoje odczekać, ale ja jestem przyzwyczajona.Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

do niczego

Potwierdza sie zasada ze jesli cos jest do wszystkiego - jest do niczego.Jako baza: za wolno schnie, lakier rozprowadza sie po tym trudno, maze sie i slizga. Jako utwardzacz - caly manicure diabli biora po 3 dniach, w dodatku calosc schnie zdecydowanie za wolno, jeszcze po godzinie mozna sobie cos odcisnac na paznokciu.Buteleczka do niczego! Pedzelek odrywa sie od zakretki i po odkreceniu trzeba zdej,owac z butelki pedzelek i przyklejac go do nakretki.

testuję

na razie na paznokciach mam go drugi dzień, lakier nigdzie nie odprysł więc nie jest źle, trudno powiedzieć coś więcej po 2 dniach...