Iceberg, Fluid EDT

Iceberg, Fluid EDT

Propozycje firmy ICEBERG to zawsze produkty najwyższej jakości, wysmakowane, w europejskim stylu, stworzone z najlepszych materiałów i dopieszczone w każdym szczególe.
Perfumy Fluid pojawiły się w roku 2000. Są szczególnie polecane na romantyczne spotkania. Zmysłowe doświadczenie, które dociera do sedna emocji przywołując ruch i tajemnicę. Cenny, nieustępliwy i smakowity zapach, wytwornie odzwierciedlający kobiecą osobowość poprzez kalejdoskop znaczeń i emocji. Wieloaspektowy aromat harmonijnie tworzący bogatą i zrównoważoną zapachową spiralę. Kobiece i nowoczesne perfumy, pieszczące skórę zmysłowym i dodającym otuchy dotknięciem.
ICEBERG Fluid - zapach dla kobiety dynamicznej, niezaleznej i pełnej pasji.
Eliptyczny kształt stalowego flakonu, przyjemnego w dotyku i pasującego do ręki podkreśla uczucie pełnej życia zmysłowości.

Kategoria: korzenne

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, grapefruit, mandarynka, gruszka, bazylia;
Nuta serca: czarny jaśminowiec, heliotrop, jagody jałowca;
Nuta bazowy: wanilia, piżmo, bób Tonka, drzewo sandałowe i cedrowe.

przyjemny

Jak ktoś to już zauważył są podobne do Emporio She, jednak wiele im do nich brakuje - są mniej intensywne i bukiet wydaje mi się uboższy, są tez mniej trwałe.
Nie zasługują na swoją cenę. Wiele ładniejszych perfum można kupić taniej.
Buteleczka fajna.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: miniaturka 4,5 ml

Najlepszy i niezastąpiony

Skradł moje serce kilka lat temu...A teraz (2010) praktycznie niedostępny...Albo za jakieś horrendalne kwoty na All...:/ Dlatego oszczędzam mój skarb, żeby starczył na dłużej.
Uderza ostro, dość świdrująco. Słodko, korzennie, pieprzowo.
Potem łagodnieje, pojawia się puder. I tak zostaje - ciepły, otulający, intensywny, ale nie nachalny.
Wg mnie zapach wieczorny - i w tłumie ludzi, i w ramionach ukochanego.
Buteleczka - klasa sama w sobie; to, co lubię najbardziej: prostota, stylowy design, bez kiczu. Metaliczne opakowanie kryjące gorące wnętrze.
Elegancka kusicielka.

Muszę chyba zwrócić swój nos w stronę wspomnianych niżej zapachów Armaniego. Może któryś choć w części zastąpi Fluid...

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Nowatorskie

Zaczne od tego,że bardzo,ale to bardzo podoba mi się flakonik- jest taki...na czasie;)
Sam zapach bardzo pdoobny do Emporio- z tym,że mi bardziej przypomina Emporio White a nie She,jak wczesniej ktos pisał.
Delikatny, metaliczno-pudrowy ( celowo napisałam w takiej kolejności).

Bergamotka, grejpfrut, mandarynka, czarna porzeczka, gruszka, bazylia, jaśmin, jałowiec, wanilia, piżmo, fasola tonka, drzewo sandałowe, cedr- te nuty tworzą całość niepowtarzalną,niebanalną, powierzchownie delikatną jednak dla kobiety pewnej siebie, świadomej swej wartości. Pobudzają do działania, pozwalają się skupić.
Na pewno kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: _
Ilość zużytych opakowań: testy

TOP 10 damskich perfum

(Za) bardzo pudrowy

Zapach dla zwolenniczek typowych, kobiecych, otulających i słodkich zapachów.Na mnie niestety się nie sprawdza:-( Metalicznej nuty brak, pozostaje od samego początku straszna, dusząca słodycz, brr.....Myślę, że może zimą mogłabym je znieść na sobie. Na innych na pewno przez cały rok:-) Opakowanie bardzo pomysłowe i stylowe.

udany

Wraz z opakowaniem tworzy idealną całość.
Jest dość prosty, jakby odrobinkę metaliczny, początkowa nutka przypomina złote Emporio, ale to podobieństwo szybko mija i pozostaje wspaniały, dość mocny, pudrowy i jakby wilgotny zapach.
Idealnie pasuje na codzień, bardzo kobiecy, zwracający uwagę.
Jednak z tego co pamiętam jego trwałość pozostawiała wiele do życzenia (przynajmniej na mnie)

Używałam tego kosmetyku 4 lata temu/ ilość zużytych opakowań: 1

prosta elegancja

Ciepły, pudrowy, elegancki. Świeżych nut w nim nie uświadczysz, przynajmniej ja nic nie czuję, ale mimo to nie jest nachalny i duszący. Początkowo banalny, rozwija się po kilku minutach i trwa i trwa, przez cały dzień przypominając mi, że jestem elegancką damą. Ciepły, pudrowy, elegancki prostą, klasyczną elegancją. Świetny na jesień i zimę. Bardzo trwały i mocny, wystarczy naprawdę śladowa ilość, jeżeli nie chcemy straszyć otoczenia ciągnącą się za nami smugą zapachu.

przyjemny

Zapach pudrowy, ale ładny.Dość świeży, lekki i słodki.Typ uniwersalny - pasuje do tenisówek i szpilek.Raczej na każdą porę dnia i roku.Mało efektowne opakowanie.

BARDZO ŚWIEŻY, DYNAMICZNY

Idealny zapach na lato, bardzo go lubię. Podoba mi się także jego opakowanie, bezpretensjonalne i proste. Perfumy dla kobiet ceniących sobie prostotę i luz. Nie wyobrażam sobie lata bez tego zapachu.

śmiały

Właściwie kiedy zobaczyłam opakowanie Fluidu, wyobraziłam sobie inny zapach, więc zetknięcie z tym prawdziwym było dla mnie zaskoczeniem. Z tego zimnego metalu bije ogromne ciepło! Bucha jak z paleniska :). Pierwsze skojarzenie to Kenzo Jungle Elephant - właśnie przez to ciepło. Ale tam gdzie słonik rozwija nutki prosto z lasu, Fluid pozostaje miejski, srebrny, jakby czysty technicznie, ale wcale nie robi się przez to zimny i kanciasty. Nie wiem, jak producentowi udało się stworzyć taką, w rezultacie bardzo logiczną zresztą, mieszankę.Tak czy siak, mnie się ten zapach - łącznie z flakonem - ogromnie spodobał. Czuję się w nim bardzo śmiała, bardzo seksowna, ale i bardzo intymna i bezpieczna za jego tarczą, po prostu jak Królowa Miasta z dobrym ochroniarzem :).