Maybelline New York, Lash Expansion Mascara (tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Pojemność 7,5 ml

Tusz do rzęs o właściwościach pogrubiających i wydłużających. Unikalna formuła Geliflex z zawartością latexu zapewnia równomierne pokrycie tuszem każdej rzęsy, dając potrójny efekt: pogrubienia, wydłużenia i powiększenia rzęs.

Opatentowana szczoteczka Enrobcils z włoskami maxi - contact błyskawicznie oplata tuszem rzęsy z każdej strony, od góry i od spodu, o całe 360 stopni nie pozostawiając grudek.

słaby

kupiłam tusz w promocji za 10 zł w rossmannie. Tusz, pomimo dobrej renomy jaką jest maybelline jest beznadziejny. Nie nadaje czerni, kruszy się. Po pierwszym użyciu szybko wróciłam do dawnego Rimmela.

może być

Tusz jest wygodny w użyciu, ładnie rozdziela i podkręca rzęsy, jednak liczyłam na nieco większe pogrubienie. Trzeba się nieźle pogimnastykować, żeby osiągnąć efekt dobrze pomalowanych rzęs. Nie rozmazuje się i nie osypuje, nie tworzy grudek, jest ok.

Używam tego produktu od: używam sporadycznie, od około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

jest ok

uwazam , ze tusz jest okej , ale ma wady
- po dniu "noszenia" maalujac tylko gorne rzesy , mam lekkie ciapki przy dolnych rzesach
- tuz po pomalowaniu rzesy sa cudnie podkrecone , ale w ciagu dnia oklapują się..

na plus
+ nie skleja
+ latwo sie nim maluje rzesy

Używam tego produktu od: poczatku grudnia
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Dobry

Kupiłam w promocji za 9,9zł jakiś już czas temu. Jestem ogólnie zadowolona, bo tusz nie skleja rzęs i łatwo jest się nim pomalować. Dobrze wydłuża i pogrubia, nie osypuje i nie rozmazuje się. Daje całkiem dobry efekt. Demakijaż również nie jest problemem.

Szukam jednak czegoś o bardziej spektakularnym efekcie, jako że moje rzęsy są krótkie i jasne. Ale niewykluczone, że jeszcze kiedyś do niego wrócę, szczególnie jeśli trafi się taka promocja. :)

tragedia

Beznadziejny tusz, zle sie rozprowadza, tworzą się grudki, oczy w ogóle nie wyglądają na pomalowane. Dałam za niego 17 zł- w tej cenie można znalezc o wiele lepsze tusze

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno i nie do końca

średnio

Liczyłam na więcej, jednak się zawiodłam. Kupiłam go w promocji za 10zł, więc dużo nie zapłaciłam. Tusz nie podkręca rzęs, a w dodatku się kruszy. Nie nadaje prawdziwej czerni. Naprawdę nie polecam!

Używam tego produktu od: 6msc

Strata kasy

Ten tusz po prostu jest bardzo słaby. Nie wydłuża, nie podkręca, ani nic nie robi. Do tego jeszcze skleja i muszę posiłkować się szczoteczką ze starego tuszu, aby rozczesać rzęsy, co zajmuje mi trochę czasu, a rano nie zawsze chce mi się malować rzęsy 15 min.
Oprócz tego to jeszcze kruszy się i sypie i bardzo łatwo o \"pandzie\" oczy. Ciężko go zmyć.
Spodziewałam się czegoś znacznie lepszego od tej marki. Ten tusz jest naprawdę słabiutki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Nie powala, ale ujdzie.

Dostałam go i zbyt wiele się po nim nie spodziewałam, ale okazał się niezły.

Nieźle wydłuża i pogrubia (na podkręcenie nie zwracam uwagi), póki co, nie dał mi się we znaki osypywaniem. Do szczoteczki samej w sobie też nie mam zastrzeżeń, ot, standardowa szczoteczka.
Główny minus to sklejanie. Bez rozczesania szczoteczką od telescopica nidy rydy.

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Taki sobie

Już dzisiaj się napisałam o Maybelline, więc nie będę się rozpisywać znów.
Tusz taki sobie. Fajna konsystencja, nie grudkuje się. Wydajny, bo nie wysycha. I to chyba tyle plusów. Dla dziewczyn,które lubią lekko podkreślać rzęsy bedzie jak znalazł.
Słabo pogrubia, natomiast dosyć ładnie wydłuża (ale mi rzęsy posklejał).

Używam tego produktu od:niepamiętam

Ok

Nie lubię za bardzo Maybelline,jedyne co mi odpowiada,to błyszczyki z tej firmy i niektóre tusze do rzęs ;)

Zalety:

-cena
-wydłuża rzęsy
-nie skleja ich
-jest wydajny
-dobra szczoteczka

Wady:

-nie pogrubia
-czerń jest za mało intensywna
-nakładając drugą warstwę zaczyna się osypywać

Myslę,że za taka cenę efekt jest dobry,ale jak dla mnie niewystarczający.

Bardzo dobry :)

Świetny tusz. Tak jak napisano, ma takie działanie (pogrubia, wydłuża, podkręca). Nie skleja rzęs, nie kruszy się. Rozdziela każdą rzęskę. Jednym słowem wspaniały. Minusem jest to, że wolno schnie, ale za to długo się utrzymuje.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Dobry, bez rewelacji

Kupiłam ten tusz ponieważ byłam już zmęczona wydawaniem pieniędzy na tusz który nie jest wart swojej ceny. Większość tuszy mi sie kruszy a ten mnie zaskoczył! nie kruszy sie i za to go podziwiam:)jego konsystencja jest dość rzadka ale mi odpowiada chociaż na początku odbija sie na powiekach jednak zmywam to patyczkiem kosmetycznym i po problemie;) więc nie uważam tego za wadę. Szukam tuszu który sprawi , że moje rzęsy będą swietnie pogrubione lecz ten tusz nie daje mi w pełni takiego efektu. Ogólnie jestem z niego zadowolona bo kupiłam go po 10 zl w promocji wiec za taka sume nawet sie nie zastanawialam nad jego kupnem tylko poprostu wsadziłam go do koszyka i tak jakos mam do niego sentyment ;)